mēs nevaram ilgāk palikt konkurences pozīcijās ...
"Man liekas, ka svarīgākais ir izdomāt, kā lielākajam vairumam cilvēku likt saprast, ka sociumā mēs visi esam viens veselums. Ir jāizmaina mūsu vide tādā veidā, lai mēs atbalstītu un cienītu viens otru un mūsu vērtību sistēmā ir jāatspoguļojas tam, ka mēs nevaram ilgāk palikt konkurences pozīcijās un tajā psihiskā saprāta līmenī, kurā gadsimtiem ir dzīvojušas paaudžu paaudzes pirms mums. Ja mēs radīsim vidi, kurā atradīsim sevī vīrišķību DOT un visādos veidos to atbalstīsim un uzteiksim, tad, es domāju, mēs daudz ātrāk nonāksim pie tāda domāšanas veida, kurš tendēts uz atdevi.
...
Komentāri (0)  |  2016-11-11 21:38  |  Skatīts: 1063x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nepērc izūtrupētus īpašumus!
Vienkārši neatbalsti tādā veidā noziedzīgu sistēmu! Iedomājies - tu dzīvo mājā, vai dzīvoklī, ar kuru tev saistās tavi sapņi un cerības uz laimīgu dzīvi, nākotni, vecumdienām ... šajā mājā izaugs tavi bērni, šeit tu laimīgi realizēsi savus mērķus un talantus, šeit tu atradīsi sevi, veldzēsies pēc grūtas darbadienas, priecāsies, novecosi, šeit dzīvos tavi mazbērni, šī ir tava oāze ... un tad, vienu dien, kāds alkatīgs multimiljonārs izdomā uztaisīt
...
Komentāri (0)  |  2016-11-01 19:34  |  Skatīts: 1243x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šodien es smaidu ...... degu sevī un klusi staroju ... un domāju, cik gan maz būtu vajadzīgs, lai padarīto šo pasauli par daudz draudzīgāku, taisnīgāku un mīlestības pilnāku telpu, nekā tā ir šodien. Runa būs par Helovinu un manu iekšējo protestu pret šiem „svētkiem”. Ja citus gadus šos „svētkus”, vienkārši ignorēju, tad pagājušogad sapratu, ka ignorēšana ir pielīdzināma vien labu cilvēku klusēšanai, ļaunuma triumfa gājiena laikā. Tāpēc pagatavoju bildīti ar kā ceļazīmē nosvītrotu ķirbi ar uzrakstu „Dievs svētī Latviju” un jutos ļoti apmierināta ar sevi. Šogad jau pirms kādas nedēļas, nez no kurienes draugos šī mana bilde atkal uzpeldēja ... teikšu godīgi, kaut kā nepatīk man vairs tā ideja, bet nu labi, kā ir tā ir! Tad nu lūk, jau labu laiku pirms šāgada Helovīna biju izdomājusi, ka šogad rīkošos savādāk – mēģināšu radīt kaut ko jauku, sirsnīgu un pozitīvu. Rezultātā, vakar pirms pašas gulētiešanas radās šis ieraksts feisbukā:

...
Komentāri (0)  |  2016-11-01 06:47  |  Skatīts: 1088x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dedziet gaismu sirdīs, nevis ķirbjos!Rīt, kad daudzi svinēs svešus svētkus un nāves kultu - TU uzvelc savas visgaišākās drēbes un iededz savā sirdī visspožako gaismu un ej droši ārā no mājas un staro, tik, cik vien jaudas - domā labestīgas domas, smaidi, mīli no sirds un dedzi par saviem mīļajiem, par savu dzimtu, par savu zemi un šo pasauli ... un es ticu, ka mūsu labās domas uzlidos debesīs, aplidos pasauli, apvienosies, simtkāršosies un nolīs pār mums kā tīras gaismas un mīlestības lietus ...
...
Komentāri (0)  |  2016-10-31 06:28  |  Skatīts: 4060x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


/Latviešu tautasdziesma/


Staigā, brāl, taisnus ceļus,
Runā taisnu valodiņu,
Tad ir Dievs palīdzēs,
Taisnu mūžu nodzīvot.

Komentāri (0)  |  2016-10-28 05:15  |  Skatīts: 862x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


V.Putins par Baltijas okupāciju.
Igaunijas televīzija, jautājums Putina kungam: Kādas teritoriālās prasības jums ir pret Igauniju? Cik es zinu, tādu nav, tā ka, par ko jūs šeit runājat? Un otrs jautājums – kāpēc jums ir tik grūti pateikt: „Piedodiet par okupāciju!”. Tāpēc, ka, ja jūs to pateiktu, mēs varētu ļoti viegli kopā sadzīvot.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-28 04:55  |  Skatīts: 1172x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēl pirms dažiem gadsimtiem Paracelzs rakstīja:
"Pašreizējā civilizācijas līmenī vairumam cilvēku iztēle ir pārāk vāja, viņu griba ir pārāk kūtra, bet viņu ticība ir pārāk šaubu caurausta, lai panāktu vēlamo rezultātu; par laimi, viņu iztēlei, lai cik netikumīga tā arī nebūtu, nepiemitīs liels spēks, kamēr morāles līmenis nepacelsies augstāk par pašreizējo." 
...
Komentāri (0)  |  2016-10-28 04:43  |  Skatīts: 1102x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Likteņa līdumnieki ...


Šito filmu es ieteiktu noskatīties visiem tiem, kam īsti nav skaidrs kā tur bija ar to II Pasaules karu, krieviem un vāciešiem, mežabrāļiem, Ulmaņa Latviju, izsūtīšanām un latviešiem gadsimta griezumā - principā visa nacionālā naida anatomija ... arī tiem, kam viss ir skaidrs - iesaku, ļoooti laba fima, nenostājas tendenciozi nevienā pusē, nevienu nenosoda un nepaceļ ... viss kā dzīvē ... viss kā pie cilvēkiem ...

...
Komentāri (0)  |  2016-10-28 04:39  |  Skatīts: 1175x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mīlestība ir vienīgā parādība šajā pasaulē, kas apklāj visas sāpes un arvien liek justies brīnišķīgi ...Daudzi domā, ka mīlestība ievaino, bet tā nav taisnība.

Sāp vientulība.
Sāp atraidījums.
Sāp tad, kad kādu zaudē.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-18 03:12  |  Skatīts: 1109x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


12 apziņas līmeņi.


Cilveka 12 līmeņu apziņas sistēmas uzbūves, attīstības un pilnveidošanas evolucionārie, informacionālie likumi (kods) un to informacionālā atslēga - GARĪGUMS (absolūts lielums).

Komentāri (0)  |  2016-10-16 03:13  |  Skatīts: 1328x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties