Šīs ir mūsu civilizācijas vēstures krustceles!


Donalds Tramps – 45. Amerikas prezidents.
Mūsu kustības mērķis un uzdevums ir nomainīt izgāzušos un korumpēto politisko eliti uz jaunu valdību, kuru kontrolēsiet JŪS – amerikāņi. Vašingtonas politiskā elite, kā arī kapitālu uzkrājošās finanšu korporācijas eksistē tikai viena iemesla dēļ – lai aizstāvētu sevi un iedzīvotos! Šo vēlēšanu politiskās elites likmes sastāda triljonus dolāru. Tie, kuri kontrolē Vašingtonas varas sviras un īpašās pasaules elites intereses, sadarbojas ar cilvēkiem, kuri nedomā par jūsu labklājību. Mūsu komanda nopietni apdraud viņu eksistenci. Ar ko tādu viņi agrāk vēl nekad nav saskārušies. Šīs nav parastas vēlēšanas, kuras notiek ik katrus 4-us gadus – tās ir mūsu civilizācijas vēstures krustceles. Šīs vēlēšanas būs tās, kuras noteiks, vai mēs esam cilvēki, kuri atjaunos kontroli pār mūsu valdību un politisko eliti, kura cenšas visiem spēkiem mūs apstādināt. Tā ir tā pati grupa, kura ir atbildīga par mūsu katastrofiskajiem tirdzniecības darījumiem, nelegālo masu imigrāciju, ekonomisko un starptautisko politiku, kura ir izsūkusi asinis no mūsu valsts. Politiskā elite ir nesusi graujošas sekas mūsu rūpnīcām, mūsu strādniekiem, kuru darba vietas ir aizplūdušas uz Meksiku, Ķīnu un citām pasaules valstīm. Šī globālā varas struktūra ir atbildīga par tiem ekonomiskajiem risinājumiem, kuri ir apzaguši mūsu darbaļaudis, nozaguši šo naudu mūsu valstij un ielikuši to milzīgu korporāciju un politiķu kabatās. Šī ir cīņa par mūsu nācijas izdzīvošanu un šī ir pēdējā iespēja izglābt to! Šīs vēlēšanas noteiks, vai mēs esam brīva, neatkarīga nācija, vai šī ir tikai demokrātijas ilūzija un mēs faktiski atrodamies nelielas cilvēku grupas kontrolē, kuru globālās intereses noslēdzas korumpētā sistēmā, un mūsu sistēma IR korumpēta un tā ir realitāte – jūs to zināt, viņi to zina, es to zinu un lielākais vairums pasaulē, zina to!
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 20:16  |  Skatīts: 898x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


esiet uzmanīgi ar to, kā jūs runājat ar saviem bērniem, jo tieši tas kādreiz kļūs par viņu iekšējo balsi ...


Komentāri (0)  |  2016-12-20 19:58  |  Skatīts: 911x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Jo spēks ir patiesībā!


Ja viss būs labi, tad būs labi! Un es domāju, ka tieši tā arī tas būs. Jo mēs vienkārši esam stiprāki.
Par ko stiprāki?
Par visiem! Tāpēc, ka mēs esam patiesības pusē. Jo spēks ir patiesībā! Un kad cilvēks jūt, ka viņam ir taisnība, viņš ir neuzvarams! Es to saku absolūti patiesi un no sirds, ne tapēc, lai padižotos un skaisti parunātu. Ja mēs justos tā, ka atvainojos, būtu kaut kur saķēzījuši, vai rīkojušies netaisnīgi, tad mums vienmēr viss karāsies
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 19:55  |  Skatīts: 838x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Vecā labā kvarca lampa, jeb "kalnu saulīte".Gan jau daudzi atcerās tā saukto "kalnu saulīti" (kvarca lampa ar kvarca degli), kas bija paredzēta, lai ziemas laikā nodrošinātu D-vit sintēzi organismā, kā arī stiprinātu imunitāti. To lietoja arī sausajai telpu dezinfekcijai ..., ja nemaldos, dažās slimnīcās šādam mērķim to lieto vēl joprojām! Manuprat ļoti laba, lēta un efektīva metode, bet to pārstāja praktizēt, jo farmindustrijai savādāk nebūtu kam tirgot savus dārgos un mazefektīvos d-vitamīnus un citus ķīmiskos preparātus ...
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 19:47  |  Skatīts: 2284x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


apmēram šādi domā arī mūsu valdība un deputāti ..., protams, ja viņi vispār ir spējīgi domāt šādās kategorijās!


Hermans Grefs (Krievijas Krājbankas prezidents, Valdes priekšsēdētājs): "Ziniet godājamie, man jums jāsaka, ka jūs te runājat šausmīgas lietas! No tā, ko jūs sakāt, man kļūst bail. Jūs faktiski piedāvājat nodot varu iedzīvotāju rokās. Ja katrs cilvēks tagad varēs pa tiešo piedalīties valsts vadīšanā, ko tad mēs te savaldīsim ... kad visi cilvēki sapratīs sava "ES" pamatu un sapratīs, ka var vadīt, tad manipulēt ar viņiem būs ārkārtīgi grūti. Cilveki negrib būt manipulējami, kad viņiem ir zināšanas. Jūdaistu kultūrā kabala no kuras ir nākusi "dzīves zinātne", ir bijusi slepena mācība 3000 gadus, tāpēc, ka viedie saprata ko nozīmē kad miljoniem cilveku atverās acis un tie kļūst pašpietiekami! Kā viņus vadīt ar manipulatīvām metodēm? Kā dzīvot, kā vadīt tādu sabiedrību, kur visiem ir brīva pieeja informācijai, kur katrs var tiesāt pēc savas tiesas, kur tauta saņem nevis jau iepriekš analītiķu un politologu izpreparētu informāciju, kuru pēc tam atspoguļo masu informācijas līdzekļi, kuri it kā ir neatkarīgi, bet īstenībā mēs saprotam, ka visi masu informācijas līdzekļi nodarbojas ar esošās sistēmas saglabāšanu ... kā tādā sabiedrība dzīvot??? Man bail pat iedomāties!"
...
Komentāri (0)  |  2016-12-20 19:44  |  Skatīts: 855x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Radošuma enerģija ir nesamaksājami dārga ...Cilvēki sākuši vienaldzīgi strādāt tāpēc, ka Radošuma enerģija ir nesamaksājami dārga un miljardieriem nav tik daudz naudas, lai to strādniekam samaksātu. Viss, kas izdarīts radošas mīlestības starojumā nes prieku, apmierinājumu,veselību, laimi un visu labo.

...
Komentāri (0)  |  2016-12-13 06:14  |  Skatīts: 891x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es liku visai pasaulei mūs cienīt.


F.E. (Frederiks Engdals, Grāmatas „Pilns dominēšanas spektrs un totālā demokrātija jaunajā pasaules kārtībā”, autors.) Mantojumā Putins saņēma pilnībā nefunkcionējošu, sagrautu valsti. Krievijas pozīcijas starptautiskajā arēnā bija ļoti vājas. Rietumi uz Krieviju skatījās kā uz pirmatnējo cilvēku cilti, kur par pāris kastēm degvīna un dolāru čemodāniņu, varēja dabūt visu, ko vēlies.
...
Komentāri (0)  |  2016-12-13 06:03  |  Skatīts: 983x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


melns ir ļoti nesaprasts baltais ...    /S.Bairavi/

Komentāri (0)  |  2016-12-13 04:35  |  Skatīts: 987x         Ieteikt draugiem       TweetMe    


Sistēmiskā-vektoru psiholoģija (4) - uretrālais vektors, jeb cilts VADONISRaksturīgākie izteicieni:

Ja iemīlēt – tad karalieni, ja zaudēt – tad miljonu.
Mēs izvēlēsimies citus ceļus.
...
Komentāri (0)  |  2016-12-13 03:34  |  Skatīts: 2054x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kas to cīņu vedīs galā?


 Naktī tapa gaisma,
Dzīve izlēca iz nāves.
Reizi miers tiem gariem solīts;
Mēness staru tilti
Ved uz jaunu cilti,

...
Komentāri (0)  |  2016-11-11 22:25  |  Skatīts: 910x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.