10 paņēmieni, kā manipulēt ar tautu.


1.Novērst uzmanību
Novērst tautas uzmanību no problēmām un lēmumiem, kurus pieņem politiskā un ekonomiskā elite, patstāvīgi piesārņojot informācijas lauku ar nenozīmīgiem niekiem. Atverot ziņu portālus, tur zib "zvaigznes", vai "Ko par tavu seksuālo dzīvi stāsta apeņu krāsa" u.t.t. Novērst uzmanību ir visa pamats.
Grāmata "Kluss ierocis mierīgam karam" ;" Panākt lai iedzīvotāji patstāvīgi būtu aizņemti un tiem neatliktu laika pārdomām, lai var kā citus dzīvniekus - no pļavas uz kautuvi…"
...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 07:33  |  Skatīts: 712x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ko par mūsu veselību liecina mēleUzstādīt diagnozi pēc mēles nav viegli, bet daži padomi palīdzēs saprast, kas notiek mūsu organismā. Mēle pasaka visu, par cilvēka veselības stāvokli, jo tā atspoguļo visus iekšējos orgānus. Pēc mēle var nolasīt visas slimības, iekaisumus un problēmas. Tā ir gremošanas orgānu spogulis. Ja veselība ir normāla, mēlei jābūt mitrai, gaiši sarkanā krāsā un ar bālganu aplikumu. Ja uz mēles ir biezs aplikumu slānis, tas liecina, ka organismā ir par daudz toksīnu. (sk. mēles karti)

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 07:09  |  Skatīts: 1845x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tiem, kas taisās darbā uz UK, jeb tas, ko jūs negribētu zināt par Angliju ...


Pārkopēts no kāda bloga ...


Autors Aleksejs Lukjaņenko nesenā pagātnē bija veiksmīgs Latvijas uzņēmējs, kurš, tāpat kā daudzi citi, cieta krahu 2008. gada krīzē, bija spiests doties uz Lielbritāniju un sākt no pašas apakšas. 
Autora piezīme: Jebkādas sakritības ar reāliem notikumiem vai cilvēkiem lūdzu uzskatīt par nejaušību. ...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 06:53  |  Skatīts: 897x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


HOMEOPĀTISKĀ MĀJAS APTIECIŅA KATRAM


Mazliet no vēstures:

Homeopātiskā aptieka Rīgā pastāv jau kopš 1833. gada. Un ne par velti tā ir izturējusi visus šos gadus. Jo vienmēr ir bijuši cilvēki, kuriem viņu veselība ir bijusi pirmajā vietā. Līdz ar to mēs Latvijā, varam lepoties ar vairāk kā pusotru gadsimtu senām homeopātijas tradīcijām un pieredzi. Homeopātijas mērķis ir sniegt cilvēkiem iespēju izvēlēties veselīgas un dabīgas zāles. Rūpēties par savu ķermeni, nenodarot tam pāri un harmoniski atjaunot tā dabiskās aizsargspējas un funkcijas.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 06:16  |  Skatīts: 17030x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


SISTĒMISKĀ-VEKTORU PSIHOLOĢIJA (1) - skaņas vektors


skaņas vektors

Skatiens sevī
Izzini pats sevi
Klusums
Skaits 5%
Prototips – atgriezeniskā saite ar pirmsākumu.
Pamatloma sugas saglabāšanai: cilts naktssargs.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 05:11  |  Skatīts: 1946x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Bieži slimojoši bērni.Pēdējā laikā bieži slimojošu bērnu paliek ar vien vairāk un vairāk un pie tā bieži vien ir vainojama ārstu nekompetence.  Sekojot ārstu norādījumiem, lietot antibiotikas, prettemperatūras un pretiekaisuma preparātus, hormonus, antihistamīnus utml.., pat pie visparastākajām saslimšanām, bieži vien pastāv liela varbūtība, ka nākotnē bērna veselība nonāks līdz astmai vai biežām saslimšanām.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 04:01  |  Skatīts: 1250x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesība par vēzi ...


Ārstēšanas līdzekļu slēpšana

Aptuveni 8 miljoni cilvēku pasaulē ik gadu mirst no vēža. Paredz, ka šis skaitlis līdz 2030. gadam varētu sasniegt 12 miljonus. Vēzis ir biežākais nāves iemesls cilvēkiem jaunākiem par 85 gadiem, ASV katrs ceturtais cilvēks mirst no vēža. Katrs ceturtais. Ar katru dienu mūsu brīvība tiek ierobežota vai atņemta, lai it kā „pasargātu sabiedrību no terorisma draudiem”, bet vienlaikus cilvēki cieš un mirst no slimības, kuru asinsradniecīgās ģimenes (bloodline families) un viņu farmaceitiskais kartelis sistemātiski atsakās ārstēt. Dr. Richard Day, Rokfelleru kontrolētās eigēnikas firmas 

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:43  |  Skatīts: 886x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kā uzveikt gripas vīrusu ātri un efektīvi ?Kas ir gripas vīruss ?
Gripa ir akūta, sevišķi lipīga elpošanas orgānu infekcijas slimība, ar kuru slimo tikai putni un zīdītāji izraisa Orthomyxoviridae(gripas vīrusu) dzimtas RNS vīrusi un tā izplatās gaisa pilienu veidā ar rīklessekrētu,  ko izdala inficētais organisms. Tieši šo iemeslu dēļ ir ļoti viegli saslimt, esot kontaktā ar slimības nēsātāju. Cilvēkiem slimības parastās pazīmes ir augsta temperatūra, gripa bieži sākas sausā veidā tikai ar muskuļu sāpēm (lauž kaulus), galvassāpēm, vājumu, diskomfortu un drudzi, vēlāk pievienojas saaukstēšanās simptomi, sāpīgs kakls, spēcīgas galvassāpes, klepus. Gripu izteikti pavada ļoti augsta temperatūra, kas kāpj strauji un grūti padodas kupēšanai. Gripa ir bīstama nopietno komplikāciju dēļ, kuras tā var izraisīt - pneimoniju, kas var beigties, letāli it īpaši maziem bērniem un veciem cilvēkiem, deguna blakusdobumu iekaisumu (haimorīts), angīnu, pielonefrītu, miokardītu uc ... Bieži gripa netiek laicīgi diagnosticēta, jo to var viegli sajaukt ar citu ARV infekciju, vai parastu saaukstēšanos. Gripu salīdzinājumā ar saaukstēšanos izraisa pavisam citi vīrusi un tā ir daudz bīstamāka slimība, jo vīruss izplatās ļoti strauji.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:22  |  Skatīts: 823x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" tiem, kas domā, ka vitamīni papildus nav nepieciešami !


Ārsta Volloka lekcija "Mirušie ārsti nemelo" (ASV) Tas, ko Jūs tūlīt izlasīsiet var pilnībā pārvērst Jūsu uzskatus par veselību un mūsdienu medicīnu, kā arī radikāli mainīt Jūsu un Jūsu tuvinieku dzīvi.

Ārsts Vollks ir ļoti populārs Amerikā. 1991. gadā viņš tika izvirzīts Nobela prēmijai.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 03:10  |  Skatīts: 4257x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dabas radīts bioloģiskais izdzīvošanas fenomens ... Dieva dāvana ikvienam !


Transfera Faktors ir imūnsistēmas normalizēšanas sistēma.  Pēc savas izcelsmes  Transfera Faktors ir polipeptīds, kas ir īsas olbaltumvielu ķēdītes, bet tās nav olbaltumvielas. Dažreiz speciālisti saka, ka tie ir mazi olbaltumi, bet tā nav. Tie ir peptīdi, kas parasti satur aptuveni 44 dažādu kombināciju aminoskābju fragmentus. Tas ir svarīgi, jo organisms  uz olbaltumvielām var reaģēt ar alerģisku reakciju, jo organisms tās var uztvert kā svešķermeni, atšķirībā no dabīgas izcelsmes aminoskābēm, kas nekad nerada alerģiskas reakcijas ne bērniem, ne pieaugušajiem ! Transfera Faktors ir viens no tādu dabīgas izcelsmes aminoskabju avotiem.

...
Komentāri (0)  |  2014-11-15 00:34  |  Skatīts: 1313x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.