paši zinat kāpēc ...


Komentāri (0)  |  2014-11-26 03:39  |  Skatīts: 688x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Šis tas par ASV ...


ASV  hronika

ASV ir XX un XXI gs. agresīvākā valsts, kura pārsvarā eksistē uz citu zemju izlaupīšanas rēķina, laupot izmantojot viltu un melus vai arī dažādu veidu agresiju, sākot no maskētas un beidzot ar atklātu, kas tiek pamatota ar melīgiem argumentiem, dēmonizējot upuri, un bieži vien piedēvējot upurim pašu amerikāņu īpašības un nolūkus. Pēc 2007.gada datiem ASV bija vairāk kā 700 militārās karabāzes visā pasaulē, tai skaitā Vācijā, Japānā, Itālijā, Spānijā, Portugālē, Lielbritānijā, Beļģijā, Nīderlandē, Polijā, Norvēģijā, Turcijā, Izraēlā, Grieķijā, Dānijā, Irākā, Saūda Arābijā, Jemenā, Katarā, Omānā, Uzbekistānā, Dienvidkorejā, Filipīnās, Šrilankā, Indijā, Peru, Kolumbijā, Bolīvijā, Mali, Alžīrijā, Ēģiptē, Austrālijā, Jaunzēlandē u.c. ASV karabāzes ir ASV ietekmi pastiprinošs faktors ap kuru veidojas amerikāņu karavīru mafiozas struktūras, kuras nodarbojas galvenokārt ar ieroču, narkotiku, cilvēku tirdzniecību un prostitūcijas organizēšanu. ASV armijas karavīru noziedzīgo darbību veicina to neaizskaramība vietējo likumu priekšā. Amerikāņu karavīrus tiesāt var tikai ASV armijas tribunāls, kurš faktiski piesedz savējos. 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-25 19:28  |  Skatīts: 764x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Elektroniskais paraksts — bez notāra apliecinājuma ... pasteidzies līdz 28.11.14 parakstīties par izmaiņām bērnu tiesību aizsardzības likumā !
Lai izteiktu savu piekrišanu referendumam par šo jautājumu, aizpildiet, lūdzu, parakstu vākšanas lapu un ar savu elektronisko parakstu atsūtiet to pa e-pastu: 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-24 04:51  |  Skatīts: 1271x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Zini, svētība Tevi vienmēr svētīs, lāsts vienmēr nolādēs ...(Iesaku noklausīties, vai izlasīt visiem, kuri reāli vēlas gūt panākumus savā dzīvē, pat tiem, kuri nav ticīgie, jo šīs lietas strādā enerģētiskā līmenī, kas strādā vienmēr, netkarīgi no ticības, vai reliģiskās pārliecības !!!)

Mācītājs Andrejs Šapovalovs "Panākumus nolādejušie".  

...
Komentāri (0)  |  2014-11-22 23:14  |  Skatīts: 959x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pieminot bojā gājušos ...
"Mēs nepazūdam, tikai pārceļamies

No zemes, pēdu pēdā nostaigātās,
No liepām, ābelēm un kļaviem, 
No slāpēm, izsalkuma un no sāta. 
Mēs nepazūdam, tikai pārceļamies 
No saviem pagalmiem uz Dieva sētu ..."


Komentāri (0)  |  2014-11-22 06:29  |  Skatīts: 694x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Slānekļa gāzi sola pēc trim gadiem ... uz mūsu bērnu nākotnes rēķina !!!Titulbildē redzamās  ainavas var vērot Kanādā pēc slānekļa gāzes izstrādes ! Lieki piebilst, ka zeme ir tā piepumpēta ar ķimikālijām, ka nav saimniecībā lietojama !!!

Sabiedrība ir slānekļa gāzi visnotaļ atbalstoša. Pirms daudziem gadiem, kad sākās pirmie ieguves mēģinājumi, tie nebija pilnveidoti līdz galam; tagad tehnoloģijas ir stabilas. Slānekļa gāzes ieguve nozīmē daudzas labi apmaksātas, augsti kvalificētas darba vietas. Prezidents Baraks Obama pagājušogad tika pārvēlēts, pateicoties labajiem ekonomikas atveseļošanās rādītājiem. Tieši tie divi štati, kuros slānekļa gāzes urbšana notiek visintensīvāk – Ohaio un Pensilvānija –, nodrošināja Obamam uzvaru. (Ohaio ir blīvi apdzīvots štats ar lielu balsotāju skaitu, kas pēdējo 100 gadu laikā veido statistiku: kurš uzvar ASV prezidenta vēlēšanās Ohaio, uzvar visās vēlēšanās – I.L.) 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-22 05:55  |  Skatīts: 672x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mammu, nenogalini mani !Grūtniecību - plānotu vai neplānotu, vēlamu vai nē, bet to reizi vai pāris reižu mūžā piedzīvo lielākā daļa sieviešu. Latvijā pēdējos gados abortu skaits samazinās. Ir daudz dažādu viedokļu par to - aizliegt šīs operācijas vai nē. 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-22 04:52  |  Skatīts: 722x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


12 iemesli, kāpēc jūs nekad nedrīkstat padoties !1. Kamēr vien jūs dzīvojat, viss ir iespējams.
Vienīgais attaisnojums, lai padotos ir nāve.
Līdz tam brīdim, kamēr jūs esat dzīvi (veseli un brīvi), jums ir izvēle, mēģināt atkal un atkal un atkal, lai sasniegtu pilnīgu veiksmi.

2. Esiet reālisti.
Varbūtība, ka apgūsiet kaut ko no pirmās reizes, ir ļoti maza. Ir vajadzīgs laiks, lai to visu iemācītos, tāpēc jūs pieļausiet kļūdas. Mācieties no tām.
...
Komentāri (0)  |  2014-11-21 07:18  |  Skatīts: 632x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Daži fakti par Coca-colu ...


-Daudzos ASV štatos ceļa policijai mašīnā vienmēr ir līdzi 2 galoni ar kolu, lai atmazgātu asinis no šosejas pēc avārijas.
-Ielieciet gaļas steiku vienā bļodā ar kolu un pēc 2 dienām jūs to tur neatradīsiet.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-21 07:01  |  Skatīts: 1529x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sistēmiskā-vektoru psiholoģija (3) - ādas vektorsLaiks ir nauda!

Savs krekls tuvāks.

Santīmu pie santīma neliksi, pie lata netiksi.

Dzīve ir kustība.

Skaits 24%

Prototips – primārais ierobežojums uz pirmatnējiem instinktiem – uz seksu un slepkavību.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-21 06:47  |  Skatīts: 1521x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.