Kā uzveikt gripas vīrusu ātri un efektīvi ?Kas ir gripas vīruss ?
Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae(gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:22  |  Skatīts: 734x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" tiem, kas domā, ka vitamīni papildus nav nepieciešami !


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" (ASV) Tas, ko Jūs tūlīt izlasīsiet var pilnībā pārvērst Jūsu uzskatus par veselību un mūsdienu medicīnu, kā arī radikāli mainīt Jūsu un Jūsu tuvinieku dzīvi.

Ārsts Vollks ir ļoti populārs Amerikā. 1991. gadā viņš tika izvirzīts Nobela prēmijai.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:10  |  Skatīts: 3744x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dabas radīts bioloģiskais izdzīvošanas fenomens ... Dieva dāvana ikvienam !


Transfera Faktors ir imūnsistēmas normalizēšanas sistēma.  Pēc savas izcelsmes  Transfera Faktors ir polipeptīds, kas ir īsas olbaltumvielu ķēdītes, bet tās nav olbaltumvielas. Dažreiz speciālisti saka, ka tie ir mazi olbaltumi, bet tā nav. Tie ir peptīdi, kas parasti satur aptuveni 44 dažādu kombināciju aminoskābju fragmentus. Tas ir svarīgi, jo organisms  uz olbaltumvielām var reaģēt ar alerģisku reakciju, jo organisms tās var uztvert kā svešķermeni, atšķirībā no dabīgas izcelsmes aminoskābēm, kas nekad nerada alerģiskas reakcijas ne bērniem, ne pieaugušajiem ! Transfera Faktors ir viens no tādu dabīgas izcelsmes aminoskabju avotiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:34  |  Skatīts: 1080x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas gan var būt dārgāks par mūsu bērnu veselību ?Ja Jūsu mazulis kaut reizi ir bijis slims, tad Jūs noteikti piekritīsiet man: „Kas gan var būt dārgāks par mūsu bērnu veselību!” Tieši tā – dārgāks, jo pārrēķinot izdevumus, kurus esam spiesti izdot par ārsta apmeklējumu, medikamentiem, analīzēm, transportu, speciālu pārtiku, papildus konsultantiem, utml, mums jārēķinās arī ar darba kavējumu, šefa neapmierinātību, spiedienu no kolēģu un klientu puses, un rezultātā vēl samazinātiem ienākumiem... Un kur nu vēl, ja runājam par ārstēšanos slimnīcā, kur jārēķinās ar papildus izmaksām par uzturēšanos un nokļūšanu līdz stacionāram! Bet, ja bērni ir divi, viens - slimnīcā, bet otrs mājās. Slimības lapas būs jāņem abiem vecākiem un visticāmāk, būs jāiesaista kāda ome vai krustmāte, kas atradīsies pa vidu un skries ar buljoniem, iepirkumiem, zālēm, pieskatīs mazuli slimnīcā, kamēr mamma aizbrauks uz mājām nomazgāties, sakopties un apraudzīt mājās slimojošos...  Šeit ar šefa neapmierinātību, spiedienu no kolēģu un klientu puses, un rezultātā ar samazinātiem ienākumiem nāksies saskarties arī tētim... Saprotams, ka arī omei būs neplānoti izdevumi un rūpes, un, ja arī ome vēl ir strādājošs cilvēks, tad, iespējams, arī viņa nopelnīs mazāk nekā būs plānojusi!  

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:17  |  Skatīts: 677x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


JO VESELĪBA IR VĒRTĪBA ...
Reāli to novērtējam tikai tad, kad ar mums kaut kas atgadās, kad slimības, vai traumas rezultātā esam spiesti sadzīvot ar sāpēm, kustību ierobežojumiem, vai diskomfortu.

Ja parūpēsimies par sevi šodien, mūsu organisms paldies pateiks jau rīt, jo galvenā nozīme mūsu veselības saglabāšanā ir

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 23:56  |  Skatīts: 743x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kur rodas mūsu vēlēšanās ?


Kādēļ mēs ejam pie psihologa? 
Lai:
atrisinātu savu problēmu;

tiktu skaidrībā ar sevi;
atrastu kopīgu valodu ar bērniem;
uzceltu harmoniskas attiecības pārī;
saskatītu savu aicinājumu dzīvē;
lai kas tas arī nebūtu ... ...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 23:44  |  Skatīts: 1298x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Paraksties PAR GROZĪJUMU VEIKŠANU BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS LĪKUMĀ (par viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību propagandas aizliegumu bērnudārzos un skolās)Vēl tikai līdz 28.novembrim !!! Izdari to, lai vēlāk nebūtu jāpārmet sev, ka neizdarīji tādu nieku, savu bērnu dēļ !

http://cvk.lv/pub/public/30674.html

Līdzi ņemiet pasi, vai ID karti un 2,84EUR (valsts nodeva). To var izdarīt pie jeb kura notāra, vai bāriņtiesā.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 23:24  |  Skatīts: 598x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dievs, vai Tev ir laiks ...?
Vai Tev ir laiks?" - es teicu.
Dievs pasmaidīja: "Mans laiks ir mūžība.
Kādus jautājumus tu gribi man uzdot?"
"Kas Tev liek visvairāk brīnīties par cilvēkiem?"
Un Dievs atbildēja: "Viņiem ātri apnīk būt par bērniem,
viņi cenšas ātri kļūt pieauguši un tad sapņo par to, lai atkal būtu kā bērni.
Viņi zaudē veselību, lai pelnītu naudu, un tad to izdod, lai veselību atkal atgūtu.
...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 22:48  |  Skatīts: 642x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Profesors A.Čižovs PRETNOVECOŠANĀS PROGRAMMA tagad arī Latvijā !


„Pirmo reizi mūsu rīcībā ir nonācis līdzeklis, kas reāli darbojas organisma atjaunošanā un pretnovecošanā un, kura efektivitāte ir reāli pierādīta plašos klīniskajos pētījumos. Pielietojot šo programmu, ir iespējams ievērojami samazināt bioloģisko vecumu, kā arī atjaunot visu organisma orgānu sistēmu funkcijas. Ilgus gadus strādājot pie dzīvildzes jautājumiem, mēs ar pārliecību varam teikt, ka neviens cits preparāts uz zemes, līdz šim vēl nav spējis sniegt šādus rezultātus”.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-14 22:27  |  Skatīts: 681x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.