Kam mēs traucējam un kāpēc mūs iznīcina?


Domāju, neviens nenoliegs, ka šodien tiek veikts atklāts karš, jeb genocīds pret cilvēci. Pat vislielākais skeptiķis nevar nepamanīt, ka pasaulē tiek aktīvi virzīti procesi, kuri maigi sakot, ved uz nekurieni. Mazliet paanalizējot var izšķirt 6 metodes ar kurām mūs nogalina:

1.Kari;
2.Pārtika;
3.Farmācijas produkti (medikamenti, vakcīnas);

...
Komentāri (0)  |  2016-10-16 02:44  |  Skatīts: 2706x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iemāci man dzīvot ...
Iemāci man dzīvot ... pēc elpas, pēc notīm ... bez spriedumiem un sāpēm, kritumiem un cēlumiem ... un biezā mulsumā nočuksti manu vārdu lai no sirds gurstošās nokūst sarma ...

...
Komentāri (0)  |  2016-10-16 02:00  |  Skatīts: 1159x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saprāta evolūcija.
Kritiskā masa -
Vai mēs, kā globāla sabiedrība, varam pietiekoši ātri izmainīt savu uzvedību? Jā, pastāv ļoti liela varbūtība, jo nav tādas, nepieciešamības izmainīt visu uzreiz un vienlaicīgi. Šeit jārunā par kādu konkrētu kritisko masu. Mēs nezinām tieši cik cilvēkiem būtu jāizmainās, lai kāda ideja iegūtu atbalstu un sāktu izplatīties, bet pastāv nenoliedzams fakts, - kad cilvēki sāk domāt un uzvesties savādāk, tas sāk atspoguļoties arī apkārtējā vidē un tādā veidā notiek idejas izplatīšanās. Zinatnieki ir atklājuši, ka, ja kādu ideju atbalsta vismaz 10% cilvēku, tad beigu beigās, šo ideju sāk atbalstīt visi parējie. Interesanti, ka šī fenomena matemātiskais modelis uzrāda spontānu lēcienu – ja ideju atbalsta mazāk, nekā 10% sabiedrības, tad redzama idejas izplatība nenotiek, bet, ja ideju atbalsta vairāk par 10% sabiedrības, tad šī ideja sak izplatīties ar meža ugunsgrēka ātrumu!
...
Komentāri (0)  |  2016-10-11 16:21  |  Skatīts: 1624x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


10 pazīmes, kas liecina, ka jūsu dzīvē viss ir kārtībā:
1.Jums ir jumts virs galvas.

2.Jūs šodien esat pusdienojis.
3.Jums ir laba sirds.
4.Jūs vēlat labu citiem.
5.Jums ir tīrs ūdens.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-11 15:46  |  Skatīts: 1127x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pareģojumi neparedz notikumus, bet programmē tos!!!


Vangas, Nostradamusi, uc, sinhronizē lielu ļaužu masu domas enerģiju vienā frekvencē, tādejādi izsaucot paredzētos notikumus reālajā dzīvē! Tieši tāpat tas, kurš iet pie zīlnieces, nogriež sev iespēju citam dzīves scenārijam!
Komentāri (0)  |  2016-10-03 19:42  |  Skatīts: 1106x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Bībelē neiekļautais evaņģēlijs, jeb ko patiesībā teica Jēzus ...
Paši mazticīgākie no jums, kuri visvairāk lūdzas un domā, ka jums vairāk, nekā citiem taps dots, paši nezinat kam ticat. Kā diedelnieki, kas ne uz ko citu nav spējīgi, pazemīgi lūdzot par savu vēlmju piepildījumu. Ko diedelējat, vai domājat, ka Dievs ir kļūdījies, dodot jums to, kas jums ir? Un pamācīt Viņu gribat, kā viņam savu kļūdu izlabot? Tas nozīmē, ka neprātīgs ir jūsu dievs. Kapēc tad jūs par dievu viņu saucat, kapēc viņam ticat un viņam lūdzaties? Paši jūs nezināt kam jūs pazemojaties un maz jūsos ir ticības īstenās. Es jums saku, ka būt mazticīgam ir sliktāk, nekā neticēt pavisam, jo Dievu noliedzot pie Dieva nonāksi. Tāpat kā, kad lai uz kuru zemes pusi jūs ietu, vienalga pie okeāna nonāksiet. Ja vāja ir jūsu ticība, tad jūs stāvat uz vietas un no vienas puses uz otru vien tikai šūpojaties. Ko klausīties un kam pazemoties jūs ejat baznīcā un kuri tad tie paši cienījamākie ļaudis tur ir – rakstu mācītāji, varizeji, priesteri. Visi tie, kas nākuši man pretī ir zagļi un laupītāji, vēl sliktāk, ne tikai jūsu zeltu un maizi tie zog, bet pašu jūsu dzīvi. Ar lūpām savām un mēli tie godina Dievu, bet sirds viņu tālu no Viņa atpaliek. Tie līdzinās zārkiem, kas no ārpuses grezni, bet iekšā pilni ar kauliem un puvekļiem. Un aizslēdz tie debesu vārtus citiem un paši pa tiem arī neieiet un grib lai ļaudis tiem saka: „skolotāj, skolotaj!”, bet jūs nesauciet viņus par skolotājiem, jo viņi ir akli vadoņi aklajiem un ja aklais ved aklo, tad abi tie bedrē iekritīs. Un gadsimtiem tie slēpj īstenās zināšanas un nomaina tās ar puspatiesībām, kuras izdaiļo ar patiesības drānām un no tā, tā ir bīstamāka pat par meliem.
...
Komentāri (0)  |  2016-10-03 19:04  |  Skatīts: 11972x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


...


Mens agitat molem – doma virza matēriju.
Komentāri (0)  |  2016-10-02 20:26  |  Skatīts: 802x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Pašdiagnostikas tests „Vai esmu bagāts, laimīgs un vesels?” (Intervija ar sevi pašu)Ir pieņemts uzskatīt, ka cilvēka veselība sastāv no Gara, Dvēseles un Miesas Veseluma. Un, ja jau veselība cilvēka dzīvē (vismaz vārdos) ieņem ļoti svarīgu vietu viņa prioritāšu sarakstā, tāpēc tās sastāvdaļas arī izcēlām ar lielajiem burtiem. Šo trijotni ļoti viegli ir attiecināt arī pret labi pazīstamo mūsdienu saukli: „Esiet bagāti, laimīgi un veseli!” Pats par sevi saprotams, ka bagātam (proti,- viedam) ir jābūt Garam, laimīga (tātad,- mīloša) tiecas būt Dvēsele, un vesela sapņo kļūt mūsu Miesa.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-02 20:20  |  Skatīts: 2295x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Я не люблю, когда стреляют в спину ...


Я не люблю фатального исхода
От жизни никогда не устаю
Я не люблю любое время года
Когда весёлых песен не пою
Я не люблю открытого цинизма

...
Komentāri (0)  |  2016-10-02 19:59  |  Skatīts: 1672x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pasaulē ir tik daudz cilvēku, kuri tavas niecīgās problēmiņas galīgi nesapratīs!


Kaut kur Ķīnā bērnus laiduši pasaulē vecāki, lai tie saules gaismu neredzējuši šūtu tev adidas, naikus un reebokus un tu varētu tāds smukiņš saģērbies dzīt nost savus liekos kg trenažieru zālē ... kaut kur Dominikānā mazie haītieši cērt cukurniedres divreiz garākas par sevi, ko pēc tam pārdod par 3$ par tonnu, lai tu varētu pateikt: "man kafiju bez cukura lūdzu" ... tu saki: "ir labi, tur, kur manis nav", bet kaut kur, kur tevis nav, var būt arī daudz sliktāk ...
...
Komentāri (0)  |  2016-10-02 19:53  |  Skatīts: 942x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.