Parunāsim par veselību, jeb konkrētāk, - par mūsu finanšu veselību.
Atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas (PVO) 1948. gadā pieņemtajai definīcijai:  "Veselība ir viena no cilvēka pamattiesībām,   tā nav tikai slimības neesamība, bet pilnīga  fiziska, garīga un sociāla labklājība, kā dzīves kvalitātes, personīgās un ģimenes labklājības pamats."

...
Komentāri (0)  |  2017-12-08 21:10  |  Skatīts: 950x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sakam NĒ rotšildu bezseguma naudai!!!
Mēs bieži vien sakām: "Viss sliktums nāk no naudas, nauda ir slikta, nauda laimi nenes ...", bet tai pat laikā ejam uz darbu viņai pakaļ, jo bez naudas veikalā neko nedod, ja nenomaksāsi komunālos maksājumus, vari palikt arī uz ielas! Un tad mūsu smadzenes nonāk kognitīvās disonanses priekšā un rodas iekšējs konflikts. Bet ja tā padomā, vai visa nauda ir vienāda, ar naudu taču var darīt arī labas lietas. Patiesībā ir jāizšķir veidi kādā tā ir nākusi. Ja tā ir nākusi godīgā darbā, ārstējot cilvēkus, stādot kartupeļus, mācot bērnus, palīdzot cilvēkiem, tai ir pilnīgi cita enerğētika, nekā naudai, kura nopelnīta uzturot spēļu zāles, alkohola, cigarešu tirdzniecību un es pat vēl nerunāju par koruptīvo naudu, naudu, kura iegūta tirgojot narkotikas un ieročus ... Tātad, faktiski mēs varam izšķirt augstas un zemas vibrācijas naudu - tādu, kuru varam saukt par koncentrētu, darbā patērētās enerğijas summu un nekrietnu, uz citu bēdas un nelaimes balstītu naudu. Lūk arī iemesls, kāpēc mums intuitīvi nepatīk nauda! Patiesībā nauda nav ne laba, ne slikta, visu izšķir enerğētika, ko tā satur un nolūks, kam to paredzēts tērēt!
...
Komentāri (0)  |  2017-11-02 04:22  |  Skatīts: 669x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Galvenās bagāto un nabadzīgo domāšanas veida atšķirības.
Nabadzīga cilvēka psiholoģija:

Nabags, jeb neveiksmīgs cilvēks naudu vienmēr stāda pirmajā vietā.
Cilvēks par naudu un statusu pārdod savu dzīvi - laiku un enerģiju.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 05:11  |  Skatīts: 1040x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mēs piedāvājam Jums kardināli izmainīt savu dzīvi kopā ar 4Life!21. gadsimts, mums neapšaubāmi uzspiež ar vien straujāku un straujāku dzīves tempu. Nemitīgi tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas, jauni atklājumi un produkti,  kas nereti atstāj negatīvu ietekmi  uz mūsu organismu (Wi-Fi, mobilās pārraides stacijas, uc frekvenču viļņi, sintētiskā pārtika, gaiss, nokrišņi ...), radot problēmas visai cilvēcei. Globālās ekoloģijas problēmu un toksisko vielu emisijas dēļ, mūsu organismam pastāvīgi jācīnās ar jaunām slimībām un epidēmijām. Pat pārtika, ko šodien lietojam, nereti ir ļoti kaitīga - mēs nezinām ne šo produktu izcelsmi, ne tehnoloģijas, ne apstākļus, kādos tie tiek audzēti, ražoti, vai gatavoti.

...
Komentāri (0)  |  2016-04-24 00:50  |  Skatīts: 1305x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ja tieši šobrīd esi dzīves krustcelēs - gribas kaut ko jaunu, gribas paveikt kaut ko nozīmīgu, gribas atstāt aiz sevis kaut ko lielu un paliekošu - tad pievienojies mums !


Jau krietnu brīdi savu draugu vidū redzu cilvēkus, kuri meklē darbu. Ar nožēlu nākas noraudzīties, ka ar vien vairāk cilvēku no mana draugu loka pamet Dzimteni, vai ir jau to pametuši un ir spiesti darīt mazkvalificētu, neprestižu darbu svešumā, tā aizpildot "lētā dabaspēka" nišu Īrijā, Vācijā, Anglijā, ASV, lai gan vairums ir izglītoti, inteliģenti un visādā ziņā perspektīvi. Šodien, pateicoties destruktīvajam, visā pasaulē valdošajam depopulācijas un dezinformācijas režīmam, aiz borta ir atstāts milzīgs skaits inteliģentu un sirdsgudru cilvēku ! Un tas man ļoti sāp ..., un katru reizi man rodas vēlēšanās palīdzēt ! Un katru reizi kaut kas attur ... nu ko es uzbāzīsos, varbūt cilvēks negribēs, varbūt neinteresē šī tēma, varbūt ne šoreiz ...

...
Komentāri (0)  |  2015-05-13 08:36  |  Skatīts: 1778x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.