HOMEOPĀTISKĀ MĀJAS APTIECIŅA KATRAM


Mazliet no vēstures:

Homeopātiskā aptieka Rīgā pastāv jau kopš 1833. gada. Un ne par velti tā ir izturējusi visus šos gadus. Jo vienmēr ir bijuši cilvēki, kuriem viņu veselība ir bijusi pirmajā vietā. Līdz ar to mēs Latvijā, varam lepoties ar vairāk kā pusotru gadsimtu senām homeopātijas tradīcijām un pieredzi. Homeopātijas mērķis ir sniegt cilvēkiem iespēju izvēlēties veselīgas un dabīgas zāles. Rūpēties par savu ķermeni, nenodarot tam pāri un harmoniski atjaunot tā dabiskās aizsargspējas un funkcijas.

https://www.homeopatiskaaptieka.lv/lv/about-us/

"Homeopātija ir sena un pilnīga metode, lai ārstētu pacientus ekonomiski un nevardarbīgi. Katras valsts valdībai tā ir jāatbalsta un jāaizsargā. Dr.Hanemans (1755-1843), homeopātijas pamatlicējs, bija cilvēks ar izcilu intelektuālo spēku un spējām glābt cilvēka dzīvību ar viņam piemītošo unikālo medicīnisko sparu. Viņa piemiņa liek mums mosties un sekot viņam, bet oponenti ienīst homeopātijas principus un praktizēšanas pastāvēšanu, kas patiesībā izārstē procentuāli lielāku slimību skaitu kā jeb kura cita ārstēšanas metode un, bez šaubām ir drošakā un ekonomiskākā un vispilnīgakā medicīnas zinātne.

/Mahatma Gandi 1869-1948 (Pateicoties viņam, mūsdienu Indija ir homeopātijas lielvalsts)/


https://www.homeopatiskaaptieka.lv/lv/about-us/

Homeopātijas devas - cik gadi, tik graudiņi, vai pilieni - līdz 7gadu vecumama, pēc 7 gadu vecuma paliek 7 graudiņi jebkuram vecumam. Ja cilvēks ir liela auguma, tad lieto +1 graudiņu.

Arnika 6.globe - ļoti efektīvs preparāts pie jeb kuriem sasitumiem, pēc operācijām (ja plānota operācija, tad labāk to palietot jau pirms operācijas kādas 2-3 dienas, 3x dienā), pie zilumiem (asins izplūdumiem - jeb kuras izcelsmes hematomām), pie mikrokapilāru plīsumiem, traumām. Arnika ne tikai ātri sadziedē un palīdz uzsūkties asinsizplūdumiem, bet arī noņem "baiļu sajūtu", kas rodas gūtās traumas rezultātā, kas biežāk raksturīga bērniem.

Apis 6.globe - noņem dažādas izcelsmes tūsku - pie laringītiem, pēc traumām, kukaiņu kodumiem, iekaisumiem. Lieto ik pēc 15- 30.min. 3x uzreiz pēc simptoma parādīšanās, pēc tam 2-3x dienā līdz tūska nogājusi.

Licopodium 6.globe - labās puses preparāts  - pievieno pie jeb kurām sāpēm, iekaisumiem, onkoloģijas, izsitumiem utml.., kas lokalizējas izteikti labajā pusē, labi palīdz pāra orgāniem (ausis, rokas, kājas, uc..). Labi palīdz pirms uzstāšanās, eksāmeniem uc. svarīgiem pasākumiem, lai mazinātu "lampu drudzi" un uzlabotu domāšanu, novērstu nevajadzīgās domas. Tad preparātu ieņem ik pēc 30.min., 3-5 reizes līdz pasākumam. 

Lachesis 6.globe - kreisās puses preparāts pievieno pie jeb kurām sāpēm, iekaisumiem, onkoloģijas, izsitumiem utml.., kas lokalizējas izteikti labajā pusē, labi palīdz pāra orgāniem. 

Phytolacca 6.globe – ugunspuķe – lieto pie sarkana kakla (ar šo preparātu uzmanīgi, lieto 1x un nogaida, ja kakls nepariet 12h laika, tad lieto vēl 1x, jo pārdozēšanas gadījumā tas var padarīt kaklu vēl sarkanāku);

Drosera cpl. globe – pretklepus komplekss – lieto 3x dienā, papildina ar pretklepus tējām (ja klepus nepāriet, vai nepaliek mīkstāks 3-5 dienu laikā, zvaniet - nokonsultēšu, jo klepus izcelsme var būt dažāda un tad klāt būs  jāpievieno arī citus preparātus.

Sulfur 6.globe – parasti lieto uzreiz, kā tikko ir pārciesta krīze pēc slimošanas. Šis preparāts palīdz atjaunot spēkus, piedod enerģiju. Darbība dzēšas lietojot kopā ar Silicea, tāpēc 24h laikā šos preparātus nemiksē.

Silice 6.globe – vārpas stiebriņš notur nobriedušu, smagu vārpu rudenī un nesalūzt – šo spēku un sīkstumu augam dod baltā smilts, jeb silīcijs – lieto pie fiziskas un garīgas pārslodzes, negulētām naktīm, pēc ilgām, smagam, vai sarežģītam slimošanām, kas ritējušas ar komplikācijām, dod maziem bērniem, lai tie slimojot ātri atgūtu spēkus. Darbība dzēšas kopa arSulfur, tapēc 24h laikā šos preparātus nemiksē.

Calcii Carbonica 6.globe – lieto pie attīstības traucējumiem, kad bērns ilgi nerunā, vai nestaigā, lieto kompleksā ar Bella donna 6.globe kā prettemperatūras shēmu, kā otro preparātu, lai noņemtu tūsku un mazinātu komplikāciju risku.

Nux Vomica 6.globe – lieto zarnu trakta attīrīšanai un sakārtošanai, pie aizcietējumiem, vai neregulāras vēdera izejas lieto regulāri 2-3 nedēļas 3x dienā gan bērniem, gan pieaugušajiem. Veicina atveseļošanos, gripas gadījumā no organisma izvada toksīnus – lieto 3x dienā pirmajās trīs slimības dienās, vai

Nux vomica 12 tādā pašā devā tikai reizi dienā – vakaros pirms gulētiešanas.

Dulcamare 6.globe – palīdz pie nosalšanas, ja jūt, ka tā beigsies ar saaukstēšanos. Labi noņem arī asmatisku klepu.

Ferrum phosphoricum 6.globe – piesaista mikroelementus, ja organismā ir to trūkums. Parasti par trūkumu liecina ieildzis klepus līdz pat 3-4 nedēļām, kad bērni trako – "ārdās", brīžiem paliek it kā neadekvāti, bļauj, kliedz, krīt gar zemi, vecāki bērni kašķējas, paliek histēriski, cērt durvis, šņāc, met pa gaisu lietas ..., tas var liecināt ne tikai par sliktu uzvedību, kā pieņemts domāt sabiedrībā, bet arī par stresu skolā, ģimenē, vai bērnudārzā, kas "paņem" papildus mikroelementus no organisma. Tādos gadījumos der palietot šo preparātu 3-7 dienas, vai līdz rezonansei.

Allium cepa 6.globe – pie tekoša deguna, kad iesnas tek kā ūdens no krāna, pirmajā dienā dod 3-5x dienā līdz simptomi samazinās, vai izzūd.

Puslatilla 6.globe – lieto pie strutainiem izdalījumiem no acīm (konjunktivīts), pie bieziem, baltiem puņķiem. Labi palīdz gaišmatainām meitenēm.

Hepar Sulfur 6.globe - lieto pie strutainiem, zaļganas nokrāsas izdalījumiem no acīm (konjunktivīts), pie bieziem, zaļiem, strutainiem puņķiem, lieto kā dabīgo antibiotiķi pie dažādas izcelsmes un lokalizācijas iekaisumiem. Neļauj infekcijai ieiet dziļumā!

Calcium Bichromicum 6.globe – šķidrina biezas krēpas, puņķus un citus izdalījumus, kas savas biezās konsistences dēļ nevar izdalīties no organisma dabīgā veidā. Bieži tādi simptomi parādās pie deguna blakusdobumu iekaisumiem (haimorīts), arī pie apgrūtinātas atklepošanās. 

Merkur 6.globe –lieto pie strutainas angīnas.

Spongea 6.globe – lieto pie laringīta, aizsmakumiem, klepus mīkstināšanai.

Temperatūras likvidēšanas shēma jāsāk pielietot bērniem virs 38,5º pieaugušajiem 39º un augstāk. Atcerieties, ka temperatūra 40º nav pieļaujama ne bērniem, ne pieaugušajiem, jo ilgstoši šāda temperatūra nav savienojama ar dzīvību uzturošajiem procesiem organismā. Galvenie homeopātiskie ārstniecības līdzekļi paaugstinātas temperatūras gadījumā ir Aconitum 6 un Belladonna 6.Homeopātiskie līdzekļi labi darbojas, ja nav ierasto antibiotiku un temperatūru mazinošo līdzekļu fona. 

Atcerieties, ka tradicionālajā medicīnā NAV zāļu gripas un vīrusu ārstēšanai un karstie pretiekaisumu un prettemperatūras dzērieni un prettemperatūras medikamenti tikai bremzē dabiskās organisma reakcijas, piesārņojot to ar smagajiem toksīniem. Īpaši, remantadīna graujošā iedarbība uz aknām, daudzkārt pārsniedz no tā gūstamo labumu.

Tātad, ko darīt, ja visi gripas simptomi: ātri kāpj temperatūra, lauž kaulus, grauž degunā, sāp kakls, turklāt vispārēja nespēka un salauztības sajūtai dažiem pievienojas arī gremošanas traucējumi ? Svarīgākais no simptomiem ir temperatūra. Ja slimniekam nav īpašas problēmas, jādzer mēreni, taču regulāri, turklāt nevis tēju ar avenēm vai pienu ar medu (tas derēs pēdējai stadijai, kad organisms jau pārcietis gripas krīzi), bet gan siltu (ne karstu) ūdeni, vai zāļu tēju uzlējumi. Lai mazinātu organisma "saskābšanu" - skābo vidi asinīs, gripas un smagu vīrusu infekciju gadījumā, ieteicams pagatavot dzeramās sodas ūdeni. Uz 1 glāzi ūdens, ņem 1 tējkaroti dzeramās sodas, izmaisa un izdzer to 2-3 stundu laikā, 3-5x dienā. Soda labi noderēs ne vien akūtās situācijās, bet derēs arī pie organisma attīrīšanās kūrēm, daži speciālisti to iesaka lietot arī onkoloģijas gadījumos kā regulāru papildterapiju.

Aconitum 6 lieto, ja temperatūra strauji paceļas uz vakarpusi, to pavada drebuļi, ledaina aukstuma sajūta un nemiers (līdz pat baiļu lēkmei!) Apvienojumā ar šiem simptomiem slimā plaukstas un pēdas ir sausas un siltas (ļoti svarīgs simptoms!). Šādā gadījumā Aconitum lieto ik15 – 30 minūtes līdz temperatūra sāk samazināties un izsitas sviedri. Līdzko parādās sviedri, slimniekam jālieto preparātu Bryonia 6  ar stundas, pusotras intervālu. Šādi ārstējoties, pēc gripas neparādīsies komplikācijas – tūska un izsvīdumi.

Temperatūra var pēkšņi paaugstināties arī ap diviem trim naktī vai agri no rīta, turklāt gandrīz mirklī līdz 39 – 40 grādiem. Slimniekam rokas un kājas ir ledaini aukstas, bet galva karsta, ļoti bieži šādiem slimniekiem ir paplašinātas acu zīlītes (tās spīd it kā pēc acu pilieniem). Visbiežāk šādi simptomi vērojami gaišmatainiem, gaišādainiem cilvēkiem. Lietā jāliekBelladonna 6, ik pēc 5 – 10 minūtēm, līdz 37 – 38 grādiem. Pēc temperatūras stabilizācijas šādam slimniekam jālieto 5 graudiņi Calcium Carbonicum 6, kurš līdzīgi Bryonia iepriekšējā gadījumā, samazina komplikāciju risku.

Simptomi. Slimniekus apgrūtina arī šķavas, kakla sāpes u. c. Ja tās pavada sāpes visā ķermenī un lauzoša sajūta, vietā būs preparāts Eupatorium 6, reizi pusotrā vai divās stundās. Ja deguns tek kā no krāna, turklāt iekaisusi augšlūpa un pie nāsīm (šķaudīšana tiecas pāriet laringītiskā klepū), tas ir Allium cepa 6 gadījums, lieto 1x stundā. Ja ar degunu ir relatīva kārtība, bet acis iemetušās slapjā vietā kā alerģijas lēkmes gadījumā, jālieto Euphrasia 6, devas kā iepriekšminētajam medikamentam. Šos līdzekļus lieto, līdz pāriet simptomi. 

Preparāti Starp preparātiem, kurus ražo ārzemju homeopātiskās kompānijas, absolūts līderis ir “Oscillococcinum”.  Firmā “Bairon”, kura to ražo, gripas izraisītu galvassāpju gadījumā piedāvā lietot līdzekli “Cephyl”, bet ļoti biežo pēcgripas laringotraheītu gadījumā – “Homevox”. Ja gripas laikā grūti aizmigt, “Bairon” piedāvā “Sedatif PC”i.

Atveseļošanos veicinās preparāts, kurš gripas gadījumā no organisma izvadīs toksīnus. Nux vomica 6 – 3x dienā, pirmajās trīs slimības dienās, vai Nux vomica 12 tādā pašā devā tikai reizi dienā – vakaros pirms gulētiešanas.

Kā neaizstājams un efektīvs preparāts gripas, vīrusu un dažādu infekciju gadījumā, pēdējā laika ir atzīts Transfera Faktors. Dabīgs, drošs un efektīvs, tas paaugstinās Jūsu organisma imunitātes IQ un kamēr homeopātija cīnīsies ar simptomiem, Transfera Faktors dos imūnai sistēmai nepieciešamo informāciju, kas ļaus tai ātri atpazīt patogēnu un atri reaģēt, izveloties priekš Jums vispiemērotako veidu tā likvidēšanai. Turklāt, informāciju par šo patogēnu, organisms atcerēsies visu atlikušo mūžu un ja tam gadīsies ar to saskarties vēlreiz, tas nekļūdīgi zinās kā ar to tikt galā visātrākajā un efektīvākajā veidā. Kā efektīvu papildterapiju, Transfera Faktoru sāk atzīt, nu jau arī Latvijas onkologi, kas ar vien biežak iesaka to onkoloģisko slimību gadījumos.

Ja Jūs domājat par savu veselību ilgtermiņā un Jums rūp jūsu ķermenis, vai tradicionalie ārsti vairs nevar palīdzēt, tad pamēģiniet darīt kaut ko savādak. Visus augstākminetos preparātus Jūs varat iegādaties Homeopātiskajās aptiekās Rīgā, Skolas ielās 14. (ieeja no Lāčplēša ielas) un Biķernieku ielā 12. 

 

Parastajās tradicionālajās aptiekās varat meklēt arī šādus preparātus:

 

Pielikumus lejuplādēt varat arī no šīs saites:

https://drive.google.com/file/d/1vZdpMb7nS67MzPNlYvO7DGGD8hkOj4W0/view?usp=sharing

 

Esiet veseli!

www.imutitatei.lv

Komentāri (0)  |  2014-11-15 06:16  |  Skatīts: 30936x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ