Faberžē- pasaulē greznākās Lieldienu olas.
Faberžē- pasaulē greznāko Lieldienu olu radītājs. Faberžē darbi noteikti ir tā laikmeta simbols, kad valdīja pārticība, meistarība un skaistums. Darbi, kas ir ne tikai skaisti, apbrīnas vērti, bet arī vēstures liecinieki vistiešākajā nozīmē.

Kā tas sākās?

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 05:20  |  Skatīts: 1863x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Amerika: "no brīvības līdz fašismam" /Arons Ruso/ dok.filma


Amerikas Federālo Rezervju Sistēma pirmo reizi vēsturē tika nodota 12.privātbanku konglomerātam pēc tam, kad šo banku īpašnieki, veiksmīgas PR kampaņas rezultātā bija panākuši sava cilvēka, Woodrowa Wilsona uzvaru ASV Prezidenta vēlēšanās. Šim cilvēkam bija tikai viens uzdevums - viņam bija jāparaksta vieošanās, kurā turpmākā valsts naudas drukāšana tika uzticēta šai 12.banku apvienībai, jeb kā mēs šodien to pazīstam - FRF ( Federālo Rezervju Fonds). Līdz Wilsonam, neviens tautu pārstāvošs prezidents uz ko tādu neparakstījās.

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 04:04  |  Skatīts: 1375x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Septiņi laimīga cilvēka noslēpumi:
- Nesatraukties par to, ko par Tevi domā citi cilvēki
[Brīvības noslēpums]

- Jeb kura mūsu doma noteikti materializēsies
[Realitātes noslēpums]

- Iemīlēt un pieņem savu ķermeni
[Skaistuma noslēpums]
...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:57  |  Skatīts: 1036x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Valsts - par kādu cenu?Maz kas zina, ka 1917.gada 25-29.oktobrim, Petrogradas, jeb tagad StPēterburgas iedzīvotāji tika pilnībā nežēlīgi iznīcināti! Ņemot vērā, ka Petrograda bija toreizējā Krievijas galvaspilsēta - tur tika iznīcināta lielākā daļa Krievijas inteliģeces. Tas būtībā bija boļševiku vadīts valsts apvērsums, tautas genocīds un leģitīmās varas - Krievijas Cara Nikolaja II nelikumīga gāšana!

...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:34  |  Skatīts: 962x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piedzimšanas nodokli nevajag nomaksāt???Ir dzirdēts, ka dažās valstīs ir pat lietus nodoklis ... vēl jau saules nodokli var ieviest svaigā gaisa nodokli .., ogu, sēņu, zivju nodoklis arī jau esot ...

Bet ja nopietni, tad NĪN (nekustamā īpašuma nodoklis) arī manuprāt ir absolūti nepamatots, jo, ja pastāv tāds nīn vispār, tad faktiski mums privātībašuma nav, jo pietiek nenomaksāt nīn, kad tiesu izpildītājs jūsu nekustamo īpašumu laiž zem āmura!!! Un tas ir reāls gadījums, ko piedzīvoja kāda mana paziņa! Pats trakākais bija vienoties ar tiesu izpildītāju, jo tie ir ļaunāki par pašu sātanu - viņi melo, velk laiku, izmanto visdažādākās reketa metodes naudas piedzīšanai, bieži vien viņi vilcina laiku un gaida, lai piemēram parādam 1 eiro, par ko saucamais parādnieks pat nenojauta, izaug procenti vairāku tūkstošu apmērā un tad nekaunīgi piedzen parādu, un kas absurds, zem vārdiem "alga par manu darbu", viņi var izspiest no parādnieka regulāru ikmēneša nodevu!!! Ja godīgi, es vispār nesaprotu kā tādi amati vēl pastāv mūsu valstī, otrs ko nesaprotu, kur atrodas tik daudz kretīnu, kas iet tur strādāt un trešo, ko es pavisam nesaprotu, kā saniknotā tauta nav sākuši viņus atšaut, jo manuprāt savādāk pielikt pie vietas tos nekaunīgos iznireļus nebūs iespējams, un ja viņiem nebūs no kā baidīties, tie kļūs aiz vien nekaunīgāki!!! Es neesmu agresīvs cilveks, bet šeit nu man liekas, ja nereaģē valsts, kas patiesībā šādu sistēmu atbalsta, tad mums būtu jāsāk domāt kā savu godu, cieņu un īpašumu aizsargāt saviem spēkiem!!!
...
Komentāri (0)  |  2016-03-28 03:17  |  Skatīts: 916x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Es jums saku: dziediet! - jo dziesmā ir mūsu tautas spēks!!!... Es jums saku: dziediet! Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai. 

Dziediet acīs tam, kas jūs lamā. Gavilējiet savā pārākumā, kad jūs sit. Es to ļoti labi atceros. Es biju mazs puika un redzēju pa istabas logu: kaimiņu māte sita savu dēlu. Viņš stāvēja pie klēts stūra un dziedāja. Māte viņu sita ar tādu kā stibu, kā slotas kātu, un viņš smējās un dziedāja. Viņa sita, un viņš dziedāja; viņa piegura, un viņš dziedāja. Tad viņa nolaida rokas un viņš dziedāja, noglāstīja savus sadauzītos plecus un aizgāja dziedādams.

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:45  |  Skatīts: 2167x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


tas iedvesmai mums visām no sirds!
Esam aizvadījušas garos ziemas mēnešus un pelnījušas sauli un smaidu. Lai izdodas!

Tādēļ šodien nosūtu sveicienus iedvesmai. Novēlu smelties iedvesmu no dabas- ATPLAUKT!

1. Lai kas arī nebūtu noticis- tas nav pasaules gals. GODA VĀRDS!

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:34  |  Skatīts: 877x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Opozīcijas apkarošana ar krimināllikumu -vājas un koruptas varas ierocis,pavērsts pret tautu, jeb...
"Strādājot ar pēdējā laika iniciatīvām kriminālsodu politikas jomā, rodas iespaids, ka esam pašiem nemanot sākuši pildīt kādu “valsts sodu politikas plānu” vai “ieslodzījuma vietu revitalizācijas programmu”, par kuru lielākā daļa no mums varētu gūt priekšstatu, ja palūkotos uz vairākiem Saeimā izskatāmiem Krimināllikuma grozījumiem kopumā." /Saeimas deputāte: Jūlija Stepaņenko/

...
Komentāri (0)  |  2016-03-16 18:13  |  Skatīts: 935x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tumsas laiks atrodas uz Jūsu sliekšņa – tamdēļ aizdedziet savās sirdīs Gaismu!
Un Tu saproti – kādā filmā atrodies? Un saproti, kāda var būt vai nebūt Tava loma? Pretstatu lodes izšķīst un Tu ieraugi īstenību, kurā atrodies patreiz. Dažreiz tā var būt ciniski skarba, bet tā ir patiesa. Jo Tavas atziņas sakņojas Mulukā – tavā atmiņā un dvēseles pieredzē.

...
Komentāri (0)  |  2016-03-06 08:06  |  Skatīts: 1742x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Džordž Soross - jauks večuks un labdaris, vai nežēlīgs kapitālisma plēsoņa?
Tieši tā, “locīts” no mega-spekulanta līdz filantropa lauriem un daudzu labu darbu iesācēja goda. Ja atceramies, tieši Sorosa fonds bija tas, kas sekmēja latviešu valodas apmācību cittautiešiem. Gan jāsaka ar nožēlu, ka īpašus sasniegumus pasākums nav guvis.
...
Komentāri (0)  |  2016-03-06 07:29  |  Skatīts: 930x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.