Slepenās „elitārās” dzimtas, kas pārvalda pasauli, pārstāvja atklāsme. (2005.g.) I.daļaKaut kas neparasts notika pirms pāris dienām godlikeproductions forumā un tas radīja lielu satraukumu dažās interneta pasaules sadaļās. Kāds, kurš sauca sevi par Insaideru, apgalvoja, ka pieder pie pasaules vareno elites dzimtas, kura valda pār pasauli un apsolīja atbildēt uz jeb kuru jautājumu. Jebkurš, kurš pārvalda dialektiku saprot, ka Insaiders uz jautājumiem deva tādas atbildes, kuras provocēja cilvēkus uzdot vēl jautājumus, kuri veda pie parādības būtības.

Pirmais no Insaidera jautājumiem bija:

„ Jūs domājat, ka dzīvojat uz attiecīgas planētas? Bet vai jūs dzīvojat uz tās patiesībā?”

Atbildes, kuras uz foruma dalībnieku jautājumiem deva šis cilvēks, liecināja par dziļu filozofijas, vēstures, metafizikas, reliģijas, maģijas, politikas un daudzu citu novirzienu izpratni. Šīs atbildes bija ļoti oriģinālas un konkrētas, bet dažas lika aizdomāties. Pārsteidzoši bija tas, ka Insaiders savas atbildes sniedza ļoti īsā laikā. Jautājumu tēmas bija visdažādākās, bet atbildes kā nu kura – dažas ļoti konkrētas, dažas vienkārši episkas ..., kas parādījās burtiski pāris minūšu laikā. Kā tas iespējams? Varbūt viņš šos tekstus kopēja kaut kur internetā? Es uzmanīgi pārbaudīju visus tekstus, bet nespēju atrast lietotos teikumus neviena avotā. Kāds pat pieminēja, ka tas sniedzās pāri parastā cilvēka iespējām. Dažus ļaudis tas sarūgtināja, bet dažus tieši otrādi, tad pievilka. Un fināla, tas noveda pie dialoga, kurā atklājās tik daudz, ka tagad to visu var studēt gadiem ilgi. Grūti tam noticēt? Lasiet tālāk:


Es esmu „elitārās” dzimtas, kuru jūs tik ļoti ienīstat, pārstāvis. Uzdodiet man jautājumus un es īsi uz tiem atbildēšu. Kāpēc? Tāpēc, ka es varu.

Jautājums (turpmāk boldā) -
Kas tā ir tāda, „elitārā” dzimta?
Šo nosaukumu lieto vairākums. Ģimenes, kuras ļoti ilgstošā laika posmā valda pār tiem, kuri nepieder pie viņu dzimtas līnijas pēc asinsradniecības.

Atvaino, neviens nevalda pār mani un nekad nav valdījis!
Vecs sakāmvārds: „Ideāls vergs ir tas, kurš saka, ka nav vergs. Tas ir tas pats, kas alkoholiķis, kurš saka, ka nav alkoholiķis un tieši tāpēc viņš vienmēr turpinās tāds būt. Vai jēga saprotama?

Kāpēc jūs atļāvāt mums savairoties kā trušiem, ja jau pārapdzīvotība tik ļoti apdraud jūs?
Pirmkārt, mēs to neesam atļāvuši. Jums ir vairāk varas, nekā jūs domājat. Otrkārt, pārapdzīvotība neapdraud mūs nekādā mērā, tas arī ir mīts.

Jautājums no foruma īpašnieka Triniti –
Man pārņem ziņkāre, ko (elitārās) dzimtas pārstāvis domā par godlikeproductions.com? Nu, tad ko Tu doma?
Jo vairāk ir sašķelti ļaudis, jo vieglāk tos vadīt. Pārliecinot viņus, ka viņu rokās ir zobens, kurš pēc viņu domām padara viņus varenus un spējīgus cīnīties ar (tumšajiem) spēkiem, kamēr tas ir vien tikai zobu bakstāmais, jums jābūt ļoti uzmanīgiem, kam jūs dodat šo zobenu, Triniti.
Vai jūs zināt, ka ne tikai pateikts, bet arī uzrakstīts vārds izstaro konkrētu frekvenci, kura tieši ietekmē jūs? Jūs domājat, ka jūs cīnāties kādā noteiktā pusē, bet es teiktu, ka nospiedošs vairākums šeit uzrakstītā, noteikti nepalīdz jūsu pusei.

Kāda ir jūsu reliģiskā pārliecība?
Reliģijas ir (mūsu) radītas. Reliģijas, kuras ir populāras šodien, kā reiz ir tās, kuras atrodas zem pilnas kontroles. Es nevaru visos sīkumos runāt par to, bet kristietība – jūdaisms – islams – budisms, ir mazliet uz nepareizā ceļa, teiksim tā. Tajās visās eksistē patiesības kodols, bet tas slīkst izkropļojumu un izvirtību jūrā, lai jums būtu ko izvēlēties. Vēlu veiksmi! Mūsu pārliecībai nav īpašas nozīmes, tas ir saistīts ar kalpošanu Dievišķajam likumam, kurš ir nosūtīts uz zemi.

Kad graudi tiks atdalīti no pelavām? Vai varbūt jūs gribat atstāt tikai pelavas, kā vergus sev? Jebkurā gadījumā, kad tas beidzot notiks? Es jau esmu noguris no viltus pareģojumiem. Un lūdzu, esi godīgs šoreiz!
Es par visiem 100% esmu pārliecināts, ka pasaules gala nebūs. Katra ziņa tāda, kā tas visur tiek pasniegts – reliģijās, masu informācijas līdzekļos, utml.. Tāds fināls, kā jums visur attēlo, nekad nav ticis paredzēts priekš šīs vietas. Pienāks brīdis, kad katrs tiks atbrīvots, bet tā nav masveida parādība, drīzāk katra individuāla. Strādājiet pie sevis!

Būtu ļoti interesanti uzzināt, kāpēc elite nevada? Drīzāk izskatās, ka tā parazitē uz sabiedrības rēķina.
Zivs okeāna nevar redzēt, ka debesīs lido putns.

Hmmm, es gribētu teikt, ka jūsu, tā sauktais Dievišķais likums, ir neslikti papurinājis (oriģinālā necenzēta leksika) šo planētu un visus tās iedzīvotājus.
Kristieši, tādi paši kā jūs, nesaprot, ka jūs paši to esat izdarījuši un neviens cits izņemot jūs! Starp citu, dēļ tā, ko tu tikko uzrakstīji, tu pagarināji savu atrašanos uz zemes par vienu dzīvi. Jūtu līdz!

Vai patiesībā nav tā, ka pārsvars – panākumi (no en val success) patiesībā ir organizētā noziedzība un milzīga jūsu kolektīvās gribas izgāšanās?
Viņu eksistencei ir savs pamats. Viņi nav tik veiksmīgi kā izskatās. Tie ir kaitējoši.

Kāpēc jūs nepārtraucat turpināt valdīt pār masu apziņu, izplatot bailes visdažādākajos veidos? Kāpēc nevar atklāt cilvēkiem visu informāciju, kā tas arī bija paredzēts jau kopš seniem laikiem? Uzrakstīts vārds dod spārnus patiesībai! Zobens tika dots Jēram un tiesas diena drīz nāks. Es neticu nekādam dieva vārdam un nekādām hierarhijām, mēs visi esam vienādi Radītāja priekšā un jūs atbildēsiet viņam, kad pienāks laiks! Lēnprātīgie mantos pasauli. Es lūgšos par jums!
Ja tas būtu mērķis, tad tas nekavējoties tiktu izdarīts. Tu nesaproti, kas tieši īstenībā ir pasaule, kurā mēs dzīvojam.

Šeit tika teikts, ka labākais vergs ir tas, kurš domā, ka viņš ir brīvs. Vai viss slēpjas gēnos, vai tā?
Tas nav tas, kas tika pateikts par vergiem. Ja tu pārlasīsi uzmanīgāk, tu sapratīsi.

Tu pārāk bieži izvairies no atbildes.
Es neesmu parakstījis nekādu līgumu, kurš liktu man atbildēt uz visiem jautājumiem. Dažiem jautājumiem nav nepieciešamas atbildes, citi vispār ir bezjēdzīgi, pat, ja jūs domājat, ka tiem ir jēga. Es atgriezīšos rīt.
Tik dīvaini, ka daži no jums runā par gaismu un mīlestību, bet jau dažus teikumus vēlāk rupji lamājas, runā par slepkavībām un vēl smīkņā šajā sakarā. Jūs esat pārliecināti, ka esat labā pusē? Tie, kas no jums ir gudrāki par šiem – jautājiet, es atbildēšu tajā veidā, kuru esmu izvēlējies. Pirms jautājiet, papūlieties iziet aiz robežām, kuras priekš jums radījuši citi. Uzdodiet īstus jautājumus, tādus, kurus jūs esat kārtīgi apdomājuši, detalizēti noformulējiet tos. Pārējiem es teikšu, ja jūs varētu atbrīvoties no lamāšanās, naida, fanātisma, aizspriedumiem, kuros balstās jūsu „gurū” apbrīnojamajā gudrība, jūs varētu pacelties no nevīžu līmeņa. Es neatbildēšu tajos gadījumos, ja atbilde ir acīm redzama, vai ir jau dota iepriekš, vai ir saprotama no konteksta iepriekš, ja tikai tā labi padomā. Tāpēc, ka nav mans pienākums!

Kā strādā vizualizācija?
Tā strādā ikvienam. Vajag sasniegt attiecīgu līmeni personīgajā attīstībā – tas nozīmē, dzīvot pēc stingriem likumiem, pielietojot tos visā, ko vien jūs darāt dzīvē, pat visniecīgākajos sīkumos. Lielākajai daļai ļaužu, nepiemīt ne disciplīna, ne atturība, lai sasniegtu šādu līmeni. Šeit daži apgalvo, ka viņi ir spējīgi uz ko tādu, bet es zinu pilnīgi noteikti, pat, ja man nav priekšstata par viņu dzīvi, ka viņi ir daudz tālāk no tā, nekā viņi domā. Vizualizācija strādā, tāpēc, ka šis ir eksistējošs veids, kā radīt šajā materiālajā visumā. Visums ir dzīva būtne, kura pielieto savu Saprātu, lai radītu. Un būtnēm, ko tā radījusi, piemīt tāds pats spēks savā dimensijā.

Labdien Insaider. Vai jūs esat Dievišķās brālības biedrs? Jūs – Es? Jūs esat tas, kurš vada Matricu (Matrix)? Ziņkārīgais prāts vēlas to zināt, jo es esmu nonācis neizpratnē – jūs sakāt, ka mēs ienīstam jūs, bet es nevaru pat iedomāties, kā var ienīst būtni no Dievišķās pasaules? Un tad jūs sevi stādāt priekšā kā elitārās dzimtas pārstāvi uz zemes. Bet ko darīt dzimtai ar garu pasauli? Es atkal esmu neizpratnē. Vai jūs varētu izskaidrot, vienkārši kas īsti ir tā elite, kuru, kā jūs teicāt, mēs ienīstam un kura, kā var saprast, zina visus noslēpumus?
Ar nopūtu, Semmi
Jūs esat neizpratnē tāpēc, ka esat pieņēmusi priekš sevis citas (patiesības) versijas un domājāt, ka jums ir kopējā pasaules bilde, bet tas, ko es pateicu, izkliedēja lielāko tās daļu. Ar iedomāto par elitārajām dzimtām, ir kaut kāda nesaprašanās un šeit uzdotie jautājumi to apstiprina, bet tam ir iemesls un tas kalpo attiecīgiem mērķiem. Mēs manipulējam ar šo pasauli ne vairāk, kā mums ir atļauts saskaņā ar Dievišķo likumu – mēs dodam jums instrumentus, bet izlemt kā tos pielietot, ir jūsu darīšana. Šos instrumentus var pielietot ļaunos nolūkos, bet neviens jūs nespiež tā tos pielietot. Jūs izvēlaties paši, tāpēc vainot tos, kuri iedevuši jums instrumentu, kuru jūs paši izmantojat lai (grēkotu), tas ir tas pats, kas maskēt savas personīgās pēdas. Jūs saņemat to, ko esat pelnījuši. Tā strādā viss visums. Mēs pildām savu pienākumu un to pašu darāt arī jūs.

Ir vecs teiciens, kurš nav rakstīts atklātos avotos: „Sātans nezina, ka viņš ir Sātans, viņš domā, ka viņš ir Dievs.”.
Nav taisnība. Patiesībā tas nozīmē, ka cilvēki, kuri pielūdz (ļaunu), domā, ka kalpo (labajam).

Ēee, es vairāk neatgriezīšos uz jūsu planētas, atslābstiet!
Kāpēc gan jums ir radies tāds iespaids, ka tad, kad šis laiks pienāks, jūs varēsiet tā pateikt?

Zeme – tas ir cietums?
Jā, un pat daudz ļaunāk. Un tie, kuri domā, ka tā nav, nekad no tā neizkļūs!

Un kāpēc, kāpēc gan kāds, kurš pasludina sevi par elitārās dzimtas pārstāvi, tērē savu dārgo laiku, lai atbildētu visādām pabirām, kuras sastāda godlikeproductions.com forumu?
Dzimtas nav roboti, kuri uzvedās vienādi. Jūs jaucat vienus, par kuriem jūs domājat, ka viņi valda pār jums, ar citiem.

Par iedzīvotāju skaita samazināšanas tēmu. Mums ir daži līdzekļi, līdzīgi AIDS, bet man ir tāda sajūta, ka (atbrīvotie) bio, būs ar notiekošo haosu apslēpts, savlaicīgs notikums, kurš būs apslēpts ar vēl kādu citu notikumu. Ko jūs par to teiksiet?
Nav nekāda plāna iedzīvotāju skaita samazināšanai. Viss ir pašu cilvēku rokās, lai gan dažas parādības izskatās, it kā tas būtu mērķis, tai pat laikā, tas ir domāts lai kalpotu kaut kam citam. Pārpratums. Ja kaut kas tiek pielietots, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu, tas tomēr nenozīmē, ka tas tika paredzēts tam. Ja būtu bijis tāds mērķis samazināt iedzīvotāju skaitu, tas būtu izdarīts jau ļoti sen, pāris nedēļu laikā. Īstenībā, pretējais, ir daudz patiesāks daudzos planētas reģionos. Tas par ko jūs runājat, varēja notikt, bet to būtu izdarījuši tie, kas pārvalda zemākajās sfērās. Augstākie to būtu darījuši, piemēram caur produktiem, ko jūs ēdat katru dienu (KL: šeit jāpiebilst, ka tomēr esmu neizpratnē, jo redzam, ka šobrīd tieši tas arī noliek!?)

Vai Jahve bija negatīva ārpuszemes būtne, vai viņš tomēr bija jūdaistu sapņu fabrikas fantāzija, kura tika izdomāta laikos, kad Grieķi valdīja pār Palestīnu?
Ja vārds ir publisks, tātad tas ir ticis izdomāts speciāli. Jahve parasti pārstāv laiku, kad kontrole pār masām sāka iegūt formu.

Tātad, Mormoņi ir vienīgie, kuri „dod” uz pareizo koku, varu un tamlīdzīgi? (KL: laikam domāts, vai mormoņi ir vienīgie, kuriem ir patiesība?)
Nē.

Jautājumu sērija no viena lietotāja:
1.Vai jums nemetās nelabi no tā, ka nav vairs īstas kvalitātes Mūzikā un Kino? Ar jūsu varu, naudu un ietekmi, kāpēc jūs nepiepildāt tos ar kaut ko patiesi vērtīgu?
Kas meklēs, atradīs tīrradni-dārgakmeni gan mūzikā, gan citās kategorijās. Tas viss patiešām atrodas redzamā vietā. Nav mūsu uzdevums apgaismot jūs! Tas ir jūsu uzdevums. Mums ir instrumenti, kurus jūs varat pielietot tā kā jūs vēlaties - (labiem), vai (ļauniem) mērķiem.
2.Par kādiem trīs procesiem jūs uztraucaties vairāk par visu, kuri varētu sabojāt jūsu plānus?
Ar mums neko nevar izdarīt, tikai ar marionetēm.
3.Kurš pasūta un iestudē izrādes uz planētas zeme? Lūdzu, uzskaitiet visus galvenos spēlētājus, kuri atbild par sekojošiem līmeņiem no augšas uz leju? Ja negribat atklāt vārdus, pietiks, ka aprakstīsiet tos. Tā ir piramīda, vai dažas atsevišķas frakcijas, kuras cīnās par varu?
Forma piramīda, jā, bet cilvēki ir aizmirsuši pazemes zāles. Piramīdas virsotne, patiesībā nav virsotne.
4.Kāda ir galvenā Serhu vēsture un vai viņi vel joprojām ir galvenie spēlētāji?
Nav atbildes.
5.No kā jūs visvairāk baidāties?
Bailes ir balstītas fiziskos impulsos. Fiziskais nav svarīgs.
6.Kādu patiesu stāstu jūs mums vēl neesat izstāstījis dēļ tā, ka mēs to vel neesam pajautājuši?
Nav atbildes.

Vai jūs domājat, ka šī cīņa notiek divos etapos – tagad ēteriskajā plāna, bet pirms 1000 gadiem astrālajā plānā, kad visi garīgie cilvēki atstāja savus fiziskos ķermeņus un izgāja uz daudz augstākiem dzīves līmeņiem, iemiesojoties astrālā? Un tā, visa darbība sākas no jauna ar jauniem spēlētājiem?
Jūs jaucat dažus jēdzienus. Ir tikai viena cīņa un tā notiek tieši tagad, uz šīs planētas, personīgajā līmenī. Tātad, tā notiek tikai jūsos iekšā. Nav ienaidnieka, kuram būtu iespējams uzbrukt, kā vien jūs pats. Ja jūs būsiet aizņemts uzbrūkot kādam citam, jūs iztērēsiet visdārgāko, kas jums ir – enerģiju, un zaudēsiet. Ja jūs uzvarēsiet, tad vairāk nebūs nekādas cīņas.

Jūs teicāt, ka mums ir instrumenti. Vai jūs varētu mums izstāstīt kaut ko vairāk par tiem? Kaut ko, lai strādātu, lai spētu atbrīvoties. Jūs piekritāt, ka mēs atrodamies uz planētas – cietuma ... man gan likās, ka tas vairāk līdzinās zoodārzam, kur uz mums skatās un studē ..., bet, ja mēs esam cietumā, tad, kā es saprotu, mums nav nekādas izvēles brīvības? Vai pareizi es sapratu? Paldies.
Instrumenti ir jūsu rokās, visapkārt jums, visur. Var teikt, ka viņi pat ir iegūti no jūsu iekšienes un jūsu pienākums ir atklāt tos pašiem priekš sevis un pēc tam dariet ar tiem, ko gribat, bet vienmēr atcerieties par sekām! Ieslodzītie tomēr vēl var izlemt ko darīt ar šiem instrumentiem cietumā, kā pielietot tos. Viņi var izlemt paši kā viņiem pastaigāties pagalmā, kā runāt, domāt ... jums ir izvēles brīvība, tieši tāpēc jūs ciešat un baidāties no savām ciešanām.

Sakiet lūdzu godājamais, kāpēc gan jums man būtu jādod līdzekļi priekš izlaušanās no cietuma? Tas izskatās neatbilstoši paša cietuma jēgai. Es zināju, ka publiskā vara ir marionetes, kuras tiek vadītas ar rokām, kuras mēs nevis nevaram redzēt, bet gan mums neļauj to. Bet kāpēc likt tām rīkoties muļķīgi, vai neloģiski? Vai tiešām jums ir vajadzīga revolūcija? Jūs sakāt, ka karš ir iekšā, nevis ārpusē, bet izskatās, ka publiskā vara grib likt mums noticēt, ka ir otrādi? Kāpēc nosist mūs no jēgas? No kā sasniegšanas viņi cenšas mūs noturēt, no brīvības? Un jā, man katru dienu cenšas atgādināt par manām ciešanām, paldies.
Mēs esam neitrāli un vienkārši pildām savu uzdevumu, kurš lielā mērā izskatās kā negatīva izpausme, bet ja paraudzīties uzmanīgāk, mēs tikai izplatām instrumentus, kurus var pielietot, lai atbrīvotos, vai nu lai iekabalotu (KL: Kabala – visu zinību avots, ko jūdaisti tur noslēpumā un neatklāj nevienam no senseniem laikiem. Ir versija, ka arī Jēzus savulaik mācījies šāda Kabalistikas skolā.) sevi. Izvēle ir jūsu rokās, Dievišķais likums satur jūsu mērķi un šis mērķis neatrodas uz šīs planētas. Pierādiet, ka jūs esat cienīgi no jauna tikt atbrīvoti! Nosist no jēgas, tā ir kopējā procesa daļa, tas ir kā zināt, kurš ir un kurš nav. Tie, kuri atbalstīs kādu no šīm zināmajām personībām – zaudēs!

Izskatās tā, it kā jūs cenšaties pasargāt Triniti (foruma īpašnieks) no pilnas vārda brīvības došanas iespējas. Vai tas ir tā?
Viņš var darīt tā kā viņš grib un saņemt sekas globālā mērogā.

Kāda ir jūsu Dievišķā likuma interpretācija? Kā man sasniegt mieru pašam ar sevi?
Iepazīt sevi. Iepazīt, kur Jūs esat. Ir divi paši svarīgākie jautājumi uz kuriem ir jāatbild un to visu saprast ir jūsu uzdevums. Pēc būtības, ja kāds iedos jums pareizo atbildi, tā neko nenozīmēs priekš jums, tā kā viss pateiktais nebūs pielietots pie jums tā, kā būtu pielietots, ja tas būtu jūsu. Šīs atbildes jums ir jāatrod pašiem. Ja jūs atradīsiet šīs atbildes uz šiem jautājumiem, jūs būsiet izpildījis lielāko daļu šī uzdevuma pašam pret sevi. Pēc tam jūsu uzdevums būs dzīvot saskaņā ar Dievišķo likumu, kurš atvērsies jums pēc šī etapa, līdz jūsu došanās prom.

Vai jūs esat pazīstams ar melno aristokrātiju? Es esmu izsekojis un izpētījis saikni starp visām, vel joprojām eksistējošajām Eiropas un tuvo austrumu karaliskajām dzimtām. Es zinu viņu vārdus, viņu varu, naudu un ietekmi uz mūsdienu pasauli. Es pat varu noteikt to pašu, potenciālo antikristu, viņam ir visas zīmes uz sejas – brīnišķīgs, jauks jaunais cilvēks, kurš vēl nav apzinājies sevi pasaules līdera lomā. Melnā aristokrātija mīl viņu. Gala beigas, arī jūs esat daļa melnās aristokrātijas, Insaider!
Melnā aristokrātija ir atsevišķa frakcija, kura rīkojas pēc savas patvaļas. Viņiem ir cita izcelsme, kura ir detalizēti aprakstīta tekstos, kurus ir radījuši mani senči. Tā ir daudz šaurāka grupa, nekā apgalvo vairums. Tāpēc, ka viņu kodols atšķiras no ārējām (sienām). Viņi ir tie, kurus jūs vienmēr jaucat ar manu dzimtu un tāpēc sūtat savu naidu pret ne tiem, tieši tā pat kā šajā forumā parādīja sevi daži mazāk inteliģenti ļaudis.
Par antikristu runājot, tad šobrīd ir miljoniem antikristu, bet es neesmu viens no viņiem. Jūs atradīsiet tos starp kristiešiem, musulmaņiem, jūdaistiem, ateistiem, sātanistiem, agnostiķiem, budistiem, hinduistiem, utml .. Lai kļūtu par antikristiem lielākā mērā, viņiem nav vajadzīgs līderis. Man jums jāizskaidro – Kristum nav nekāda sakara ar Kristu no Nācaretes. Tā daļa tika safabricēta vēlāk.

Vai jūs piekrītat viedoklim, ka mūsu brīnišķīgais duālais visums dod dvēselēm lielisku iespēju attīstīt sevī beznosacījuma mīlestību tā, lai viņas varētu pārspēt mūsu dialektisko visumu, nevis izrauties no tā?
Jūs vēl joprojām ticat līdzsvara un karmas likumam, kas liek dvēselei būt par karali vienā dzīvē un diedelnieku citā? Ja šī ir patiesība, tad ir gluži vienalga, vai jūs esat elites pārstāvis, vai nē. Tā var būt unikāla pieredze dvēselei, tikpat unikāla, kā jebkura cita loma sabiedrībā, tikmēr, kamēr dvēseles progresē.

Vai vēsturnieks Leonards Gardners ir ietekmīgs elites pārstāvis, kā apgalvo Deivids Aiks? Vai viņš ir tikai vienkāršs cilvēks, kuram ir pieeja apslēptai informācijai? Paldies jums par jūsu saraksti! Es ļoti ceru, ka šis nav kaut kāds joks no kādas nenobriedušas personas puses? Gribētos ticēt, ka jūs runājat nopietni.
Katras dvēseles uzdevums slēpjas tajā, lai pabeigtu to pa to laiku, kamēr tā atrodas cilvēka ķermenī. Par vienu no daļām var skaitīt to, ko varētu nosaukt par izeju aiz materiālas pasaules robežām, aiz kurām turpinās pāreja jaunā līmenī, bet neveiksmes gadījumā – reinkarnācija. Tai pat laikā, vārdu (mīlestība), jūs izprotat nepareizi. Tā nenozīmē mīlestību cilvēciskajā izpratnē, kura paverdzina cilvēkus, tas ir sabojāts patiesās mīlestības variants. Dievišķais likums pārvalda to, ko sauc par (karmu), bet tas ir daudzreiz plašāks un (stingrāks), nekā gribas domāt cilvēkiem. Piemērs: tas, kurš mirst lēnā, mokošā nāvē no vēža, ir pelnījis to, tas cilvēks ir pakļauts labošanai, tas ir viņa paša labā. Izklausās (cietsirdīgi), bet tāda ir lietu kārtība. Tas, kas mūsu pasaulē izskatās negatīvi, var izskatīties pilnīgi savādāk, ja ieraudzīt visu bildi kopumā. Kad runā par reinkarnāciju (pārtapšanu kaut kamā pretējā, nekā iepriekšējā dzīvē), tad šeit neeksistē nekādi universāli likumi, kuri noteiktu, kam finālā jānotiek. Reinkarnācija eksistē, bet, ja jūs būtu izpildījuši savu uzdevumu, tad reinkarnācijas nav. Nav nekādas vajadzības iziet visus dzīves līmeņus, tāpēc, ka šī staigāšana pārsvarā ir bezmērķīga.
Gardners attiecas pie tiem ļaudīm, kuri grib slavu un cilvēku atzinību un viņš saņem to apmaiņā pret dažiem pakalpojumiem, izplatot dezinformāciju, kura ir piesātināta ar faktiem, lai uzķertu cilvēkus. Viņš ir iesvētīts dažos līmeņos, bet ne tik dziļi kā varētu domāt, ieskaitot viņu pašu. Lai gan, viņš ir pietiekoši gudrs, viņš ir sešu biedrību biedrs, kur trīs no tām ir cieši saistītas viena ar otru, tāpēc tās var uzskatīt par vienu, tāpēc varam runāt par maksimums četrām. Bet šīm biedrībām ir tieši tik daudz spēka un varas, cik jūs cilvēki tām piešķirat. Aikam līdzīgi cilvēki kalpo šo biedrību stiprināšanai, paši to neapzinoties. Es to saku nopietni.

Vai ne tāpēc tas notiek, ka kristieši māca, ka cilvēkiem ir jāpakļaujas Dievam, kurš ir svēts, citiem vārdiem sakot, viņš ir tas, kurš var lemt, kas ir labi un kas slikti?
Pirmkārt, kristietība taisa elku no cilvēka, vārdā Jēzus no Nācaretes, kas ir pretīgi, šī vārda bībeliskajā izpratnē. Kristieši māca to, ko viņiem lika mācīt tie, pret ko viņi iestājas. Es varētu jums pateikt, kas bija tās četras personības, kuras uzrakstīja veco derību un precīzu uzrakstīšanas datumu, ja man tas būtu nepieciešams. Tieši tas pats attiecas arī uz jūsu jauno derību, to uzrakstīja seši cilvēki, kuri nāca no diviem dažādiem apgabaliem.

Kāpēc jūs pielaižat kļūdas, rakstot vienkāršus vārdus, tādus, kā piemēram ļaunprātīgs? Man tas liekas interesanti.
Angļu valoda nav mana dzimtā valoda, pat ne otrā un ne trešā, drīzāk ceturtā. Bet rakstu es ātri un bez pārbaudes, lai paspētu atbildēt uz tik daudziem jautājumiem, ierobežotā laika posmā. Pie tam, es nesen sapratu, ka man ir jāraksta vēl ātrāk, jo proxi serveri, kurus es lietoju, pazūd.

Kāpēc jūs izlēmāt rakstīt tieši tagad?
Dažiem no mums ir uzdevums, izdarīt to, neizejot aiz noteiktām robežām. Kā jūs domājat, kāpēc pagātnē pēkšņi parādījās kaut kādas zināšanas – sagadīšanās, veiksme, laimīgs gadījums?

Jautājumu sērija no viena lietotāja:
0.Kas tas tāds ir – Dievišķais likums, par kuru jūs runājat?
Dievišķais likums ir augstākās Būtnes gribas izpausme, kura ne tikai rada visu esošo šajā visumā, bet arī uztur to, baro, līdzsvaro, piepilda ar enerģiju un atjauno. Viņa pārvalda arī citas pasaules, ieskaitot to pasauli, kurai jūs piederat no iesākumiem.
1.Kapēc jūs manipulējat ar šo pasauli?
2.Kapēc JŪS manipulējat ar šo pasauli?
1+2= es jau esmu atbildējis uz šiem jautājumiem daudzas reizes – tas ir mūsu pienākums!
3.Kas pēc jūsu domām, dod jums tiesības?
4.Jūsu darbība tika jums iedota, vai jūs paši to izvēlējāties darīt?
3+4= visiem rituāliem ir mērķis, ja jūs darāt kaut ko, ko nedrīkstēja, vai pildāt uzdevumus, kuri netika jums uzdoti, tad jums būs jācieš šo rituālu laikā. Jūs to ievērosiet arī jūsu ikdienas dzīvē. Emanācijām ir daudz formas un tas, kurš pārzina šos jautājumus, bez grūtībām atpazīs, ar ko viņam ir darīšana un kāds ir viņa uzdevums.
5.Vai jūs esat Cilvēks?
Es līdzīgi kā jūs, eksistēju cilvēka veidolā.
„Dievišķais likums satur mērķi priekš jums un šis mērķis neatrodas uz šīs planētas. Pierādiet, ka jūs atkal esat cienīgi, tikt atbrīvoti.” - Es zinu un jūtu to, manai dzīvei ir mērķis, bet es pat nezinu kas es tāds esmu, pat nerunājot vēl par to, iekš kā sastāv šis mērķis.
6.Kā iegūst šīs zināšanas, ar smagu darbu, jeb tās vienkārši atnāk pie tevis pašas no sevis?
Par šo es jau runāju iepriekšējā postā, īsāk sakot, jums ir pienākums, tās gūt. Mērenība aizvedīs jūs uz pareizo vietu, kur viss arī sākas, bet pirms tam jums ir jāuzzina kas esat jūs un kas ir šī vieta, kur lielākais vairums cilvēku nomaldās no ceļa. Pretējā gadījumā, jūsu domas kļūs kļūdainas, kas aizvedīs jūs uz nepareiza ceļa.
7.Vai jūs zināt savas dzīves mērķi? Ja jā, tad kā jūs to uzzinājāt?
Jā, šīs lietas jums neviens nevar iedot detalizēti, tas faktiski atvestu pie pretēja rezultāta tam, kuru vajadzētu sasniegt, ar to arī izskaidrojas manu atbilžu veids, saprotiet to! Es varu aizvest jūs pie konkrēta punkta, bet tālāk viss būs atkarīgs tikai no jums.
8.Kas attiecas uz planētu, uz kuras mēs dzīvojam – uz kādas planētas mēs dzīvojam? Kas ir planēta zeme galu galā?
9.Ko jūs varat mums pateikt par Muhamedu? Lai slavēts viņa vārds!
Spriežot pēc tā kā jūs izrunājat viņa vārdu, es pieņemu, ka jūs esat musulmanis. Zemoties cilvēkiem, lai kādā formā tie būtu, vai kādām nebūt planētas daļām, taisīt no tiem elkus un paaugstināt tos, ieskaitot arī sarunas par viņiem mutiskā, vai rakstiskā formā, tas viss ir (grēks). Jūs tikko izdarījāt to, pievienojot vārdus, kuri paaugstina cilvēka vārdu augstāko būtņu līmenī. Cilvēks ir samaitāts, kamēr tas atrodas uz šīs planētas – katrs un jebkurš cilvēks. (Nāve) nemaina iepriekšējo personību. Slavēšana un lūgšanas var tikt vērstas tikai augstākajām būtnēm. Muhameds, Jēzus, Buda – bija cilvēks, par kuru sāka domāt, ka viņam pieder visas augstākās zināšanas, vai kā tika teikts agrāk, ka viņš ir (spēles meistars). Ļoti viegli ir pārliecināt cilvēkus, ka viņi ir apgaismotie un zina patiesību, bet pēc tam viņi sāks domāt, ka viņu uzdevums ir modināt citus. Viņš tika izmantots un viņa mantojums vēl joprojām tiek izmantots, lai šķeltu cilvēkus, līdzīgi kā tas notiek arī citās reliģijās, ideoloģijās, filozofijās. Divi no viņa tuvākajiem palīgiem bija valdošās elites dzimtas kalpi (vēl joprojām runa par Muhamedu), tieši tāpat kā viena no viņa sievām. Šādi dzimtas kalpi bija arī starp Kristus, Budas, Mozus uc mācekļiem. Pēc (skolotāja) nāves šie kalpi izdarīja tā, lai viņa sekotāji sašķeltos un tas bija galvenais, pret ko galvenokārt iestājās Muhameds. Tāpēc musulmaņi, kuri domā, ka pastāv atsevišķs Islama virziens, faktiski nostājas pretī savam pravietim un tie ir gandrīz visi musulmaņi. Korāns satur patiesības graudu, bet šī patiesība slīkst izkropļojumu jūrā. To pašu var teikt arī par citām svētajām grāmatām. Korānu uzrakstīja četri autori no trijām (valstīm), vienas rietumu un divām tuvo austrumu.

Vai jūs esat antikrists?
Par tik, par cik Kristus no Nācaretes, patiesībā nav Kristus, tad arī nekas no tā visa, ko es pateicu, nav pret Kristu. Tie, kas teiks pretējo – ir antikristi.

Vai ģimene, kurā bērniem ir iedzimtas spējas vizualizēt, ir daļa no valdošās dzimtas asinsradiniekiem?
Nē, faktiski arī tas, kuram nav nekāda sakara ar valdošās elites dzimtu, var pilnīgi mierīgi pārvaldīt šo spēju vizualizēt. Šo spēju var dabūt katrs, vajag tikai noskaņoties uz viņu. Šo spēju ir paredzējis Dievišķais likums priekš katra, kurš to meklē. Es jau mēģināju to izskaidrot iepriekš. Asinis, gēni, radniecība, nav tik svarīgi, kā varētu likties. Fiziski pasaule ir vāja un nevar ietekmēt Dievu. Kāds, kuram nav nekāda sakara ar elitārajām dzimtām, var izjust uz sevi Dievu tādā veidā, ka var apsteigt visu un jebko, ko elitārās dzimtas spējušas jebkad sasniegt ar kopīgiem spēkiem. Dažiem cilvēkiem no elites, attiecīgos apstākļos, ir iedzimta spēja vadīt cilvēkus un tā ir viņu galvenā īpašība.

Priekš manis (elite) nozīmē visus tos, kuri stāda naudu augstāk par cilvēkiem, vai vispār augstāk par jebkurām reāli patiesām vērtībām un tos, kuri ieņem amatus tāpēc, ka viņi var tos nopirkt, vai saņemt mantojumā neatkarīgi no viņu personīgās kvalifikācijas.
Jūs lieliski aprakstījāt jūsu tipa eliti, bet ne manējo.

Jūs esat Rotšilds? Mans jautājums ir niecīgs, salīdzinoši ar daudziem citiem šeit uzdotajiem jautājumiem? Bet kāpēc gan jums nebūt vienam no Rotšildiem, kuri pēc žurnāla „Forbes” datiem, ietilpst 500 bagātāko pasaules cilvēku sarakstā?
Ja jūs būtu lasījis uzmanīgi, tad jūs nebūtu uzdevis šo jautājumu. Plaši pazīstamiem ļaudīm nepieder vara, tāpēc Rotšildi atrodas tajā pašā līmenī, kurā kādreizējie templieri. Starp citu, ar ciltsrakstiem nav vērts lepoties, visas šīs pazīstamās ģimenes, klani, biedrības vien danco zem svešas stabules. Kas attiecas uz jūsu jautājumu, nē es neesmu Rotšilds. No kuras dzimtas es esmu? Pārsvarā šeit runājošie runā par ģimenēm, kuras valda, bet patiesība viņi nezina kas ir šīs ģimenes, viņi kļūdaini domā, ka tās ir Bušu, Klintonu, Rotšildu uc dzimtas, jo daži teorētiķi, ir „izmeklējuši” šo jautājumu un daži (insaideri) ir izstāstījuši viņiem par to, piegādājot „pierādījumus”. Es piederu pie valdošās dzimtas, kuru vārds ir reti pieminēts vēsturē un neviens pat nezina kas mēs tādi esam. Un vēl, jūs uzskatāt žurnālu „Forbes”, par uzticamu informācijas avotu, kamēr šie visi saraksti lieku reizi parāda, ka ar jums ir viegli manipulēt un jūs neesat spējīgi saprast, kas notiek īstenībā.

„Cienīgi”, interesants vārds, jūs gaidāt, ka tie no mums, kuri zina par polāro pasauli un pieliek visus spēkus, lai nespēlētu šajā spēlē, noticētu, ka mums jākļūst „cienīgiem”? Kā acīs mums jākļūst „cienīgiem”? Mēs varam kļūt „cienīgi” tikai savās personīgajās acīs! Un kā tad paliek ar ideju, ka visums ir mūsos iekšā? Visas starpgalaktiskās realitātes ir ilūzija, vai tad ne tā? Tāpēc cietums, tā ir ilūzija? Vai tā?
p.s. un starp citu mazulīt, mēs neesam apveltīti ar izvēles brīvību, iespējams jūsu kļūda ir eksponenciāla.
Vai jūs zināt, kurš ir uzmeistarojis šo nonsentu, „NEW AGE” stilā, kuru jūs tikko šeit virzījāt? Ja cietums ir īstenā ilūzija, tad nāciet no tā ārā tūliņ pat, es jūs lūdzu! Dzīve nelīdzinās kino, jūs spēlējat upura lomu. Jūs neatzīstat pat to, ka jums ir izvēles brīvība, tāpēc jūs vienmēr būsiet vadāms un nekad nekļūsiet par uzvarētāju un jūs esat pelnījis visu, ko saņemat saskaņā ar universālo likumu.
Iespējams, es rīt parādīšos šeit no jauna.

Bet ja nu šīs būtnes ir Luciferi? Lūgums, atbildei neizmantot vairāk par pieciem vārdiem.
Jūs pielietojāt 12 vārdus un 1 skaitli, pats nesaprotot to, jūs esat uzsācis rituālu. Vai jūs esat (Lucifera) būtne? Dažādām būtnēm ir dažādi raksturojumi, pēc kuriem tās ir viegli identificēt rituālu gaitā. Ja mani vadītu (ļaunprātīga) būtne, es nerunātu tā kā es runāju ar jums. Cilvēks, kuru vada ļaunprātīgi spēki, nevar izrunāt, rakstīt attiecīgus vārdus un frāzes tā, lai tās viņu neietekmētu. Ja cilvēkiem, kurus vada šādi spēki, gadās dzirdēt, vai rakstīt noteiktus vārdus, vai frāzes, tie sāk izrādīt pastiprinātu agresiju – neprāta pazīmes. Piemērus mēs varam redzēt šeit, apspriežot doto tēmu. Lūk pazīmes, kas liecina par (ļaunprātīgu) būtņu klātbūtni: katru reizi, kad jūs rupji lamājaties, runājat negatīvu, plānojat ļaunu, ālējaties, melojat, atbalstāt slepkavības ideju, nonākat seksuālā uzbudinājumā, sajūtat bailes, apskaužat, pat tad, kad skaļi smejaties un kļūstat pārlieku jautrs – izjūtat visu, kas saistās ar emocijām – kaislībām – vēlmēm, tās (ļaunprātīgās būtnes), parādās jūsu tuvumā, viena, divas, trīs, vai vairāk. (Ļaunprātīgās) būtnes pieder šai pasaulei, tās ir viņu mājas, jūs nevarat viņas ienīst, tāpēc, ka tās pilda savu uzdevumu, savu pienākumu, un tas viss ir saistīts ar jūsu uzvedību. Saprotiet, ka viņu darbība, tā ir reakcija uz jūsu likuma pārkāpumu. Viņi nekad neprovocē jūs uz šādu rīcību. Ja jūs tomēr vēl joprojām neieredzat viņas, jūs nepamanāt daļu realitātes. Viņas vajadzētu pat kaut kādā mērā cienīt, tas parādītu, ka jūs esat informēts par tām un šis fakts tikts ņemts vērā. Es rakstu (ļaunprātīgas) iekavās, jo viņas nav ļaunprātīgas, viņas tikai izskatās jums tādas caur jūsu sajūtām, kuras jūs sev esat radījuši. Cilvēki ir likuma pārkāpēji, kurā spēlē upura lomu.

Jautājumu sērija no viena lietotāja:
1.Kur ir tā robeža starp reālo apziņu un šo cietumu?
2.Kuras metodes ļautu noārdīt šo robežu un atbrīvot apziņu?
1+2 viss ir atkarīgs no tā, ko jūs saprotat ar reālo apziņu un šo robežu. Ja raudzīties no mana stāvokļa, tad šī sapratne var būt pat pilnīgi pretēja tam, ko jūs ar to domājat. Reālā apziņa ir tas, kas tiek dots jums, kad jūs noskaņojaties uz to, ko sauc par Visuma saprātu, kurš darbojas saskaņa ar Dievišķo likumu un tie pavisam nav tas, ko daudzi ir pieraduši domāt par tiem. Tas saprāts caurvij visu, tas valda pār visu, tāpēc, kad jūs esat saistīti ar to, jūs varat sajust tā bezgalīgo spēku. Nekāds cietums nespēj noturēt šo spēku, tāpēc iespēja atbrīvoties, pastāv vienmēr. Jūs aizvedīs līdz attiecīgam punktam, tomēr, lielāko daļu darba, jums nāksies izdarīt pašiem. Bet tas ir tikai sākums, jūs gaida ļoti liels darbs pašiem pie sevis. Jau vairākkārt esmu skaidrojis, cik nu tas man ir atļauts, kā panākt šo saikni, vai vismaz ar ko sākt. Tas patiešām ir jāizlemj jums pašiem. Es vēl piebildīšu, ka seno rakstu studēšana nāktu jums par labu, lai gan tie satur ļoti daudz kļūdu un kropļojumu, kuri radušies tulkojot. Bet tikai sasniedzot noteiktu atmodas līmeni, jūs atpazīsiet – atcerēsieties nelielus patiesības fragmentus. Ja jūs neatrodaties šajā līmenī, jūs kā patiesību uztversiet to daļu, kura tāda nav (kļūdas un izkropļojumus). Tieši to daži no jums šeit arī demonstrē, īpaši tas skar vienu reliģisko novirzienu, un cietīsiet neveiksmi.

Pacentieties izskaidrot mums situāciju – jūs it kā esat „labais puisis”, kurš dod mums nepieciešamos instrumentus, vai jūs vadāt mūs? Jūs esat izmainījis savu attieksmi pret mums, vai kā?
Es pielietoju tikai neitrālus terminus, neizsakoties par kaut ko negatīvā, vai pozitīvā nozīmē, bet vienkārši apgādāju jūs ar instrumentiem, kurus jūs varat izvēlēties un pielietot kā jūs vēlaties. Jūs esat likuma pārkāpēji, vai jūs gribat teikt, ka es vadu katru jūsu dzīves aspektu, katru soli, katru stundu, katru minūti un lieku jums domāt – rīkoties attiecīgā veidā? Jūs dusmojaties ne uz to cilvēku.

Turpinājums ---> Slepenās „elitārās” dzimtas, kas pārvalda pasauli, pārstāvja atklāsme. (2005.g.) II.daļa
Komentāri (0)  |  2016-12-30 07:01  |  Skatīts: 9158x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ