Stresa ietekme uz organismu.


Komentāri (0)  |  2017-01-13 06:20  |  Skatīts: 2498x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Vecā labā kvarca lampa, jeb "kalnu saulīte".



Gan jau daudzi atcerās tā saukto "kalnu saulīti" (kvarca lampa ar kvarca degli), kas bija paredzēta, lai ziemas laikā nodrošinātu D-vit sintēzi organismā, kā arī stiprinātu imunitāti. To lietoja arī sausajai telpu dezinfekcijai ..., ja nemaldos, dažās slimnīcās šādam mērķim to lieto vēl joprojām! Manuprat ļoti laba, lēta un efektīva metode, bet to pārstāja praktizēt, jo farmindustrijai savādāk nebūtu kam tirgot savus dārgos un mazefektīvos d-vitamīnus un citus ķīmiskos preparātus ...
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 19:47  |  Skatīts: 9931x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pašdiagnostikas tests „Vai esmu bagāts, laimīgs un vesels?” (Intervija ar sevi pašu)



Ir pieņemts uzskatīt, ka cilvēka veselība sastāv no Gara, Dvēseles un Miesas Veseluma. Un, ja jau veselība cilvēka dzīvē (vismaz vārdos) ieņem ļoti svarīgu vietu viņa prioritāšu sarakstā, tāpēc tās sastāvdaļas arī izcēlām ar lielajiem burtiem. Šo trijotni ļoti viegli ir attiecināt arī pret labi pazīstamo mūsdienu saukli: „Esiet bagāti, laimīgi un veseli!” Pats par sevi saprotams, ka bagātam (proti,- viedam) ir jābūt Garam, laimīga (tātad,- mīloša) tiecas būt Dvēsele, un vesela sapņo kļūt mūsu Miesa.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-02 20:20  |  Skatīts: 3971x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Lai uzturs kļūtu par zālēm, bet par uzturu lai nekļūtu zāles ...




Mūsdienu autori, rakstot par dziedniecības tēmām, liekas, jau krustām šķērsām izpētījuši jautājumus, kas skar auru, čakras, psihoenergoinformatīvās aizsardzības paņēmienus, mantras, mandalas, pat astrālos ceļojumus u.c. Taču eksistē kāda sfēra, kuras svarīgumu nav iespējams pārvērtēt, jo tā ir aktuāla pastāvīgi:

...
Komentāri (0)  |  2016-09-27 22:02  |  Skatīts: 1781x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


... bērnu jaunās slimības – uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma – pamatā ir industriāli ražots ēdiens, kura sastāvā ir konkrētas evielas!




Latviju var izglābt ēdot!

Taču – ar vienu noteikumu: ja pārtika būs veselīga. Un nevis veselīga, ticot reklāmām, bet gan pa īstam veselīga – bez ķīmiski sintezētām krāsvielām, evielām un citām draņķībām. Kā to panākt?

Ļoooti laba intervija ar bioloģijas doktoru, ārstu, farmaceitu G.Beleviču.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-24 23:57  |  Skatīts: 58424x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pret klepu — ar tautas medicīnas līdzekļiem.



Klepus ir viens no labākajiem organisma aizsargmehānismiem, ko ne vienmēr ieteicams nomākt. Kad elpošanas trakta nervu galu kairinājuma radītais signāls nonāk klepus centrā galvas smadzenēs, tiek iedarbināts aizsargreflekss — klepus. Visbiežāk klepus rodas vīrusa izraisītu augšējo elpceļu gļotādas iekaisuma dēļ, kas arī rada kairinājumu un pastiprinātu gļotu izdalīšanos. Klepojot no bronhiem izvadām gļotas, mikrobus un citas organismam nevēlamas vielas.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-08 05:43  |  Skatīts: 17847x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecās, labās fizioterapijas metodes klepus un saaukstēšanās slimību ārstēšanai un profilaksei.



Lielākā daļa mūsdienu jauno vecāku savā bērnībā ir izbaudījuši savulaik tradicionālas, bet mūsdienās piemirstas ārstēšanas metodes - sinepju plāksterus, banku vakuuma terapiju, ultravioleto lampu, kāju sildīšanu, masāžas, pasīvā bronhu drenāža un citas procedūras, ko vēl pirms gadiem 25 plaši izmantoja mājas medicīnā saaukstēšanās slimību, īpaši klepus ārstēšanai.
...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 20:25  |  Skatīts: 17868x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Retorisks jautājums – ja zāles tiek ražotas un mēs tās lietojam, lai paliktu veselāki, tad kāpēc mēs un, jo īpaši mūsu bērni, slimojam aizvien biežāk un smagāk?



Ļoti tipiska rinda no izmisušas maza bērna mammas vēstules: „Ģimenes ārsts mazā puikas tekošajam deguntiņam un klepum naktī neko labāku par deguna pilieniem un klepus sīrupu ieteikt nespēj.” Un šis raksts ir nedaudz paplašināta atbilde tai pašai māmiņai, cerot, ka te paustās domas noderēs arī Tev.

...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 19:49  |  Skatīts: 10437x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nevajag cīnīties ar slimībām - to nav!



Tikai nedaudzi zina, ka Japānā seno, pirmatnējo medicīnu sauc par tradicionālo, tāpēc, ka tā atbilst ārstniecības tradīcijām. Savukārt, mūsdienu „zinātnisko medicīnu” sauc par oficiālo. Kur ir atšķirība?

Mazas nejaušības reizēm noved pie nopietnām sekām. Tā, piemēram, tāpēc ka cilvēks ar katru kāju izdara dažādus soļu garumus, viņš var apmaldīties teritorijā, ko šķērso, ja līdzi nav kompasa. Ar katru soli pavisam, pavisam nedaudz pagriežoties, ceļinieks, tā vietā, lai dotos uz mājām, var nokļūt pavisam pretējā virzienā. Manuprāt, līdzīgs stāsts ir noticis ar vienu no nozīmīgākajām sociālajām disciplīnām – medicīnu. Mūsdienu medicīna pieturas pie principiem, kas ir kardināli pretēji seno mediķu uzskatiem. Pretēji Avicennas, Hipokrāta, Halēna, Paracela, Mudrova, Pirogova un daudzu citu seno laiku ārstu uzskatiem.

...
Komentāri (0)  |  2015-11-08 02:14  |  Skatīts: 21003x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Optimāls uzturs ir veselības un maksimālu panākumu atslēga sportistiem un ne tikai !




Pareizs uzturs fundamentāli iespaido veselību, fizisko un garīgo stāju.

Šie vārdi izskanēja uztura konferencē Hotspringsā ASV, kurā piedalījās sportistu uztura eksperti no visas pasaules. Diemžēl, vēl arvien vairums no mums par zemu novērtē individuāli sabalansēta uztura nozīmi labas veselības uzturēšanā un saglabāšanā. Īpaši grēko tieši sportisti, kas meklējot labāko, sasniegumus uzlabojošo superlīdzekli, aizmirst cik svarīgs sportistam ir tieši uzturs !

...
Komentāri (0)  |  2015-09-28 22:51  |  Skatīts: 1876x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.



Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] |