Par mani.


https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/338247-medike-un-dziedniece-kristine-liepina-dziedina-bet-naudu-nenem

Kas es esmu?

  • Divu bērnu mamma;
  • Sieva;
  • Meita;
  • Vecāku sabiedriskās kustības «DZIMTA» biedrs;
  • Alternatīvo mediju grupas «Latvijas Alternatīvās Informācijas Mediji» līdzautors un līdzdibinātājs;
  • Ārstniecības persona, reģistrēta LV ārstniecības personu reğistrā.
  • Sertificēts dziednieks;

Nodarbošanās: "Sirds Dziednīca", dziedniecība, psihoanalīze, "scenar" terapija, ekstrasensorā diagnostika, energocentru (čakru) līdzsvarošanas akmeņu (pusdārgakmeņu un minerālu) piemeklēšana pēc individuālā horoskopa.

 

Kā es varu Tev palīdzēt?

Konsultēju bieži slimojošus bērnus un viņu vecākus, kā atgūt savu veselumu, kad tradicionālā medicīna īsti nepalīdz.
 
Savā praksē pielietoju:
1.Gan tradicionālās, gan netradicionālās metodes, zināšanas un pieredzi. Dabas līdzekļus, homeopātiju, un fitoterapiju, bezrecepšu zāles utml. 

2.Ekstrasensoro veselības stāvokļ diagnostiku. (individuāli un personīgi, notiek attālināti)
 
3.Arī visi tradicionālās medicīnas diagnostikas izraksti, analīzes, rtg uzņēmumi un citas ziņas par cilvēka veselības stāvokli tiek akceptētas un ņemtas vērā. (arī citu speciālistu nozīmētās zāles, medikamenti, ieteikumi, jo dažreiz bez tiem nevar)
 
4.Garantēju pilnu pieskatīšanu ar atgriezenisko saiti līdz galīgai atlabšanai, vai stabilam stāvokļa uzlabojumam.
 

Reliģiskā pārliecība:

•mīlestības reliģija;
•ticība labajam.

Izglītība un pieredze.

•Rīgas 47.vidusskola;
•Rīgas 3.medicīnas skola;
•Rīgas Tehniskā universitāte, "Maģistra grāds medicīnas fizikā" (kodolmedicīna un radiācijas fizika) un "Inženiera grāds medicīnas tehnoloģiju jomā" (mikro un nanotehnoloģiju institūts);
•Rīgas Stradiņa universitāte (ārstniecības fakultāte).
•Starptautiskā Dziedniecības akadēmija "AKVILONA" (dziedniecības fakultāte).
 
•Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas reanimācijas nodaļa;
•Rīgas Onkoloģijas slimnīcas radioloģijas nodaļa;
•Katastrofu medicīnas centrs;
•SIA «NMS grupa» medicīnas tehnoloģiju un aparatūras tirdzniecība un serviss;
•A/S «ZENTIVA» farmācija;
•A/S «SANOFI» farmācija.
 

Sasniegumi:

Starptautiskā Profesionālās Dziedniecības akadēmija "AKVILONA" diploms (dziedniecības fakultāte).
 

 

REIKI enerģiju dziedniecība.

Reiki dziedniecībā darbs notiek caur dažādām čaktrām. Dziedniecībā izmantojamā enerģija plūst caur dziednieka sirds čakru. Pirms strādāt ar pacientu, dziednieks koncentrējas uz Reiki enerģijas plūsmu, noskaņojas darbam un uzaicina Reiki enerģiju plūst caur viņu. Reiki dziednieks necenšas pats formulēt pacienta vajadzības, neuzstāda diagnozes, kā arī nepiesaistās dziedniecisko seansu rezultātam. Reiki enerģija ir Augstākā saprāta vadīta, kas plūst caur Reiki dziednieku kā caur labprātīgu un uzticīgu tās kanālu, jeb Augstāku spēku vadītu instrumentu. Reiki seansa laikā pacientā ieplūst enerģija tieši tur un tieši tādā veidā un daudzumā, kā pacientam tajā brīdī ir visvairāk vajadzīgs un kā viņam ir vislabāk pēc Augstākās gribas. Reiki enerģija tādējādi sakārto tās problēmas, kas tajā brīdī pacientam ir visaktuālākās, iedarbojoties uz to cēloņiem pēc būtības, piepildot tos ar dziedinošu enerģiju. Ar dziedniecisko enerģiju piepildās tie tukšie laukumi, jeb negatīvās pieredzes informācija, par ko ne dziednieks, ne arī pacients var pat nenojaust. Sakārtojoties problēmas pirmcēloņiem, sekundāri sakārtojas arī fiziskais ķermenis.   Ļaudamies Reiki enerģijas plūsmai, Reiki dziednieks, sevišķi, ja viņš ir pieredzējis, intuitīvi jūt, kur un cik ilgi ir jātur rokas. Mentālas, jeb, precīzāk, garīgas dabas pirmcēlonis parasti sakņojas kādā neizpratnē, jeb pozitīvas pieredzes trūkumā, kas ilgstoši praktizēts, ir piesaistījis negatīvas enerģijas plūsmu, kas rada enerģētiskos blokus. Tie materializējas līdz slimībai, jo visas sistēmas un iekšējie orgāni, kas saistīti ar bloķēto vietu, nesaņem pilnvērtīgu barošanu un parādās slimību simptomi. Tādā veidā slimība ir kā ceļš atpakaļ, pašam pie savas patiesās būtības - iekšējas gaismas, Dievišķās kvalitātes, kuru mēs atpazīstam un izgaismojam. Tas ir garīgās izaugsmes ceļš, kurā Reiki dziednieks var būt ļoti noderīgs pavadonis.

I pakāpe "Palīdzi sev":

II pakāpe "Palīdzi citiem":

 

World Professional Healers and Psychics League (WPHPL)

/Vispasaules Profesionālā Dziednieku un Psihoinformaciologu Līga/

Dr.Folla diagnostika  https://kristineliepina.lv/608-drkonstantina-geringa-tris-organisma-atveselosanas-pamatnoteikumi/

Ja kāds vēl nezina kas ir 4life, šeit ir viens rakstiņš, kuru es uzrakstīju jau kādu laiciņu atpakaļ, bet tas nav zaudējis aktualitāti arī šodien: https://kristineliepina.lv/


Kopš esmu sākusi redzēt pasauli citām acīm, dzīvoju pēc principa: "Ja ne es, tad kurš ?".

Cilvēkos visaugstāk vērtēju godīgumu, taisnīgumu, cēlsirdību, pašaizliedzību, augstu atbildības sajūtu par notiekošo pasaulē, spēju mīlēt ...

Par lielāko vērtību uzskatu iespēju dzīvot savu dzīvi saskaņā ar Radītāja un visuma likumiem.

Ļoti mīlu savu Tēvzemi ... esmu savas Dzimtenes patriots! 

Aizraujos ar Sistēmisko Vektoru psihoanalīzi (pēc Jurija Burlana un Viktora Tolkačova metodes).

Mana misija - palīdzēt cilvēkiem ... 

 Priecāšos, ja šeit atradīsiet kaut ko noderīgu arī sev ... Droši aiciniet mani FB un/vai draugos ... vai rakstiet e-pasta vēstules, ja tā ir ērtāk ...  Labprāt dalos ar savām zināšanām ar ikvienu.

 
Mani kontakti:

 

Pateicības pieņemu arī "graudā" un barterī. 🙏💚🌞


Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 10. pants pasludina, ka ikvienam ir tiesības brīvi paust savus uzskatus. Šīs tiesības ietver uzskatu brīvību un tiesības netraucēti saņemt un izplatīt informāciju un idejas bez iejaukšanās no sabiedrisko institūciju puses un neatkarīgi no valstu robežām.
Šīs tiesības nosaka arī LR Satversmes 100. pants, un tas ir pamats ikviena cilvēka brīvībai paust savus uzskatus, nebaidoties no ierobežošanas, sodīšanas vai vajāšanas.
CENZŪRA IR AIZLIEGTA!!!

Komentāri (0)  |  2014-11-14 22:01  |  Skatīts: 11704x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ