Gribētos paskatīties acīs tam cilvēkam, kurš aprēķinājis iztikas minimumu un minimālo algu!Mani nebeidz pārsteigt dažādu cilvēku izteikumi radio un citos plašsaziņas līdzekļos. Piemēram, viens no nesen dzirdētajiem - kāds ekonomists, nezinu viņa vārdu, dzirdēju nejauši garāmejot kādu intervijas daļu, apgalvo, ka cilvēks, kurš esot nopelnījis sev 4000 pensiju, to esot pelnījis, jo pats redz esot tik labi strādājis, bet tas, kurš saņemot 200 pensiju pats esot vainīgs, ka neesot mācējis sapelnīt lielāku. Un tas man liekas absolūts absurds! Un kā tad skolotāji, tie paši skolotāji, kas tevi, cienītais ekonomista kungs, kā mazu pintiķi mācīja pirmajā klasē 2+2 un vēl dažādas lietas? Vai skolotāji ir vainojami pie tā, ka tādi kā jūs, esat novērtējuši viņu darbu kā grašu vērtu? Vai ārsti, medmāsas, policisti, ugunsdzēsēji, pārdevēji, sētnieki, uc, vai viņi ir kādi pēdējās šķiras cilvēki? Vai šie cilvēki, kuri dara savu sirdsdarbu, jo bez sirds par tādu algu tur vispār nav iespējams strādāt, vai viņi ir vainojami pie tā, ka viņu darbs tiek tik zemu novērtēts? Gribētos redzēt ko jūs naudasmaisi darītu, ja pēkšņi sētnieki pārstātu slaucīt ielas, vai pēkšņi visi pārdevēji būtu metušies spēlēt biržās un nebūtu vairs, kas jūs apkalpo veikalos, benzīntankos, restorānos, vai nebūtu vairs neviena mediķa, kuram prasītu palīdzību, kad tava sieva dzemdē, vai pats esi salauzis kāju slēpojot Reiņa trasē, vai degtu tava māja zilam liesmām, jo ugunsdzēsēji vienkārši būtu atraduši ienesīgāku darbu.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:19  |  Skatīts: 1936x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


MUMS ZOG MŪSU NĀKOTNI ...Ievietoju FB savas pārdomas par tā saukto „Dobeles traģēdiju”. Pēc vētrainas diskusijas, pārdomās radās turpinājums.
...
Komentāri (0)  |  2017-01-13 06:10  |  Skatīts: 4267x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šodien es smaidu ...... degu sevī un klusi staroju ... un domāju, cik gan maz būtu vajadzīgs, lai padarīto šo pasauli par daudz draudzīgāku, taisnīgāku un mīlestības pilnāku telpu, nekā tā ir šodien. Runa būs par Helovinu un manu iekšējo protestu pret šiem „svētkiem”. Ja citus gadus šos „svētkus”, vienkārši ignorēju, tad pagājušogad sapratu, ka ignorēšana ir pielīdzināma vien labu cilvēku klusēšanai, ļaunuma triumfa gājiena laikā. Tāpēc pagatavoju bildīti ar kā ceļazīmē nosvītrotu ķirbi ar uzrakstu „Dievs svētī Latviju” un jutos ļoti apmierināta ar sevi. Šogad jau pirms kādas nedēļas, nez no kurienes draugos šī mana bilde atkal uzpeldēja ... teikšu godīgi, kaut kā nepatīk man vairs tā ideja, bet nu labi, kā ir tā ir! Tad nu lūk, jau labu laiku pirms šāgada Helovīna biju izdomājusi, ka šogad rīkošos savādāk – mēģināšu radīt kaut ko jauku, sirsnīgu un pozitīvu. Rezultātā, vakar pirms pašas gulētiešanas radās šis ieraksts feisbukā:

...
Komentāri (0)  |  2016-11-01 06:47  |  Skatīts: 1472x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Я не люблю, когда стреляют в спину ...


Я не люблю фатального исхода
От жизни никогда не устаю
Я не люблю любое время года
Когда весёлых песен не пою
Я не люблю открытого цинизма

...
Komentāri (0)  |  2016-10-02 19:59  |  Skatīts: 2776x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


mazliet par cilvēcību


Kāds tētis fantastiski mīļi un sirsnīgi runā par tiem, kas mīlestībā un sirsnībā pārspēj mūs visus, mūs, kas pieraduši domāt, ka esam tie normālie, mūs, kuru sabiedrībā ir pieņemts nogalināt viņus agrīnā grūtniecības periodā ... dauna sindroms nav slimība - dauna sindroms ir pārbaudījums mūsu civilizācijai uz cilvēcību!

...
Komentāri (0)  |  2016-09-18 05:40  |  Skatīts: 1405x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai tagad nesveicināties ir ierakstīts ārstu ētikas kodeksā, vai tā vienkārši ir prātam netverama iedomība!?
Nu tā mīļie draugi, gribu nedaudz padalīties ar savu pieredzi un domām par mūsu tā saucamajiem dzīvību glābējiem un veselības uzturētājiem. Lai ar esmu vesels kā rutks, bez ārsta apstiprinatas obligātās veselības pārbaudes - izziņas, neviens izrādās nav gatavs tam noticēt. Nu ko, pirms pāris dienām devos veikt obligato veselības pārbaudi.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-25 00:42  |  Skatīts: 1413x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


deviņgadīga bērna atziņa ...


Šodien mans 9-gadīgais krustdēls ieveda mani istabā, lai izstāstītu noslēpumu. Iegājām, apsēdāmies, viņš pieliecās pie manas auss un pateica, ka pasaule ir slima. Jautāju, kāpēc? Atbilde: "tāpēc, ka visi cilvēki viens otram melo, viens otru izmanto un vēlas labu tikai sev. Pasaule ir slima ar šādiem cilvēkiem". Es painteresējos, no kurienes viņam deviņos gados šādas domas. Mazais paraustīja plecus un pajautāja: "bet vai tad vajag daudz laika, lai to saprastu?".

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:43  |  Skatīts: 3232x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


pēdējais varonis ...
tā notiek, kad varonis aiziet no mājām, tas dažkārt neatrod sevi šajā neprātīgajā pasaulē ... viņš  nesaprot ko nozīmē nodot - par godu un patiesību ir gatavs mirt!

...
Komentāri (0)  |  2016-04-22 05:29  |  Skatīts: 1288x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piedzimšanas nodokli nevajag nomaksāt???Ir dzirdēts, ka dažās valstīs ir pat lietus nodoklis ... vēl jau saules nodokli var ieviest svaigā gaisa nodokli .., ogu, sēņu, zivju nodoklis arī jau esot ...

Bet ja nopietni, tad NĪN (nekustamā īpašuma nodoklis) arī manuprāt ir absolūti nepamatots, jo, ja pastāv tāds nīn vispār, tad faktiski mums privātībašuma nav, jo pietiek nenomaksāt nīn, kad tiesu izpildītājs jūsu nekustamo īpašumu laiž zem āmura!!! Un tas ir reāls gadījums, ko piedzīvoja kāda mana paziņa! Pats trakākais bija vienoties ar tiesu izpildītāju, jo tie ir ļaunāki par pašu sātanu - viņi melo, velk laiku, izmanto visdažādākās reketa metodes naudas piedzīšanai, bieži vien viņi vilcina laiku un gaida, lai piemēram parādam 1 eiro, par ko saucamais parādnieks pat nenojauta, izaug procenti vairāku tūkstošu apmērā un tad nekaunīgi piedzen parādu, un kas absurds, zem vārdiem "alga par manu darbu", viņi var izspiest no parādnieka regulāru ikmēneša nodevu!!! Ja godīgi, es vispār nesaprotu kā tādi amati vēl pastāv mūsu valstī, otrs ko nesaprotu, kur atrodas tik daudz kretīnu, kas iet tur strādāt un trešo, ko es pavisam nesaprotu, kā saniknotā tauta nav sākuši viņus atšaut, jo manuprāt savādāk pielikt pie vietas tos nekaunīgos iznireļus nebūs iespējams, un ja viņiem nebūs no kā baidīties, tie kļūs aiz vien nekaunīgāki!!! Es neesmu agresīvs cilveks, bet šeit nu man liekas, ja nereaģē valsts, kas patiesībā šādu sistēmu atbalsta, tad mums būtu jāsāk domāt kā savu godu, cieņu un īpašumu aizsargāt saviem spēkiem!!!
...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:17  |  Skatīts: 1276x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par BBC filmu par Krievijas uzbrukumu Latvijai !!!


 Grūti nenosaukt BBC par morāliem kropļiem par šāda materiāla iestudēšanu, uzfilmēšanu un publicēšanu, bet godīgi sakot tiešām vairs nerodu vārdus, kā nosaukt tos necilvēkus, kuri izlēma šo filmu vēl parādīt Latvijas Nacionālajā televīzijā!?

...
Komentāri (0)  |  2016-03-06 05:39  |  Skatīts: 1348x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] |