Viktora Coja spēcīgākie citāti.
Es uzskatu, ka cilvēks dzīvo uz planētas, nevis valstī.
...
Visi man saka, ka man par kaut ko jākļūst, bet es vienkārši gribu palikt es pats.
...
Es esmu brīvs cilvēks tapēc, ka es vienmēr esmu darījis to, kas paticis un neesmu darījis to, ko negribējās. ...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 04:02  |  Skatīts: 2194x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


mēs esam nolikti tādos apstākļos, ka pat mūsu dzīvokļus var atņemt par nenomaksātiem komunālajiem...


-Vai Krima bija Ukraiņu, vai nebija?
-Vai Tu zini kā Kučma vinnēja otrajās velēšanās? Viņš aplīmēja visu Krimu ar skrejlapām: "Otrā valsts valoda - krievu!", un pēc tam uzmeta. Ir tāda tendence, tāda cilvēku grupa, kuri kā velns no krusta baidās no tā, ka krievu valoda varētu būt otrā valsts valoda, tāpēc, ka tieši uz tā turās visa amerikāņu politika.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:50  |  Skatīts: 1805x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Es gribētu būt cilvēku sirds karaliene, karaliene cilvēku sirdīs, bet ne šīs valsts karaliene ...
-Jūs domājat, ka kļūsiet par karalieni?

-Nē, es nekļūšu, nē!
-Kapēc jūs tā domājat?
-Es gribētu būt cilvēku sirds karaliene, karaliene cilvēku sirdīs, bet ne šīs valsts karaliene! Es domāju, ka daudzi cilvēki negrib lai es būtu karaliene. Ar to es domāju valdošo eliti. Tapēc, ka viņi domā, ka man nav izredžu.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:40  |  Skatīts: 1661x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Irinas Berežnojas piemiņai ... (25.10.2015).


"Maikls ļoti pārdzīvo, ka Sīrijā no krievu bumbām iet bojā ne pie kā nevainīgā amerikāņu nauda. Bet Maikl, ja nopietni, tad klausoties jūs, es vienkārši gribētu pateikt citu Hamptingtona citātu, ka rietumi ir iekarojuši pasauli nevis ar savu ideju, vērtību, vai reliģijas pārākumu, bet gan ar organizētās noziedzības pārākumu un diemžēl rietumu iedzīvotāji ļoti bieži par to piemirst, bet NErietumu iedzīvotaji to neaizmirsīs nekad. Ziniet, ir acīmredzami, ka mēs šodien esam liecinieki globālās pasaules kartības nomaiņai. Mēs par to esam daudz runājuši un jāatzīst, ka tīri diplomātiski pasaule jau ir nogurusi, ka valsts, kura ir radījusi ISIS, Alkaida, Guantanamo, valsts, kura vienīgā ir uzmetusi atombumbu uz civilajiem iedzīvotajiem Hirosima un Nagasaki, kura regulāri izved savas bruņotās intervences, organizē neskaitamas krāsainās revolūcijas visā pasaulē – un šī valsts māca visai pasaulei demokrātiju un cilvēku tiesību ievērošanu! Un protams, ir pienācis laiks tam darīt galu! Pie kā ar savu iejaukšanos jūs esat noveduši Ukrainu mēs arī varam vērot jau pietiekami ilgu laika periodu! Haotizācija pēc Irākas, Lībijas piemēra, kas pirmkārt jau tiek veikta lai destabilizētu Krieviju un tas ir acīmredzami! Kā piemēru mēs redzam velēšanu klaunādi, īsi pastāstīšu par to – tam vispār nav ne mazakā sakara ar demokrātiju un likumību, bet esmu pārliecināta, ka ASV un rietumi tās atzīs kā pašas likumīgākās un demokrātiskākās vēlēšanas, neskatoties pat uz to, ka pirmkārt 12 no 15 CVK darbinieku, pilnvaras ir beigušās jau 2014.gada 1.jūnijā, tātad uz prezidenta vēlēšanu rezultātu pasludināšanas brīdi ..."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-17 03:34  |  Skatīts: 1728x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesaku: /Sievietes, kuras skrien ar vilkiem/
"Stipra sieviete daudzējādā ziņā līdzinās veselīgai vilcenei: viņai piemīt nekļūdīgs instinkts, mūžīga gudrība un apbrīnojama drosme – īpašības, ko dāvājusi Pirmatnējā Sieviete. Diemžēl aplamas kultūras normas un vērtību sistēmas šo pirmatnējo spēku ir apspiedušas un nicinājušas tik ilgi, ka mūsdienu modernā sieviete biežāk jūtas pazudusi, apdraudēta un vāja, nevis iekšējas pārliecības un drosmes iedvesmota."
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:06  |  Skatīts: 2055x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pēdējā gadsimta izcilākais politiķis, pie tam apveltīts ar lielisku humora izjūtu!


-Es neattiecos uz Eiropas līderiem, vismaz viņi tā domā.

-Krievija iejaucās vēlēšanu gaita. Eksperti saka, ka neesot iespējams šos faktus izdomāt. Tur ir simtiem faktu pret Krieviju – IP adreses, pirkstu nospiedumi, kaut kādi kodi un visi tie norāda uz Krieviju un nav nevieni pierādījumi, kuri norādītu uz vēl kādu nebūt citu.

...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 19:02  |  Skatīts: 1862x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tu esi dārgs un vienreizējs ...
Pie Meistara atnāca jauns cilvēks un teica :

-Es atnācu pie tevis, jo jūtos tik niecīgs un nekam nederīgs, ka negribas pat dzīvot. Visapkārt to vien runā, kāds es esmu neveiksminieks, tūļa un idiots.
Lūdzu tevi, Meistar, palīdzi man !
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:55  |  Skatīts: 1905x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Brīvība, tas ir pamodināt slāpes un parādīt ceļu uz aku.


"21.gadsimts ir tas laiks kad cilvēks vislielākajā mērā var savienoties ar saviem iekšējiem resursiem, atklājot savus iekšējos noslēpumus un tai pat laikā, vislielākajā mērā tas viņam arī tiek liegts, jo no viņa ir noslēpts personības izaugsmes zināšanu kodolos. Viņš saprot, ka tas atrodas kaut kur blakus, bet nekādi nespēj savienoties ar to. Un jo šādu zināšanas ir vairāk, jo tās aiziet tālāk no viņa.
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:50  |  Skatīts: 1797x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Korupcijas anatomija.


-Volfa kungs, man laikam jānoformulē jautājums savādak. Mēs ko, tiešām esam tik naivi? Mūsu ekonomiskā sistēma ir nepārtraukts pieaugums, tāpēc no kara nekādi nav iespējams izvairīties. To taču vajadzētu saprast!
-Šai sistēmai ir izdevies apmanīt cilvēkus un novirzīt tos no patiesības, jo šodien ir ļoti grūti saskatīt visas šīs saistības. Tas tačuu nemaz nav tik viegli, piemēram, ja mēģināt izskatīt Grieķijas trijnieku – viss, ko viņi dara, tas ir rada labvēlīgus apstākļus bankām un pievāc parasto iedzīvotāju naudu, bet mehānismi ar kuru palīdzību viņi to dara nepavisam nav vienkārši! Bet cilvēkiem visu laiku tiek iestāstīts, ka tās ir palīdzības programmas, kuras viņi realizē. Ja jūs man iedosiet 3.minūtes laika ....
...
Komentāri (0)  |  2017-10-16 18:12  |  Skatīts: 1843x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Melnā strīpa mūža garumā, vai kā pārvarēt dzīves scenāriju, kurš vērsts uz mūžīgo neveiksmi?
Viss mūsu dzīvē tiek iepazīts ar pretstatu palīdzību. Piemēram, lai iepazītu patieso gaismas nozīmi, vajag pabūt tumsā. Jo lielāks kontrasts, jo lielāks iespaids no iepazītās parādības. Tieši tas pats attiecas uz cilvēkiem. Īpaši uzkrītoša ir cilvēku uzvedības daudzveidība. Vakar bija labs bērns, gudrs puika, bet jau šodien pārvērties un uzvedās kā nepieradināts zvērs.
...
Komentāri (0)  |  2017-08-14 18:59  |  Skatīts: 2679x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.