Kas tas ir Transfera Faktors ?


Transfera Faktori darbojas kā imūnmodulātori, tie transportē:

1. Antigēna specifisko šūnu vadīto imūno informāciju uz T- limfocītiem un mijiedarboties ar antigēna determinantu;

2. Specifisko antigēnu vadīto imunitāti no sensitivizētiem donoriem uz nesensitivizētiem akceptoriem, izmantojot limfocītu lizātus.

Transfera Faktors palīdz imūnai sistēmai:

Transfera Faktori

...
Komentāri (0)  |  2015-01-03 19:50  |  Skatīts: 1696x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Veselības ministrija iesaka Transfera Faktoru imunitātes uzlabošanai un imūnsistēmas atjaunošanai.

4Life researche Transfera Faktoru imūnsistēmas uzlabošanai un atjaunošanai, no 2004. gada oficiāli ir apstiprinājusi un iesaka Krievijas Federācijas Veselības ministrija (Minzdrav). Transfera Faktors oficiali ir iekļauts ne tikai Krievijas, bet arī Ukrainas un ASV ārstu rokasgrāmatās.Šīs metodes būtība ir nodrošināt imūnsistēmu ar kvalitatīvu imūno informāciju, ko iegūst no govs pirmpiena un vistas olu dzeltenuma, kuras efektivitāti ir apstiprinājuši neskaitāmi pētījumi Krievijas, ASV un citās pasaules klīnikās.
...
Komentāri (0)  |  2014-12-08 05:44  |  Skatīts: 2062x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sviests - draugs, vai ienaidnieks ?Sviests, dzīvnieku tauki un citi cietie tauki, lielākoties sastāv no piesātinātajiem taukiem. To dēmonizāciju aizsāka amerikāņu dietologs Ansels Keijs, kas pērnā gadsimta 50. gados nāca klajā ar pētījumu par saikni starp piesātinātajiem taukiem un sirds slimībām. Diemžēl, mēs visi zinam, ka ikdienā izvairīties no vissīkākās piesātināto tauku molekulas nav iespējams ! 

...
Komentāri (0)  |  2014-12-07 06:54  |  Skatīts: 977x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vai zāles patiesībā kaut ko ārstē ?


Kaut arī ārsti un farmaceiti ir stingri savās pozīcijās un domā, ka viņi nelobē neviena intereses, ir zināms, ka jau gadiem ilgi pastāv neoficiāls karš starp zāļu ražotāju industriju, kas visādiem iespējamiem veidiem cenšas izskaust jebkādas bioloģiskās un alternatīvās medicīnas paliekas ... te gan jāatzīmē, ka pašu medicīnas speciālistu izglītība un profesija, ir īstākā ķīmisko zāļu ražotāju un izgudrotāju labā strādājoša, sistemātiski atstrādāta farmbiznesa sastāvdaļa, kur jau mācību programmās tiek iestrādāti mehānismi, kas nepieļauj citu līdzekļu terapeitisko efektivitāti, kā vien oficiālajā medicīnā atzītās ķīmiskās zāles. Tieši tāda pati pieeja ir arī apmācot ārstus un vidējo medicīnas personālu ! Mācību procesā gandrīz nekāda uzmanība netiek veltīta profilaksei un veselīgam dzīvesveidam, kas patiesībā ir jeb kura cilvēka veselības pamats !

...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 07:01  |  Skatīts: 936x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Daži fakti par Coca-colu ...


-Daudzos ASV štatos ceļa policijai mašīnā vienmēr ir līdzi 2 galoni ar kolu, lai atmazgātu asinis no šosejas pēc avārijas.
-Ielieciet gaļas steiku vienā bļodā ar kolu un pēc 2 dienām jūs to tur neatradīsiet.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-21 07:01  |  Skatīts: 1748x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Herpes vīrusi, jeb aukstumpumpas ... Kas mums par tiem būtu jāzina ?Herpes vīrusi, pie kuriem pieder divi parastie tipi (I un II), citomegalovīruss, kā arī vējbaku, jostasvietas herpes, mononukleozes un hroniskā noguruma sindroma ierosinātāji – ir daudz draudīgāki, nekā esam pieraduši domāt.

Uz jautājumiem atbild medicīnas zinātņu kandidāte Irkutskas reģionālās infekcionistu pārvaldes ārste M.J.Kuševerskaja.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-17 05:31  |  Skatīts: 1871x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nepopulāra patiesība par vakcināciju !Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti piedalījās preses konferencē, kas veltīta Eiropas Imunizācijas nedēļai. Aelita Folkmane vēlējās Apollo lasītājiem darīt zināmu citu viedokli par vakcīnām, sagatavojot savas domas un dokumentālas filmas atstāstu, paužot nepopulāra patiesību par vakcināciju.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:58  |  Skatīts: 815x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesība par alkaholu ...Medicīna alkaholu jau pirms 300 gadiem izmantoja kā narkotisko pretsāpju līdzekli un otrā pasaules kara laikā kā narkozi operāciju laikā. Ievainotajam tukšā dūšā deva izdzert 3 glāzes "kandžu" (pašbrūvēts, augstus grādus saturošs alkoholisks dzēriens), atšķaidītu spirtu 40º, vai degvīnu. Pēc tādas devas, pacients zaudēja samaņu un zaudēja jeb kādu sāpju sajūtu. No narkozes līdz nāvei šķir tikai 1 glāze šāda alkahola. Tomēr anestezioloģijā ātri atteicās no alkahola pielietošanas, jo tam ir ļoti šaurs efektivitātes spektrs un praktiski netverama robeža no narkozes līdz nāvei. Cilvēkam ar lielu ķermeņa masu tās var būt 3,5 glāzes, kamēr cilvekam, kura svars ir ievērojami mazāks, liktenīgas var izrādīties 2-2,5 glāzes alkahola.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 07:43  |  Skatīts: 757x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ko par mūsu veselību liecina mēleUzstādīt diagnozi pēc mēles nav viegli, bet daži padomi palīdzēs saprast, kas notiek mūsu organismā. Mēle pasaka visu, par cilvēka veselības stāvokli, jo tā atspoguļo visus iekšējos orgānus. Pēc mēle var nolasīt visas slimības, iekaisumus un problēmas. Tā ir gremošanas orgānu spogulis. Ja veselība ir normāla, mēlei jābūt mitrai, gaiši sarkanā krāsā un ar bālganu aplikumu. Ja uz mēles ir biezs aplikumu slānis, tas liecina, ka organismā ir par daudz toksīnu. (sk. mēles karti)

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 07:09  |  Skatīts: 1895x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


HOMEOPĀTISKĀ MĀJAS APTIECIŅA KATRAM


Mazliet no vēstures:

Homeopātiskā aptieka Rīgā pastāv jau kopš 1833. gada. Un ne par velti tā ir izturējusi visus šos gadus. Jo vienmēr ir bijuši cilvēki, kuriem viņu veselība ir bijusi pirmajā vietā. Līdz ar to mēs Latvijā, varam lepoties ar vairāk kā pusotru gadsimtu senām homeopātijas tradīcijām un pieredzi. Homeopātijas mērķis ir sniegt cilvēkiem iespēju izvēlēties veselīgas un dabīgas zāles. Rūpēties par savu ķermeni, nenodarot tam pāri un harmoniski atjaunot tā dabiskās aizsargspējas un funkcijas.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 06:16  |  Skatīts: 19772x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] |