Lai uzturs kļūtu par zālēm, bet par uzturu lai nekļūtu zāles ...
Mūsdienu autori, rakstot par dziedniecības tēmām, liekas, jau krustām šķērsām izpētījuši jautājumus, kas skar auru, čakras, psihoenergoinformatīvās aizsardzības paņēmienus, mantras, mandalas, pat astrālos ceļojumus u.c. Taču eksistē kāda sfēra, kuras svarīgumu nav iespējams pārvērtēt, jo tā ir aktuāla pastāvīgi:

...
Komentāri (0)  |  2016-09-27 22:02  |  Skatīts: 1372x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Manai Dvēselei ...Mana mīlošā, gudrā, pacietīgā, uzticīgā un vienmēr saprotošā Dvēsele, tiešām nezinu kāpēc man nekad nebija ienācis prātā ar Tevi tā vienkārši parunāt ... jo tieši Tu taču esi līdzās man ik dienu, ik stundu, ik mirkli, no dzimšanas brīža, vai varbūt pat vēl daudz, daudz pirms tam ... Taču neviens cits, kā Tu zini visus manus slēptākos sapņus, ilgas un cerības, tu zini pat to, ko pat es par sevi nemaz nezinu. Mēs ejam šo ceļu kopā laiku, ko pasaules radīšanas mērogā pat nemaz nevar nosaukt par mirkli..., bet mums laiks ir pats dārgākais, kas vien ir dots ... Dīvaini, ka tas, kas mums te uz zemes ir lielākā vērtība, nekur citur neeksistē pat kā dimensija! Laiks vispār ir viens viltīgs lielums – tas nav redzams, tas it kā nekur nav un tomēr mēs to jūtam un redzam sev apkārt tā atstātās pēdas ... tas nekad neiet atpakaļ, tas tikai aiziet, tas vienmēr paliek mazāk, tā nekad nepietiek, tas ir tas nogrieznis no dzimšanas brīža līdz nāvei, tas ir nepielūdzams, tas neļauj labot kļūdas, tas tikai skrien un skrien un skrien ar vien ātrāk un atrāk un mēs ar Tevi kā neprātīgas joņojam šīs zemes laika matricā, cenšoties salāpīt pasauli, kas plīst kopā ... bet varbūt nemaz neplīst, bet dzimst no jauna, atbrīvojoties no visa, kas tai lieks un kaitē ... to es nezinu Dvēsele, varbūt Tu vari man to pateikt? Tu lūdzu pasaki gan, pie tam tādā veidā, lai es to pavisam labi saprotu, jo mēs cilvēki te šobrīd neesam pašā labākajā formā un iespējams, Tavus smalkos mājienus esmu palaidusi garām.

...
Komentāri (0)  |  2016-09-18 05:55  |  Skatīts: 992x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pirms ko saki otram cilvēkam, izlaid to caur trīs sietiem ...
Reiz Sokrātam jautāja:

-Vai Tu zini, ko par tevi runā?
-Pagaidi, - atbildeja Sokrāts. Vispirms izlaid to, ko tu gribi teikt caur trīs sietiem.
-TRĪS SIETIEM?

...
Komentāri (0)  |  2016-09-18 05:48  |  Skatīts: 1038x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


mazliet par cilvēcību


Kāds tētis fantastiski mīļi un sirsnīgi runā par tiem, kas mīlestībā un sirsnībā pārspēj mūs visus, mūs, kas pieraduši domāt, ka esam tie normālie, mūs, kuru sabiedrībā ir pieņemts nogalināt viņus agrīnā grūtniecības periodā ... dauna sindroms nav slimība - dauna sindroms ir pārbaudījums mūsu civilizācijai uz cilvēcību!

...
Komentāri (0)  |  2016-09-18 05:40  |  Skatīts: 990x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


mūsu 7 ķermeņi ..."Visi septiņi ķermeņi savstarpēji ir enerģētiski saistīti. Starp ķermeņiem ir speciāli kanāli, pa kuriem, nepietiekamības gadījumā, enerģija no viena ķermeņa pāriet uz otru. Katram ķermenim jābūt savam lielumam, un tam jābūt labi attīstītam. Tos savienojošajiem kanāliem jābūt brīviem, starp ķermeņiem jāvalda harmonijai.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-25 00:53  |  Skatīts: 1563x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai tagad nesveicināties ir ierakstīts ārstu ētikas kodeksā, vai tā vienkārši ir prātam netverama iedomība!?
Nu tā mīļie draugi, gribu nedaudz padalīties ar savu pieredzi un domām par mūsu tā saucamajiem dzīvību glābējiem un veselības uzturētājiem. Lai ar esmu vesels kā rutks, bez ārsta apstiprinatas obligātās veselības pārbaudes - izziņas, neviens izrādās nav gatavs tam noticēt. Nu ko, pirms pāris dienām devos veikt obligato veselības pārbaudi.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-25 00:42  |  Skatīts: 1035x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par PSRS izglītības sistēmu un pilnīgu apziņas transformāciju ...
Žīdiem bija taisnība - 40 gadi ir vajadzīgi, lai pilnībā izmainītu tautas apziņu. Lielākā daļa jau noteikti zina kā Mozus izveda savu tautu no Ēģiptes zemes un vadāja to 40 gadus pa tuksnesi, tā vietā lai divu nedēļu laikā nokļūtu "apsolītajā zemē"...

Mēs PSRS nodzīvojām 60 un no tās ārā iznācām ar brīvu garu, kā brīvi cilvēki. Dažam laikam liksies, ka esmu saspiedusi galvu, bet lai saprastu, sākumā atrunāsim no kura redzes punkta šo apskatīsim un kā pusē esam. Ja raugāmies no saimnieka, barona, vai jebkāda cita lielkunga skatupunkta, kuri tomēr nebija tautas vairākums, tad PSRS iestāšanās tiem tiešām bija milzu traģēdija - viss privātīpašums kļuva par kopīpašumu, pašam ar bij jāiet strādāt kopējās nākotnes labā un iespējams tas, kurš iepriekš bija viņa kalps, tagad bija kļuvis par priekšnieku. Tas protams tiem nepatika, daudzi aizbēga uz ārzemēm, kamēr vēl bija tāda iespēja, citi aizgāja mežabrāļos, manīgakie pielāgojās kā mācēja un iekārtojās vadošos amatos ...  
...
Komentāri (0)  |  2016-08-25 00:31  |  Skatīts: 1364x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par jauno Pokemonu GO spēli, kuras dēļ cilvēki daudzās pasaules valstīs burtiski jūk prātā ..., jeb "LIELAIS BRĀLIS" tagad zinās vēl vairāk!
Šis ir kāds tulkots komentārs, kurš pirmajā brīdī liekas kā sazvērestības teorija, bet iedziļinoties liekas pat ļoti ticami.  Autors raksta: „Man trīs reizes lūdza interviju, lai nokomentēju šo spēli, tāpēc es kā IT speciālists biju spiests iedziļinaties dziļāk tās būtībā un specifikā, tāpēc nācās parakāties angļu valodā pieejamajos pirmavotos.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-25 00:21  |  Skatīts: 12825x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


... bērnu jaunās slimības – uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma – pamatā ir industriāli ražots ēdiens, kura sastāvā ir konkrētas evielas!
Latviju var izglābt ēdot!

Taču – ar vienu noteikumu: ja pārtika būs veselīga. Un nevis veselīga, ticot reklāmām, bet gan pa īstam veselīga – bez ķīmiski sintezētām krāsvielām, evielām un citām draņķībām. Kā to panākt?

Ļoooti laba intervija ar bioloģijas doktoru, ārstu, farmaceitu G.Beleviču.

...
Komentāri (0)  |  2016-08-24 23:57  |  Skatīts: 54660x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kopš ANO dibinašanas, ir uzsākti 65 kari un tie visi tikai vienas valsts interesēs ...


"Kopš ANO dibinašanas, ir uzsākti 65 kari un tie visi tikai vienas valsts interesēs, 2009.gadā teica Muammars Kadāfi, publiski saplēšot ANO nolikumu ..."P.s. Atgādinasim, ka Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) ir starptautiska organizācija, kuras izvirzītie mērķi ir veicināt un sekmēt sadarb ...
Komentāri (0)  |  2016-08-24 23:50  |  Skatīts: 937x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.