Pavasaris ir pats īstākais laiks, lai iestādītu kādu ceriņkrūmu!Pie tam, ceriņi ne tikai skaisti izskatās un labi smaržo, tiem piemīt arī neiedomājamas dziednieciskas īpašības, sākot ar vēzi un beidzot ar infekciju slimībām! Ceriņu lapas var likt kā aplikācijas uz melanomām, ap krūts vēža lokalizācijas vietām, arī pie bronhītiem un plaušu kaitēm, tīt ap locītavam pie reimotaīdiem artrītiem, aptinot svaigu brūci ar ceriņu lapu, jau stundas laikā tā pārstās asiņot un savilksies, no ceriņu ziediem var gatavot tinktūras un uzlējumus, ziemā var dzert ceriņu zaru uzlejumus un novārījumus, var gatavot tējas no pumpuriem, ziediem un pat saknēm, var pievienot vannām, lietot aromterapijas veidā ... ir zināmi vecu kara ārstu nostāsti, kā ievainotos karavīrus II Pasaules kara laikā ir izdiedinajušas vecas lauku večiņas tikai ar ceriņiem vien! Tikai jāņem vērā, ka patiesi dziednieciskas īpašības piemīt tikai nepotētajiem ceriņiem!
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 06:13  |  Skatīts: 2077x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tiklīdz Assadu novāksim, caur Sīriju uz Eiropu palaidīsim lētu Kataras gāzi un izspiedīsim Gazprom.
Viens no maniem amerikāņu draugiem ceļo pa pasauli, ar visai neskaidriem mērķiem, atšķiras no citiem, maniem ārzemju draugiem ar brīnišķīgu humora izjūtu, pārsteidzošu vaļsirdību un precizitāti prognozēs. Sauksim to nosacīti par Devidu. Kad mēs pēdējo reizi tikāmies es viņam jautāju:
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 05:29  |  Skatīts: 2920x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Galvenās bagāto un nabadzīgo domāšanas veida atšķirības.
Nabadzīga cilvēka psiholoģija:

Nabags, jeb neveiksmīgs cilvēks naudu vienmēr stāda pirmajā vietā.
Cilvēks par naudu un statusu pārdod savu dzīvi - laiku un enerģiju.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 05:11  |  Skatīts: 2313x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Farmkompānijām nav izdevīgi, ka mēs neslimojam, jo tad tās negūst peļņu!
1.Nav tā, ka nāvejošas slimības nevarētu izārstēt - zāles var radīt jebkurai saslimšanai. Problēma ir tajā, ka cilvēki nesaprot, ka farmkompānijas nav labdarības organizācijas un, ja attiecīgās slimības slimnieku skaits ir neliels, tām nav izdevīgi ieguldīt naudu pētījumos!
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:59  |  Skatīts: 2118x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kāpēc tauta mīlēja Staļinu?Jakovs Kedmins par Staļinu:

Vispār Krievija ir neiedomājama zeme, jo nav vairs neviena valsts pasaulas vēsturē, kura tā vēl mīdītu savu vēsturi, aplejot to ar samazgām un noslaukot tajā kājas. Nav neviena valsts vadītāja, kuru jūs nebūtu apmelojuši, izķengājuši, nebūtu apvainojuši visos grēkos un demonizejuši! Neviena! Tas ir viens no iemesliem, otrs iemesls, ka jūs pat nopietni nespējat paskatīties uz to, kas tas vispār bija, kāda ir mūsu valsts vēsture pirms pieciem gadim, pirms desmit, pirms divdesmit! Viss tiek pielīdzināts ideoloģijai, vai propogandai, neiedziļinoties būtībā kas tā vispār bija par parādību. Kā nu tas bija, tā tas ir un protams, jūs neuzzināsiet patiesību tagad.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:31  |  Skatīts: 2267x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gribētos paskatīties acīs tam cilvēkam, kurš aprēķinājis iztikas minimumu un minimālo algu!Mani nebeidz pārsteigt dažādu cilvēku izteikumi radio un citos plašsaziņas līdzekļos. Piemēram, viens no nesen dzirdētajiem - kāds ekonomists, nezinu viņa vārdu, dzirdēju nejauši garāmejot kādu intervijas daļu, apgalvo, ka cilvēks, kurš esot nopelnījis sev 4000 pensiju, to esot pelnījis, jo pats redz esot tik labi strādājis, bet tas, kurš saņemot 200 pensiju pats esot vainīgs, ka neesot mācējis sapelnīt lielāku. Un tas man liekas absolūts absurds! Un kā tad skolotāji, tie paši skolotāji, kas tevi, cienītais ekonomista kungs, kā mazu pintiķi mācīja pirmajā klasē 2+2 un vēl dažādas lietas? Vai skolotāji ir vainojami pie tā, ka tādi kā jūs, esat novērtējuši viņu darbu kā grašu vērtu? Vai ārsti, medmāsas, policisti, ugunsdzēsēji, pārdevēji, sētnieki, uc, vai viņi ir kādi pēdējās šķiras cilvēki? Vai šie cilvēki, kuri dara savu sirdsdarbu, jo bez sirds par tādu algu tur vispār nav iespējams strādāt, vai viņi ir vainojami pie tā, ka viņu darbs tiek tik zemu novērtēts? Gribētos redzēt ko jūs naudasmaisi darītu, ja pēkšņi sētnieki pārstātu slaucīt ielas, vai pēkšņi visi pārdevēji būtu metušies spēlēt biržās un nebūtu vairs, kas jūs apkalpo veikalos, benzīntankos, restorānos, vai nebūtu vairs neviena mediķa, kuram prasītu palīdzību, kad tava sieva dzemdē, vai pats esi salauzis kāju slēpojot Reiņa trasē, vai degtu tava māja zilam liesmām, jo ugunsdzēsēji vienkārši būtu atraduši ienesīgāku darbu.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:19  |  Skatīts: 1981x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


...


Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:07  |  Skatīts: 1693x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Pati lielākā bagātība ir prāts.
Pati lielākā bagātība ir prāts.
Vistrakākā nabadzība - ir nevīžība.
Bīstamākais no visiem grēkiem ir patmīlība.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 04:01  |  Skatīts: 2016x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Visur tur, kur cilvēks uz pasaules ilgojas, tur ir klāt ZILAIS CERĪBU ZIRGS ...Zils zirgs zirņos. Jā, zils zirgs zirņos. Vēl vakar es viņu redzēju. Viņš ēda zirņu zilos ziedus, un es zinu, kāpēc viņš ir zils.Tā nolēma citi zirgi. Sanāca kopā visas pasaules zirgi. Visu Zirgu Pilnsapulcē — melnie, baltie, bērie un dūkanie, sirmie, pātie un ābolainie teica: "Var gadīties, ka mašīnas visu uzvar un mums būs jāiet bojā. Jau tagad mums tik maz kumeliņu. Un vecos zirgus atdod lapsu fermās lapsām. Darīsim tā, lai viens zirgs ir mūžīgs!" Viņi nolēma, ka mūžīgais zirgs būs ilgu un cerību krāsā — vizbuļu, hiacinšu un neaizmirstuļu zils. Visur tur, kur cilvēks uz pasaules ilgojas, tur viņam jābūt klāt, tāpēc zilajam zirgam deva zilus spārnus un nosauca par
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 03:53  |  Skatīts: 2613x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ASV statistika cietumnieku skaita ziņā, pat biedram Staļinam bija nesasniedzama!


Vācu žurnālista Peter Haisenko intervija ar vācu režisoru - dokumentālistu Michael Friedrich Vogt.


-Atgriezīsimies sākumā pie oligarhiem. Man šajā sakarā ir ļoti skaidrs viedoklis. Oligarhi varēja uzrasties tikai pēc 1992.gada, jeb precīzāk, pēc Padomju savienības sabrukuma. Visi austrumu oligarhi ir cilvēki, kuri ļoti īsā laika posmā sev sarūpēja ievērojamu materiālo stāvokli. Protams, ka tas nevarēja rasties ne no kurienes. Viņiem bija nepieciešams kaut kā atbalsts un šo atbalstu viņi saņēma no rietumiem, citādi viņiem nekas nebūtu iznācis! Tātad tā ir Jeļcina, Hadarkovska (Godmaņa, Šķēles) ēra, arī Ņemcovs, pie kura mēs vēlāk vēl atgriezīsimies.
...
Komentāri (0)  |  2017-05-08 03:14  |  Skatīts: 2907x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.