Patiesība par psihiatriju, jeb kā iespējams iznīcināt cilvēku, "cīnoties" par viņa veselību !Teiciens: "Psihi ir visapkārt, bet slimnīcā tiek tikai tie, kurus pieķer" - ir diezgan tuvs īstenībai un tas, ka psihiatri patiesībā paši ir baltos halātos nomaskējušies psihi - arī !

Relatīvisma "psihiatrijā", tas kurš pirmais uzvelk halātu arī ir dakteris ! Lai izprastu psihiatriju, vispirms ir mazliet jāizprot medicīnas industrijas sistēma un likumsakarības. Mēs esam labi iedresēti klausīt augstākstāvošos, vēl vairāk ārstus, viņi taču atbild par mūsu dzīvību un veselību, ir gudri, izglītoti, savu nozari apgūst gadiem, tāpēc noteikti visu zina labāk par mums. Patiesībā nav nekādu augstākstāvošo, jo par savu dzīvi un veselību, esam atbildīgi vienīgi katrs pats ! Padomāsim loģiski, par ko ārsti saņem atalgojumu no valsts - par veselajiem, vai slimajiem ? Pareizi - par slimajiem ! Ja ārsts būtu atbildīgs par veselību, tad būtu atbildīgs par veselajiem, tātad arī ieinteresēts savu pacientu veselībā ! Bet pati sistēma ir uzbūvēta tā, ka tā veselību kā tādu nemaz neparedz, jo tai nav izdevīga vesela sabiedrība. Atklāšu Jums kādu noslēpumu - 95% zāļu vispār neko neārstē un pārējie 5% ir ūdens, ogle, briljanta zaļais, ūdeņradis, marles saites un vēl dažas elementārās pirmās palīdzības lietas.
...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 23:12  |  Skatīts: 17600x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Onkologi atzīst, ka nespēj uzveikt vēzi !Rakstot tradicionālās medicīnas vēsturi, nodaļā par tradicionālajām vēža ārstēšanas metodēm 2O14.gads tiks minēts kā robežlīnija, kad nozares eksperti nonāca pie slēdziena, ka spēle ir beigusies, vismaz, ja runājam par ķimioterapiju. Šajā gadā beidzot kļuva skaidrs, ka ķimioterapija ilgstoši nav devusi nekādus rezultātus. Ne jau tāpēc, ka tā ir barbariska ārstniecības metode, bet gan tāpēc, ka pati par sevi tā ir lemta neveiksmei !
...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 20:21  |  Skatīts: 19246x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mūzikas ietekme uz apziņu un veselību.Mūzika un skaņa gadu simteņiem tikai izmantota dziedināšanai un apziņas transformēšanai. No šamaņu murmināšanas dziļā senatnē līdz gregoriāņu dziedājumiem katedrālēs, skaņas un mūzika vienmēr ir bijusi milzīga nozīme cilvēka dzīvē un kultūrā. Tikai salīdzinoši nesen ir uzsākti pētījumi par skaņu fizioloģisko ietekmi uz smadzenēm un organismu kopumā. Šo zinātnes virzienu sauc par psihoakustiku.

...
Komentāri (0)  |  2015-06-11 06:34  |  Skatīts: 2890x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā pasargāties no ērcēm ?Tā kā pēdējā laikā aktuāls jautājums daudziem - padalīšos ar informāciju !

Aizsardzības līdzekļu iedarbību nodrošina smarža, kas izdalās, pateicoties cilvēka ķermeņa temperatūrai. Tā maskē cilvēka dabīgo aromātu, kurš tāpat kā izelpotā ogļskābā gāze piesaista odus.
...
Komentāri (0)  |  2015-06-11 06:03  |  Skatīts: 3028x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pretēji medicīnas apgalvojumiem - astmu VAR pilnībā izārstēt !!!Astma (jeb bronhiālā astma) ir hroniska slimība, kas skar elpceļus (galvenokārt bronhus).

Elpceļi – tā ir «cauruļu» sistēma, pa kuru gaiss nonāk plaušās un iznāk no tām. Ja Jūs slimojat ar bronhiālo astmu, tas nozīmē, ka Jūsu elpceļu gļotāda ir iekaisusi un pietūkusi.

...
Komentāri (0)  |  2015-05-12 07:29  |  Skatīts: 1164x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


14 gadu laikā Latvijā miruši 35 pret infekcijas slimībām nevakcinēti bērni ! Un cik vakcinētie ?Kas ir 35 bērni 14 gadu laikā ?

Diemžēl nedzīvojam ideālā pasaulē, cilvēki kādreiz mēdz nomirt. Arī bērni !!!
http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/14-gadu-laika-latvija-mirusi-35-pret-infekcijas-slimibam-nevakcineti-berni.d?id=45854719

...
Komentāri (0)  |  2015-05-03 18:07  |  Skatīts: 997x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Antibiotiku rezistence ir «lielākais globālais drauds» veselībai.Antibiotiku rezistence ir „lielākais globālais drauds” cilvēku veselībai. Par to brīdina Pasaules Veselības organizācija (PVO). Savā jaunākajā ziņojumā PVO norāda, ka baktēriju rezistence pret antibiotikām arvien pieaug. Ja pagātnē, lietojot antibiotikas, varēja novērot efektivitāti gandrīz vienmēr, mūsdienās vairākās valstīs daļa no tām vairs nav iedarbīgas pat vairāk nekā pusē gadījumu. 

...
Komentāri (0)  |  2015-04-27 17:35  |  Skatīts: 1689x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tiem kas domā, ka "zālīte" nerada atkarību !Ir dzirdēti argumenti, ka zālīte rada tikai psiholoģisku atkarību - ne biķīmisku !Nepiekrītu, jo ir pierādīts, ka narkotiskām vielām ir ietekme uz serotanīna ("laimes hormons" izdalīšanos mūsu organismā !) 

...
Komentāri (0)  |  2015-04-20 23:06  |  Skatīts: 1013x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Alerģija - sadzīvot, vai aizmirst par to uz visiem laikiem ?Ārā spīd saule, zied koki un krūmi, bet tu nespēj domāt ne par sauli, ne par jauko laiku, jo ikreiz, kad klāt ir pavasaris, sajūti nejauko kņudoņu degunā, graušanu acīs un elpas trūkumu. Kā baudīt pavasari bez alerģijas ? Sadzīvot ar to, vai aizmirst par to uz visiem laikiem ?

...
Komentāri (0)  |  2015-04-20 17:23  |  Skatīts: 1054x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Onkoloģija vēl nenozīmē spriedumu !Aptuveni 8 miljoni cilvēku pasaulē ik gadu mirst no vēža. Paredz, ka šis skaitlis līdz 2030. gadam varētu sasniegt 12 miljonus. Vēzis ir biežākais nāves iemesls cilvēkiem jaunākiem par 85 gadiem, ASV katrs ceturtais cilvēks mirst no vēža. 

...
Komentāri (0)  |  2015-03-31 23:08  |  Skatīts: 2407x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] [6] |