Vai zāles patiesībā kaut ko ārstē ?


Kaut arī ārsti un farmaceiti ir stingri savās pozīcijās un domā, ka viņi nelobē neviena intereses, ir zināms, ka jau gadiem ilgi pastāv neoficiāls karš starp zāļu ražotāju industriju, kas visādiem iespējamiem veidiem cenšas izskaust jebkādas bioloģiskās un alternatīvās medicīnas paliekas ... te gan jāatzīmē, ka pašu medicīnas speciālistu izglītība un profesija, ir īstākā ķīmisko zāļu ražotāju un izgudrotāju labā strādājoša, sistemātiski atstrādāta farmbiznesa sastāvdaļa, kur jau mācību programmās tiek iestrādāti mehānismi, kas nepieļauj citu līdzekļu terapeitisko efektivitāti, kā vien oficiālajā medicīnā atzītās ķīmiskās zāles. Tieši tāda pati pieeja ir arī apmācot ārstus un vidējo medicīnas personālu ! Mācību procesā gandrīz nekāda uzmanība netiek veltīta profilaksei un veselīgam dzīvesveidam, kas patiesībā ir jeb kura cilvēka veselības pamats !

...
Komentāri (0)  |  2014-11-30 07:01  |  Skatīts: 872x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Daži fakti par Coca-colu ...


-Daudzos ASV štatos ceļa policijai mašīnā vienmēr ir līdzi 2 galoni ar kolu, lai atmazgātu asinis no šosejas pēc avārijas.
-Ielieciet gaļas steiku vienā bļodā ar kolu un pēc 2 dienām jūs to tur neatradīsiet.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-21 07:01  |  Skatīts: 1577x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Herpes vīrusi, jeb aukstumpumpas ... Kas mums par tiem būtu jāzina ?Herpes vīrusi, pie kuriem pieder divi parastie tipi (I un II), citomegalovīruss, kā arī vējbaku, jostasvietas herpes, mononukleozes un hroniskā noguruma sindroma ierosinātāji – ir daudz draudīgāki, nekā esam pieraduši domāt.

Uz jautājumiem atbild medicīnas zinātņu kandidāte Irkutskas reģionālās infekcionistu pārvaldes ārste M.J.Kuševerskaja.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-17 05:31  |  Skatīts: 1706x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nepopulāra patiesība par vakcināciju !Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti piedalījās preses konferencē, kas veltīta Eiropas Imunizācijas nedēļai. Aelita Folkmane vēlējās Apollo lasītājiem darīt zināmu citu viedokli par vakcīnām, sagatavojot savas domas un dokumentālas filmas atstāstu, paužot nepopulāra patiesību par vakcināciju.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 08:58  |  Skatīts: 750x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesība par alkaholu ...Medicīna alkaholu jau pirms 300 gadiem izmantoja kā narkotisko pretsāpju līdzekli un otrā pasaules kara laikā kā narkozi operāciju laikā. Ievainotajam tukšā dūšā deva izdzert 3 glāzes "kandžu" (pašbrūvēts, augstus grādus saturošs alkoholisks dzēriens), atšķaidītu spirtu 40º, vai degvīnu. Pēc tādas devas, pacients zaudēja samaņu un zaudēja jeb kādu sāpju sajūtu. No narkozes līdz nāvei šķir tikai 1 glāze šāda alkahola. Tomēr anestezioloģijā ātri atteicās no alkahola pielietošanas, jo tam ir ļoti šaurs efektivitātes spektrs un praktiski netverama robeža no narkozes līdz nāvei. Cilvēkam ar lielu ķermeņa masu tās var būt 3,5 glāzes, kamēr cilvekam, kura svars ir ievērojami mazāks, liktenīgas var izrādīties 2-2,5 glāzes alkahola.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-16 07:43  |  Skatīts: 698x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ko par mūsu veselību liecina mēleUzstādīt diagnozi pēc mēles nav viegli, bet daži padomi palīdzēs saprast, kas notiek mūsu organismā. Mēle pasaka visu, par cilvēka veselības stāvokli, jo tā atspoguļo visus iekšējos orgānus. Pēc mēle var nolasīt visas slimības, iekaisumus un problēmas. Tā ir gremošanas orgānu spogulis. Ja veselība ir normāla, mēlei jābūt mitrai, gaiši sarkanā krāsā un ar bālganu aplikumu. Ja uz mēles ir biezs aplikumu slānis, tas liecina, ka organismā ir par daudz toksīnu. (sk. mēles karti)

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 07:09  |  Skatīts: 1719x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


HOMEOPĀTISKĀ MĀJAS APTIECIŅA KATRAM


Mazliet no vēstures:

Homeopātiskā aptieka Rīgā pastāv jau kopš 1833. gada. Un ne par velti tā ir izturējusi visus šos gadus. Jo vienmēr ir bijuši cilvēki, kuriem viņu veselība ir bijusi pirmajā vietā. Līdz ar to mēs Latvijā, varam lepoties ar vairāk kā pusotru gadsimtu senām homeopātijas tradīcijām un pieredzi. Homeopātijas mērķis ir sniegt cilvēkiem iespēju izvēlēties veselīgas un dabīgas zāles. Rūpēties par savu ķermeni, nenodarot tam pāri un harmoniski atjaunot tā dabiskās aizsargspējas un funkcijas.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 06:16  |  Skatīts: 15910x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Bieži slimojoši bērni.Pēdējā laikā bieži slimojošu bērnu paliek ar vien vairāk un vairāk un pie tā bieži vien ir vainojama ārstu nekompetence.  Sekojot ārstu norādījumiem, lietot antibiotikas, prettemperatūras un pretiekaisuma preparātus, hormonus, antihistamīnus utml.., pat pie visparastākajām saslimšanām, bieži vien pastāv liela varbūtība, ka nākotnē bērna veselība nonāks līdz astmai vai biežām saslimšanām.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 04:01  |  Skatīts: 752x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesība par vēzi ...


Ārstēšanas līdzekļu slēpšana

Aptuveni 8 miljoni cilvēku pasaulē ik gadu mirst no vēža. Paredz, ka šis skaitlis līdz 2030. gadam varētu sasniegt 12 miljonus. Vēzis ir biežākais nāves iemesls cilvēkiem jaunākiem par 85 gadiem, ASV katrs ceturtais cilvēks mirst no vēža. Katrs ceturtais. Ar katru dienu mūsu brīvība tiek ierobežota vai atņemta, lai it kā „pasargātu sabiedrību no terorisma draudiem”, bet vienlaikus cilvēki cieš un mirst no slimības, kuru asinsradniecīgās ģimenes (bloodline families) un viņu farmaceitiskais kartelis sistemātiski atsakās ārstēt. Dr. Richard Day, Rokfelleru kontrolētās eigēnikas firmas 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:43  |  Skatīts: 846x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā uzveikt gripas vīrusu ātri un efektīvi ?Kas ir gripas vīruss ?
Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae(gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:22  |  Skatīts: 763x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] |