Sieviešu galvassega senajā Krievijā ...
Kad mums stāsta, ka mēs esot bijuši vien tādi suselnieki, salīdzinājumā ar Franciju, Angliju, Vāciju uc "attīstītajām" valstīm ... kapēc es saku mēs? Jo mēs vēl pirms 100 gadiem bijām daļa šīs impērijas! Ieteiktu vēsturniekiem kopā ar modes māksliniekiem rekonstruēt un restaurēt kādu Latvijas reģiona galvassegu ..., esmu pārliecināta, ka tā ne par matu neatpaliek no šī šedevra!
...
Komentāri (0)  |  2017-01-13 04:06  |  Skatīts: 2090x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


/Latviešu tautasdziesma/


Nelaid garām Laimes māti
Vecā gada vakarā.
Lai dod laimes atslēdziņu,
Saujām zeltu, sudrabiņu.
Komentāri (0)  |  2017-01-13 04:02  |  Skatīts: 1928x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Lai JUMS visiem laimīgs, prieka, pārticības un mīlestības pilns 2017.gads!

Šogad TU visu varēsi, TEV viss sanāks, Tu sasniegsi pat vairāk, nekā uzdrošinājies sapņot! (heart)
Komentāri (0)  |  2017-01-01 05:32  |  Skatīts: 2077x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Slepenās „elitārās” dzimtas, kas pārvalda pasauli, pārstāvja atklāsme. (2005.g.) II.daļa


Lai iemantotu brīvību, vai mums būtu jāzina, kāpēc mēs šeit atrodamies, vai vienkārši ir jātiek skaidrībā, kur tieši mēs atrodamies? Vai atbildes ir jāmeklē sevī, vai iestājoties (slepenās biedrībās), vai caur augstāko Dievišķo iejaukšanos, vai jāizmanto visi trīs paņēmieni, vai neviens no tiem neder? Jūs neesat atbildējis ne uz vienu no maniem iepriekš uzdotajiem jautājumiem! Es ceru, ka es neesmu jūs aizvainojis?
...
Komentāri (0)  |  2016-12-30 07:18  |  Skatīts: 5742x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Slepenās „elitārās” dzimtas, kas pārvalda pasauli, pārstāvja atklāsme. (2005.g.) I.daļaKaut kas neparasts notika pirms pāris dienām godlikeproductions forumā un tas radīja lielu satraukumu dažās interneta pasaules sadaļās. Kāds, kurš sauca sevi par Insaideru, apgalvoja, ka pieder pie pasaules vareno elites dzimtas, kura valda pār pasauli un apsolīja atbildēt uz jeb kuru jautājumu. Jebkurš, kurš pārvalda dialektiku saprot, ka Insaiders uz jautājumiem deva tādas atbildes, kuras provocēja cilvēkus uzdot vēl jautājumus, kuri veda pie parādības būtības.
...
Komentāri (0)  |  2016-12-30 07:01  |  Skatīts: 9158x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


viss sākas ar mīlestību ...Dzīve nav kino, šeit nevar pārfilmēt vēl vienu dubli.

Šeit kā zem vilciena - reizi un uz visiem laikiem!
Dzīvot vajag bez melnrakstiem, bez kļūdu labojumiem - uzreiz tīrrakstā.
...
Komentāri (0)  |  2016-12-30 06:25  |  Skatīts: 2459x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


PAR KO NOGALINĀJA NIKOLAJU II - PĒDEJO KRIEVIJAS IMPĒRIJAS CARU?!


NIKOLAJS II -PĒDEJAIS KRIEVIJAS IMPĒRIJAS CARS
(1894.gada 1.novembris - 1917.gada 15.marts)
Nešķiro cilvēkus ministros un zemniekos, pret visiem izturās vienādi;
Nepaaugstina savu militāro dienesta pakāpi, turpina palikt pulkvedis;
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 20:34  |  Skatīts: 2549x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


KAS TU ESI?


Mūsu laikmeta cilvēku lielākā problēma ir sāpes dvēselē. Daudzi no mums staigā ar nastu no šūpuļa, no bērnības, no jaunības ... ar rētām, ko atstājis izsmiekls, sitieni, pazemojumi - vecāki, paziņas, "draugi", laulātais draugs, nepazīstams garāmgājējs ... sāp visiem vienādi, tikai daži spēj ar to tikt galā, bet vairums to cenšas noslēpt zem maskas. Tik reta parādība šodien ir īsts un patiess cilvēks - bez viltus, bez zemtekstiem, bez slēptiem nodomiem ... vienkārši īsts, tāds

...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 20:22  |  Skatīts: 2292x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šīs ir mūsu civilizācijas vēstures krustceles!


Donalds Tramps – 45. Amerikas prezidents.
Mūsu kustības mērķis un uzdevums ir nomainīt izgāzušos un korumpēto politisko eliti uz jaunu valdību, kuru kontrolēsiet JŪS – amerikāņi. Vašingtonas politiskā elite, kā arī kapitālu uzkrājošās finanšu korporācijas eksistē tikai viena iemesla dēļ – lai aizstāvētu sevi un iedzīvotos! Šo vēlēšanu politiskās elites likmes sastāda triljonus dolāru. Tie, kuri kontrolē Vašingtonas varas sviras un īpašās pasaules elites intereses, sadarbojas ar cilvēkiem, kuri nedomā par jūsu labklājību. Mūsu komanda nopietni apdraud viņu eksistenci. Ar ko tādu viņi agrāk vēl nekad nav saskārušies. Šīs nav parastas vēlēšanas, kuras notiek ik katrus 4-us gadus – tās ir mūsu civilizācijas vēstures krustceles. Šīs vēlēšanas būs tās, kuras noteiks, vai mēs esam cilvēki, kuri atjaunos kontroli pār mūsu valdību un politisko eliti, kura cenšas visiem spēkiem mūs apstādināt. Tā ir tā pati grupa, kura ir atbildīga par mūsu katastrofiskajiem tirdzniecības darījumiem, nelegālo masu imigrāciju, ekonomisko un starptautisko politiku, kura ir izsūkusi asinis no mūsu valsts. Politiskā elite ir nesusi graujošas sekas mūsu rūpnīcām, mūsu strādniekiem, kuru darba vietas ir aizplūdušas uz Meksiku, Ķīnu un citām pasaules valstīm. Šī globālā varas struktūra ir atbildīga par tiem ekonomiskajiem risinājumiem, kuri ir apzaguši mūsu darbaļaudis, nozaguši šo naudu mūsu valstij un ielikuši to milzīgu korporāciju un politiķu kabatās. Šī ir cīņa par mūsu nācijas izdzīvošanu un šī ir pēdējā iespēja izglābt to! Šīs vēlēšanas noteiks, vai mēs esam brīva, neatkarīga nācija, vai šī ir tikai demokrātijas ilūzija un mēs faktiski atrodamies nelielas cilvēku grupas kontrolē, kuru globālās intereses noslēdzas korumpētā sistēmā, un mūsu sistēma IR korumpēta un tā ir realitāte – jūs to zināt, viņi to zina, es to zinu un lielākais vairums pasaulē, zina to!
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 20:16  |  Skatīts: 2059x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


esiet uzmanīgi ar to, kā jūs runājat ar saviem bērniem, jo tieši tas kādreiz kļūs par viņu iekšējo balsi ...


Komentāri (0)  |  2016-12-20 19:58  |  Skatīts: 1500x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties