Saraswati mantra.


Saraswate - zinību, mūzikas, mākslas, gudrības un mācīšanās dieviete. Tā tiek godāta kā sievišķības dievība ar plaukstošu, plūstošo ūdeni, dziedinošiem un attīrošiem spēkiem. /Rigvedas 10. grāmatā/

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 10:00  |  Skatīts: 1394x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


KAS ŠAJĀ VIENĀDOJUMĀ-ĻAUNĀ INFEKCIJA IZRAISA SASLIMŠANU, BET VAKCINĀCIJA PASARGĀ-NETIEK ŅEMTS VĒRĀ?


Es pati esmu bijusi vakcinācijas piekritēja, jo tas taču ir zinātniski! Atceros, cik sajūsmināta par to biju, kad kādā ceturtajā klasē par to pirmo reiz izlasīju kādā grāmatā. Mans prāts to pieņēma un tam ticēja. Mana ticība vakcīnām bija tik liela, ka pieaugušā vecumā pat pēc divām nelaimīgām gripas vakcinācijām, kad abas reizes smagi saslimu, es joprojām turpināju vakcinēties pret citām saslimšanām. Man pat bija izgatavotas atgādnes, lai pēc 10 gadiem neaizmirstu par difteriju un stingumkrampju poti, kā arī par kārtējo ērču encefalīta revakcināciju. Savas veselības problēmas, kas man radās es nesaistīju ar saņemtajām vakcīnām. Kad dzirdēju viedokļus par problēmām, kas rodas bērniem pēc vakcinācijām, sāku pētīt šo jautājumu, tomēr man toreiz pietrūka informācijas, lai pieņemtu sev izsvērtu un skaidru lēmumu. Kad pienāca bērnam kārtējā vakcinācijas reize, sāku vaicāt pediatrei. Viņa neieklausījās un autoritatīvi nosūtīja mani ar bērnu uz vakcināciju.

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 09:20  |  Skatīts: 1865x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gripas laiks - ko darīt?


 
...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 09:10  |  Skatīts: 5069x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


"Varbūt vari uzlabot savu veselību vienkārši ... atsakoties no rauga?"


 
 
Citējot Valērija Siņeļņikova vārdus no grāmatas "Svētīgs uzturs", par raugu un tā ietekmi uz cilvēka organismu:
...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 09:02  |  Skatīts: 2022x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cilvēks fiktīvajā komercpasaulē.


Izlasot šo terminu, skaidri saproti, uz kādiem pamatiem ir balstīta mūsu valsts. Resp., visa mūsu Satversme ir nomainīta uz vienu vienīgu juridisko fikciju.

Latvija ir juridiska persona, nevis republika, kas reģistrēta kā komercfirma UPIC (Eiropas komercreģistrā). Attiecīgi LR Saeima, ministrijas, Valsts ieņēmumu dienests, Latvijas banka, visas politiskās partijas ir SIA LATVIJA apakšuzņēmumi. Resp, tas faktiski nozīmē, ka mēs neesam nekādi Latvijas pilsoņi, jo tādas Latvijas nemaz nav un tās pilnvarotais, patiesībā bandītiskais grupējums, savas darbības veic uz krāpniecisku līgumu pamata, turklāt, kas slēgti ar katru, LR saukto pilsoni - personu, uz maldu un viltus pamata, kas faktiski nozīmē, ka visi līgumi ar saukto Latvijas valsti, faktiski ir jurididki nederīgi. Nu šeit ir garš video, kuru vajadzētu noskatīties katram, kuram nav vienalga ... es redzu, ka Latvijas vārdā tiek izzāģēti meži, izpārdota zeme, Latvija tiek pievesta pilna ar ārvalstu atkritumiem, kredītverdzībā ir teju katrs LV pilsonis ..., bet patiesībā tā visa ir absolūta fikcija. Nav nekādas valsts, nav valdības, nav banku, nav kredītu, nav sodanaudas, nav NĪNA, nav nodokļu, nav obligāto vakcīnu, ārsta apmeklējumu, nav nekādas juridiskā un personas - mēs esam cilvēki, BRĪVI cilvēki!

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 08:56  |  Skatīts: 1444x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


...


Komentāri (0)  |  2019-02-14 08:35  |  Skatīts: 1269x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Parunāsim par vakcināciju, jeb atbilde BKUS par profilaktisko pošu negatīvo pusi.


Bērnu slimnīca apgalvo, ka saņemt slimību profilaksi ir katra bērna tiesības, par ko es viņiem pilnībā piekrītu. Nepiekrītu tikai viedoklim, ka vakcinācija ir vienīgā un pareizākā profilakse. Gribētos uzsvērt, ka bērnu tiesības (vecāku tiesības nodrošināt savam bērnam) ir arī izvēlēties citus profilakses veidus!

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 08:03  |  Skatīts: 2044x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā cīnīties ar augstu tC bērniem, un izvairīties no hipertermijas krampjiem ar alternatīvām metodēm?


Pēdējā laikā ļoti aktuāla tēma, tāpēc pāris ieteikumi no manas pieredzes. Lai arī jaunākie pētījumi liecinot, ka hipertermijas krampji neatstājot nekādas paliekošas sekas uz smadzenēm, es tomēr ieteiktu pieturēties pie parastās prakses, neļaut temperatūrai uzkāpt augstāk par 39 grādiem bērniem no 6 gadu vecuma, un līdz 6 gadu vecumam būtu jāsāk reağēt jau pie 38,5, zīdaiņiem pat pie 38 tC. Tāpat es arī neieteiktu uzreiz sākt ar ķīmiskajiem prettemperatūras sīrupiem un svecītēm, kamēr nav izsmeltas visas alternatīvās iespējas, jo šie preparāti tikai kavēs imūnsistēmas darbību un paildzinās slimošanas laiku.

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 07:36  |  Skatīts: 8028x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


laime - tie ir mirkļi ...


Dzīvē nav visu laiku jābūt laimīgam un visu laiku tikai jābauda tā! Patiesībā tā laime ir tikai mirkļi, kuri jāmāk salasīt un, ja mēs baudīt varētu ik mirkli, tā vairs nebūtu bauda, bet mocība. Jo lai saprastu, ka esi laimīgs, ir taču kādreiz jābūt arī nelaimīgam! Svarīgi ir neieciklēties tajos sliktajos, nelaimīgajos stāvokļos, bet saprast, ka tie tiek doti tikai kontrastam, lai pēc tam atnākusī laime būtu vēl lielāka!

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 07:22  |  Skatīts: 1488x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pesimisms ir ļoti vērtīga informācija un negatīvajam ir ļoti liela vērtība mūsu dzīvē.


Problēmas noliegšana absolūti to neizslēdz! Šodien ļoti populārs ir tas, ko es saucu par viltus pozitīvismu, tas patiesībā nav pozitīvisms, bet neko nezinu, neko neredzu, neko nedzirdu princips, kas patiesībā ir vienaldzība pret apkārtējo pasauli, superegoisms, negribu zināt, ka cilvēki mirst no vēža, negribu ziināt, ka cilvēkus izliek no mājām un viņi kļūst par bezpajumtniekiem, vienalga kas ar citiem, negribu zināt, ka kādam šai pasaulē ir slikti un ja ir, tad viņš noteikti pats ir vainīgs - karma tāda, ka tik nepielīp, ka tik es nesaindejos ar šīm vibrācijām un nesaslimstu ar vēzi, un nedod die's, zaudeju savus īpašumu, statusu, utml ... Tieši šīs superpozitīvisma politikas dēļ mums šodien ir bezpajumtnieki, trūcīgas ğimenes, pensionāri, kas knapi velk galus, tieši šī iemesla dēļ dienā vidēji 30 cilveki pamet mūsu valsti, jo ir tik daudzi pozitīvi domājošo, kas vienkārši izliekas, ka nekā tāda nav. Viss Latvijas veiksmesstāsts ir superpozitīvās domāšanas sekas! Ar šādu filosofiju mēs patiesībā sev nodaram daudz vairāk ļauna. Mēs visi sabiedrības locekļi esam saistīti ar neredzamām saitēm un man nebūs patiesi labi, ja kaut vienam būs slikti. Katrs šeit uz zemes ir ar saviem uzdevumiem un mēs nedrīkstam nicināt to, kurš atstrādā savu karmu kaut kādā mums nepatīkamā veidā. Ar kādām tiesībām es drīgstu domāt, ka es esmu labāks par to bezpajumtnieku, vai to vēža slimnieku!? Ja es tā domāšu, es drīz vien atradīšos viņa vietā. Ļoti, ļoti bīstams ir tāds viltus pozitīvisms. Šis video tik ļoti atspoguļoja domas, kuras jau sen rosās man pa galvu. Tātad, pesimisms ir ļoti vērtīga informācija un negatīvajam ir ļoti liela vērtība mūsu dzīve.

...
Komentāri (0)  |  2019-02-14 06:49  |  Skatīts: 1510x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.