/Latviešu tautasdziesma/


Staigā, brāl, taisnus ceļus,
Runā taisnu valodiņu,
Tad ir Dievs palīdzēs,
Taisnu mūžu nodzīvot.

Komentāri (0)  |  2016-10-28 05:15  |  Skatīts: 692x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Saprāta evolūcija.
Kritiskā masa -
Vai mēs, kā globāla sabiedrība, varam pietiekoši ātri izmainīt savu uzvedību? Jā, pastāv ļoti liela varbūtība, jo nav tādas, nepieciešamības izmainīt visu uzreiz un vienlaicīgi. Šeit jārunā par kādu konkrētu kritisko masu. Mēs nezinām tieši cik cilvēkiem būtu jāizmainās, lai kāda ideja iegūtu atbalstu un sāktu izplatīties, bet pastāv nenoliedzams fakts, - kad cilvēki sāk domāt un uzvesties savādāk, tas sāk atspoguļoties arī apkārtējā vidē un tādā veidā notiek idejas izplatīšanās. Zinatnieki ir atklājuši, ka, ja kādu ideju atbalsta vismaz 10% cilvēku, tad beigu beigās, šo ideju sāk atbalstīt visi parējie. Interesanti, ka šī fenomena matemātiskais modelis uzrāda spontānu lēcienu – ja ideju atbalsta mazāk, nekā 10% sabiedrības, tad redzama idejas izplatība nenotiek, bet, ja ideju atbalsta vairāk par 10% sabiedrības, tad šī ideja sak izplatīties ar meža ugunsgrēka ātrumu!
...
Komentāri (0)  |  2016-10-11 16:21  |  Skatīts: 1340x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


10 pazīmes, kas liecina, ka jūsu dzīvē viss ir kārtībā:
1.Jums ir jumts virs galvas.

2.Jūs šodien esat pusdienojis.
3.Jums ir laba sirds.
4.Jūs vēlat labu citiem.
5.Jums ir tīrs ūdens.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-11 15:46  |  Skatīts: 925x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pasaulē ir tik daudz cilvēku, kuri tavas niecīgās problēmiņas galīgi nesapratīs!


Kaut kur Ķīnā bērnus laiduši pasaulē vecāki, lai tie saules gaismu neredzējuši šūtu tev adidas, naikus un reebokus un tu varētu tāds smukiņš saģērbies dzīt nost savus liekos kg trenažieru zālē ... kaut kur Dominikānā mazie haītieši cērt cukurniedres divreiz garākas par sevi, ko pēc tam pārdod par 3$ par tonnu, lai tu varētu pateikt: "man kafiju bez cukura lūdzu" ... tu saki: "ir labi, tur, kur manis nav", bet kaut kur, kur tevis nav, var būt arī daudz sliktāk ...
...
Komentāri (0)  |  2016-10-02 19:53  |  Skatīts: 755x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Manai Dvēselei ...Mana mīlošā, gudrā, pacietīgā, uzticīgā un vienmēr saprotošā Dvēsele, tiešām nezinu kāpēc man nekad nebija ienācis prātā ar Tevi tā vienkārši parunāt ... jo tieši Tu taču esi līdzās man ik dienu, ik stundu, ik mirkli, no dzimšanas brīža, vai varbūt pat vēl daudz, daudz pirms tam ... Taču neviens cits, kā Tu zini visus manus slēptākos sapņus, ilgas un cerības, tu zini pat to, ko pat es par sevi nemaz nezinu. Mēs ejam šo ceļu kopā laiku, ko pasaules radīšanas mērogā pat nemaz nevar nosaukt par mirkli..., bet mums laiks ir pats dārgākais, kas vien ir dots ... Dīvaini, ka tas, kas mums te uz zemes ir lielākā vērtība, nekur citur neeksistē pat kā dimensija! Laiks vispār ir viens viltīgs lielums – tas nav redzams, tas it kā nekur nav un tomēr mēs to jūtam un redzam sev apkārt tā atstātās pēdas ... tas nekad neiet atpakaļ, tas tikai aiziet, tas vienmēr paliek mazāk, tā nekad nepietiek, tas ir tas nogrieznis no dzimšanas brīža līdz nāvei, tas ir nepielūdzams, tas neļauj labot kļūdas, tas tikai skrien un skrien un skrien ar vien ātrāk un atrāk un mēs ar Tevi kā neprātīgas joņojam šīs zemes laika matricā, cenšoties salāpīt pasauli, kas plīst kopā ... bet varbūt nemaz neplīst, bet dzimst no jauna, atbrīvojoties no visa, kas tai lieks un kaitē ... to es nezinu Dvēsele, varbūt Tu vari man to pateikt? Tu lūdzu pasaki gan, pie tam tādā veidā, lai es to pavisam labi saprotu, jo mēs cilvēki te šobrīd neesam pašā labākajā formā un iespējams, Tavus smalkos mājienus esmu palaidusi garām.

...
Komentāri (0)  |  2016-09-18 05:55  |  Skatīts: 777x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


kur beidzas sapņi un sākas ilūzijas ... "Solaris" A.TarkovskisCilvēki meklē vietas, kur tiem būtu labāk, nekā uz zemes. Kāda no kosmiskās izpētes ekspedīcijām dodas izzināt planētu ar nosaukumu "Solaris". Drīz vien zinātnieki sāk saprast, ka uz šīs planētas materializējas viņu bailes, sapņi un visslēptākās vēlēšanās ... Tomēr, "Solaris" ne tuvu nav paradīze, drīzāk tās pilnīgs pretstats ..., jo neviens no mums tā īsti līdz galam nemaz nezina, kas notiek, ja piepildās visi mūsu sapņi!
...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 03:03  |  Skatīts: 840x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un iedrīkstēties.Desmit baušļus esmu uzrakstījusi uz savas sirds tāfeles zinādama, ka jauns ieskats, jauna apņemšanās, stingrs lēmums var brīvi ievirzīt jaunās sliedēs. Neizšķiršanās samīda dvēseles dārzu. Diemžēl pareizs ieskats vēl nenozīmē pareizi izdarītu darbu, bet rīcības sākumā ir doma. Tādēļ sev katru dienu atkārtoju:

...
Komentāri (0)  |  2016-06-04 02:57  |  Skatīts: 730x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


...


Komentāri (0)  |  2016-03-06 05:16  |  Skatīts: 483x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Lūgums - neesiet vienaldzīgi ..., jo vienaldzība ir dvēseles paralīze!Šajā aukstajā laikā, lūgums nepaejiet garām uz ielas sēdošiem, gulošiem, vai jebkādās citās grūtībās nonākušiem veciem, vai jauniem cilvēkiem - ir ļoti, ļoti auksts, bez jūsu palīdzības, šis cilvēks var nosalt līdz nāvei stundas laikā!!!


titulbildē

...
Komentāri (0)  |  2016-01-22 19:53  |  Skatīts: 745x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mīļie draugi un domubiedri -
Jaunajā gadā es mums visiem novēlu tikai divas lietas - mieru visā pasaulē un mīlestību katrā sirdī ... (heart) 

Komentāri (0)  |  2016-01-22 19:32  |  Skatīts: 641x         Ieteikt draugiem       TweetMe    Lapa | [1] 2 [3] |