Sievietes slēptais spēks ... NAV spēks!


Mieru mēs gūstam,
Ja neko negaidām no pasaules,
Bet tikai dodam, dodam un dodam
Bez jebkādiem nosacījumiem –
To, kas mums ir, un to, kas mēs esam.

/Šri Činmojs/

 

Komentāri (0)  |  2020-01-13 08:13  |  Skatīts: 1101x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Slepenās „elitārās” dzimtas, kas pārvalda pasauli, pārstāvja atklāsme. (2005.g.) II.daļa


Lai iemantotu brīvību, vai mums būtu jāzina, kāpēc mēs šeit atrodamies, vai vienkārši ir jātiek skaidrībā, kur tieši mēs atrodamies? Vai atbildes ir jāmeklē sevī, vai iestājoties (slepenās biedrībās), vai caur augstāko Dievišķo iejaukšanos, vai jāizmanto visi trīs paņēmieni, vai neviens no tiem neder? Jūs neesat atbildējis ne uz vienu no maniem iepriekš uzdotajiem jautājumiem! Es ceru, ka es neesmu jūs aizvainojis?
...
Komentāri (0)  |  2016-12-30 07:18  |  Skatīts: 5582x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Slepenās „elitārās” dzimtas, kas pārvalda pasauli, pārstāvja atklāsme. (2005.g.) I.daļaKaut kas neparasts notika pirms pāris dienām godlikeproductions forumā un tas radīja lielu satraukumu dažās interneta pasaules sadaļās. Kāds, kurš sauca sevi par Insaideru, apgalvoja, ka pieder pie pasaules vareno elites dzimtas, kura valda pār pasauli un apsolīja atbildēt uz jeb kuru jautājumu. Jebkurš, kurš pārvalda dialektiku saprot, ka Insaiders uz jautājumiem deva tādas atbildes, kuras provocēja cilvēkus uzdot vēl jautājumus, kuri veda pie parādības būtības.
...
Komentāri (0)  |  2016-12-30 07:01  |  Skatīts: 8974x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


12 apziņas līmeņi.


Cilveka 12 līmeņu apziņas sistēmas uzbūves, attīstības un pilnveidošanas evolucionārie, informacionālie likumi (kods) un to informacionālā atslēga - GARĪGUMS (absolūts lielums).

Komentāri (0)  |  2016-10-16 03:13  |  Skatīts: 1855x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Bībelē neiekļautais evaņģēlijs, jeb ko patiesībā teica Jēzus ...
Paši mazticīgākie no jums, kuri visvairāk lūdzas un domā, ka jums vairāk, nekā citiem taps dots, paši nezinat kam ticat. Kā diedelnieki, kas ne uz ko citu nav spējīgi, pazemīgi lūdzot par savu vēlmju piepildījumu. Ko diedelējat, vai domājat, ka Dievs ir kļūdījies, dodot jums to, kas jums ir? Un pamācīt Viņu gribat, kā viņam savu kļūdu izlabot? Tas nozīmē, ka neprātīgs ir jūsu dievs. Kapēc tad jūs par dievu viņu saucat, kapēc viņam ticat un viņam lūdzaties? Paši jūs nezināt kam jūs pazemojaties un maz jūsos ir ticības īstenās. Es jums saku, ka būt mazticīgam ir sliktāk, nekā neticēt pavisam, jo Dievu noliedzot pie Dieva nonāksi. Tāpat kā, kad lai uz kuru zemes pusi jūs ietu, vienalga pie okeāna nonāksiet. Ja vāja ir jūsu ticība, tad jūs stāvat uz vietas un no vienas puses uz otru vien tikai šūpojaties. Ko klausīties un kam pazemoties jūs ejat baznīcā un kuri tad tie paši cienījamākie ļaudis tur ir – rakstu mācītāji, varizeji, priesteri. Visi tie, kas nākuši man pretī ir zagļi un laupītāji, vēl sliktāk, ne tikai jūsu zeltu un maizi tie zog, bet pašu jūsu dzīvi. Ar lūpām savām un mēli tie godina Dievu, bet sirds viņu tālu no Viņa atpaliek. Tie līdzinās zārkiem, kas no ārpuses grezni, bet iekšā pilni ar kauliem un puvekļiem. Un aizslēdz tie debesu vārtus citiem un paši pa tiem arī neieiet un grib lai ļaudis tiem saka: „skolotāj, skolotaj!”, bet jūs nesauciet viņus par skolotājiem, jo viņi ir akli vadoņi aklajiem un ja aklais ved aklo, tad abi tie bedrē iekritīs. Un gadsimtiem tie slēpj īstenās zināšanas un nomaina tās ar puspatiesībām, kuras izdaiļo ar patiesības drānām un no tā, tā ir bīstamāka pat par meliem.
...
Komentāri (0)  |  2016-10-03 19:04  |  Skatīts: 13303x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pati spēcīgākā enerģija uz zemes - ir tīras mīlestības enerģija.Mīlestība ir ļoti vienkārša. Mīlestība mājo ikvienā. Tai vienkārši jāļauj augt.
Lai gan mīlestīb
s sēkla ir iesēta katrā cilvēkā, tikai daži laimīgie var priecāties par mīlestības ziediem. Tā tas ir tāpēc, ka mēs neļaujam mīlestības sēklai augt. Mēs meklējam mīlestību, bet nevēlamies to dot. Mīlestība aug tad, kad to dāvā, nevis tad, kad to meklē.
...
Komentāri (0)  |  2016-03-06 06:14  |  Skatīts: 2975x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bērni par mīlestību ...
- Tev tiešām nevajadzētu teikt «es tevi mīlu», ja tu tā nedomā. Bet, ja tu tā domā, tev tas ir jāsaka daudz. Cilvēki aizmirst...  (Džesika, 8 gadi)

- Kad tu mīli kādu, tad tavas skropstas veras vaļā un ciet un mazas zvaigznītes nāk no tevis. (Karena, 7 gadi)
...
Komentāri (0)  |  2015-10-20 04:49  |  Skatīts: 1760x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šodien nav modē turēt godā Dievu ...Modē ir plātīties ar seklām, nenozīmīgām lietām, vairot netiklību, bezatbildību....

Modē ir lamāties un nolādēt cilvēkus.
Galīgi nemaz nav modē nekrāpt sievu vai vīru un saglabāt uzticību vienam cilvēkam.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 21:42  |  Skatīts: 1462x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


DARI LABU TIK UN TĀ !Ļaudis ir nesaprātīgi, neloģiski un egocentriski,

BET MĪLI VIŅUS TIK UN TĀ !

Ja tu darīsi labu, cilvēki tevi vainos par savtīgiem, slēptiem nodomiem,

...
Komentāri (0)  |  2015-06-19 00:54  |  Skatīts: 6003x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šo grāmatu iesaku izlasīt VISIEM !!!Šī grāmata maina - šaubīgo tā atbrīvo no šaubām, skumjo no skumjām un bezcerīgajam dod jaunu cerību.

„Būda” ir Viljama P. Janga atskārsme par to, kā darbojas Dievs. Tā paver jaunu, pavisam citu skatījumu uz Dievu, mīlestību un attiecībām.

...
Komentāri (0)  |  2015-05-12 08:00  |  Skatīts: 1438x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |